כמונימחלות לבהאם יש בעיות בקצב הלב?

האם יש בעיות בקצב הלב?

28/08/19 7:29
3 תגובות
אני בת 63 . להורים שלי יש בעיות לבביות. עקב כאבים אקראיים בלב. נשלחתי להולטר לב. אלו התוצאות. האם יש לי בעיות בקצב הלב? דורש טיפול?
בסיסי:
מהירות מינימלית: 65
מהירות מקסימאילית: 95
מהירות ממוצעת: 75
הפרעות קצב חדריות VPC’S: לא נצפו.
הפרעות קצב על חדריות APC‘S: נצפו סה''כ 7 APC'S במשך הבדיקה. חלקם בזוגות, לדוגמא עמ' 4.
הפרעות הולכה: לא נצפו.
פעילות קוצב:
שינויים משמעותיים בקטע st: לא נצפו.
תלונות הנבדק: לא נצפו.
הממצאים בהתאם לתלונות:
הערות/סיכום: קצב סינוס. מהירות מינימלית - 65 פעימות לדקה, מהירות מקסימלית - 95 פעימות לדקה, מהירות ממוצעת - 75 פעימות לדקה. APC's בודדים.

3 תגובות

ורד-שיראזי
29/08/19 12:52
היי דנית לא ציינת מאלו בעיות לבביות סובלים הורייך אבל זה איננו מחייב שאלו בעיות תורשתיות. כדאי לגשת לרופא שהפנה אותך להולטר ע"מ שיוכל לשקלל את התשובות עם המידע הקודם והסיפור המשפחתי שיש בידיו וכן י...
היי דנית
לא ציינת מאלו בעיות לבביות סובלים הורייך אבל זה איננו מחייב שאלו בעיות תורשתיות.
כדאי לגשת לרופא שהפנה אותך להולטר ע"מ שיוכל לשקלל את התשובות עם המידע הקודם והסיפור המשפחתי שיש בידיו וכן יחליט אם יש צורך בהמשך בירור לבבי ו/או במתן טיפול..
כל טוב
ורד
ד-ר-אסי-מלויצקי
מומחה כמוני
מומחה ברפואה פנימית ורפואת הלב. בוגר בית הספר לרפואה בבאר-שבע. התמחות ברפואה פנימית וקרדיולוגיה במרכז הרפואי תל-אביב ע"ש סוראסקי. תחומי עיסוק – אי-ספיקת לב, קרדיולוגיה קלינית, הדמיית לב לא פולשנית, רפואה פנימית. מדריך קליני בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל-אביב.
לפני 6 ימים
היי דנית, בדיקת ההולטר מראה תוצאה תקינה, עם קצב סינוס שהינו הקוצב התקין בלב, מהירות סה"כ תקינה, ומיעוט של פעימות מוקדמות ממקור עלייתי, ללא פעימות מוקדמות ממקור חדרי. כל טוב ד"ר אסי מילויצקי ...
היי דנית,
בדיקת ההולטר מראה תוצאה תקינה, עם קצב סינוס שהינו הקוצב התקין בלב, מהירות סה"כ תקינה, ומיעוט של פעימות מוקדמות ממקור עלייתי, ללא פעימות מוקדמות ממקור חדרי.
כל טוב
ד"ר אסי מילויצקי
דנית1
לפני 5 ימים
תודה לכם על צפירת ההרגעה:)

מנהלי קהילה

פרופ' גדי קרן
פרופ' גדי קרן
מנהל המערך הקרדיולוגי, מרכז רפואי ת"א, פרופ' מן המניין בקרדיולוגיה באוניברסיטת ת"א, מופקד קתדרה לקרדיולוגיה ע"ש חיים שיבא באוניברסיטת ת"א.
ד
ד"ר אסי מלויצקי
מומחה ברפואה פנימית ורפואת הלב. בוגר בית הספר לרפואה בבאר-שבע. התמחות ברפואה פנימית וקרדיולוגיה במרכז הרפואי תל-אביב ע"ש סוראסקי. תחומי עיסוק – אי-ספיקת לב, קרדיולוגיה קלינית, הדמיית לב לא פולשנית, רפואה פנימית. מדריך קליני בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל-אביב.
דייאנה קליין
דייאנה קליין
פסיכולוגית שיקומית מומחית במכון לשיקום חולי לב, בי״ח שיבא, תל השומר.

מובילי קהילה

eitanab
eitanab
הי לכולם, שמי איתן, בן 44, אב לשלושה ילדים מקסימים, מאוד אוהב לרכוב על אופניים אופניים בשטח, טיולים, בילויים ובעיקר אוהב אנשים. בחודש נובמבר 2015 עברתי השתלת לב בארצות הברית , לאחר המתנה בישראל של מעל שנה, כחצי שנה מתוך תקופה זו באשפוז בבית חולים. בגיל 17 אובחנה בליבי קרדיומיופטיה. עד גיל 41 לא תסמיני כלל ואז תוך זמן קצר מאוד (חודשים ספורים) חלה הרעה משמעותית במחלת הלב שהוגדרה אז כאי ספיקה חמורה שהכניסה אותי לרשימת המתנה להשתלת לב. כבר במהלך האשפוז הארוך אפשר לומר שגיליתי את עצמי מחדש ונוכחתי שיש לי כוחות נסתרים שאף פעם לא ידעתי על קיומם. תקופה ארוכה באשפוז בבית חולים היא לא פשוטה ושואבת כוחות פיזיים ובעיקר מנטליים רבים. במהלך תקופת האשפוז נוכחתי שההתמודדות היא שונה לגמרי בין חולה לחולה ולא כולם מצליחים לאזור את הכוחות הדרושים להתמודדות הקשה והארוכה. לחוות על בשרי את החוויות הלא פשוטות לעיכול ומצד שני לצפות מהצד בדרכם הייחודית של חולים אחרים להתמודד הביאה אותי להחלטה להקדיש מזמני ומנסיוני לתמיכה ועזרה לחולי לב.