כמוניקשב וריכוזמינון אטנט מעל 40 מ"ג

מינון אטנט מעל 40 מ"ג

09/09/19 13:21
3 תגובות
היי כולם, יש לי שאלה.
אני בן 37, ולאחרונה התחלתי לקחת אטנט, אני היפראקטיבי (מוכר על ידי ביטוח לאומי כנכה). אחרי תקופת ניטור והתנסות, הגענו למסקנה ש20 מ"ג בבוקר ועוד 20 מ"ג אחרי 5 שעות פלוס מינוס זה המינון האפקטיבי עבורי.
השינוי נהדר, כמו שאני מניח שכל מי שמתמודד עם בעיות קשב וריכוז קשות יודע, ואני מאוד מרוצה.
השאלה שלי היא כזו, אני מתחיל תואר שני בנובמבר, השיעורים מתקיימים מאוחר לפעמים, ולכן, אחרי העבודה, אני אגיע למצב שההשפעה של הכדורים פגה.
אני יודע שעד 40 מ"ג רופא משפחה יכול לתת, מי יכול לומר לי מה הפרוצדורה לקבל מינון חריג (60 מ"ג ליום גג), כבר קיבלתי הפניה לניורולוג.
תודה רבה.

3 תגובות

דר--טמיר-אפשטיין
מומחה כמוני
פסיכיאטר, מנהל מרפאת פוקוס. המרפאה להפרעות קשב במבוגרים, המרכז הרפואי ע\\\"ש שיבא, תל השומר.
09/09/19 16:57
העניין אינו המינון החריג (אותו אפשר להסדיר עם טופס 29ג חתום על ידי הרופא שלך) אלא הצורך בכיסוי עד שעה מאוחרת. הדבר אפשרי אבל יש סיכוי שיפגע בשינה ודורש תזמון עדין של הנטילה.
זהר.
09/09/19 17:03
אהלן ד"ר תודה רבה על התשובה המהירה רופא המשפחה שלי לא רצה לעשות זאת בעצמו (לחתום על הטופס), ושלח אותי לניורולוג. ממה שאני מבין ממך, אין מניעה שניורולוג יחתום על הטופס שציינת, ועלי להשתמש בהפניה? ...
אהלן ד"ר
תודה רבה על התשובה המהירה
רופא המשפחה שלי לא רצה לעשות זאת בעצמו (לחתום על הטופס), ושלח אותי לניורולוג.
ממה שאני מבין ממך, אין מניעה שניורולוג יחתום על הטופס שציינת, ועלי להשתמש בהפניה?
מאור10
10/09/19 13:13
אני גם בסיפור הזה... לבסוף קיבלתי vyvavnse 70mg אחת ליום. עובד בסדר גמור.

מנהלי קהילה

דר' טמיר אפשטיין
דר' טמיר אפשטיין
פסיכיאטר, מנהל מרפאת פוקוס. המרפאה להפרעות קשב במבוגרים, המרכז הרפואי ע\\\"ש שיבא, תל השומר.
ד
ד"ר גבריאל שחר
שמי ד"ר גבי שחר  הוסמכתי לרפואה באיטליה בשנת 1984 והתמחתי בישראל ברפואת ילדים . עבדתי במספר בתי חולים . כיום אני עובד כרופא ילדים בקופת חולים מכבי ומקדיש את מירב מירצי לאבחון וטיפול בהפרעות קשב . שילוב בין שני התחומים מאפשר ראיה מערכתית הן בתחום הרפואי והן בתחום הקשיים התפקודיים במשפחה בבית ספר ומחוץ לו . מרפאת הקשב שלי נמצאת בתל אביב  אשמח לעמוד לרשות הפונים דרך הרשת - כמוני או במרפאתי בצהלה בתל אביב  לקביעת תור 0549119798
ד
ד"ר נעמי וורמברנד
שמי נעמי. מזה תריסר שנים אני עוסקת בסיוע לנוער ומבוגרים בעלי לקויות למידה והפרעות קשב. כדי להכשיר את עצמי למשימה זו,  למדתי חינוך ופסיכולוגיה בתואר ראשון, ויעוץ חינוכי וחינוך מיוחד בתאר שני ושלישי. כמו כן, אני מאבחנת דידקטית, מאמנת אישית להפרעות קשב, מנחת קבוצות. במשך שנים הייתי מרצה בחינוך מיוחד ופסיכולוגיה באוניברסיטת חיפה, מכללת בית ברל ומכללת סמינר הקיבוצים. מעבר להיבט האקדמי, אני עוסקת ביזום והקמה של מסגרות מגוונות שפועלות לטובת האוכלוסיה של בעלי לקויות למידה והפרעות קשב. כך הקמתי, לפני כ- 12 שנה, את מרכז מהו"ת (מרכז התעצמות ותובנה)  במכללת סמינר הקיבוצים עבור הסטודנטים עם הלקויות. מאז הוקמו 26 מרכזי מהו"ת ברחבי הארץ עבור תלמידים בעלי לקויות למידה והפרעות קשב במערכת החינוך העל יסודי. המרכזים מנוהלים כרשת ושייכים מבחינה מקצועית למרכז "דרך מהות" של מכללת סמינר הקיבוצים, שאותו אני מנהלת. לפני כשנה הוקם מרכז מהו"ת בכלא מעשיהו עבור אסירים עם לקויות למידה והפרעות קשב. אנו מטפלים גם במובטלים כרוניים  על רקע לקותם, כדי להחזירם לעולם התעסוקה, בשיתוף עם עמותת בעצמי. בנוסף, אנו מנהלים מערך השתלמויות מסועף בחדרי מורים ובקרב מטפלים והורים.   
יפעת אלנקרי
יפעת אלנקרי
נעים מאוד, שמי יפעת אלנקרי דיאטנית קלינית בעלת תואר בתזונה B.SC מטעם אוניברסיטת אריאל ובעלת תואר B.A במדעי ההתנהגות. נשואה ואמא לארבעה. עובדת נכון להיום כדיאטנית כללית וילדים בקופ"ח לאומית, מקבלת בקליניקה פרטית בגינות שומרון אכילה רגשית והפרעות אכילה על כל גווניהן. בנוסף מתרגלת באוניברסיטת אריאל בחוג למדעי התזונה ודיאטנית בפרוייקט אורח חיים בריא מטעם משרד החינוך.