כמוניהשמנהעובדת סוציאלית בוועדה בריאטרית נותנת תחושה רעה

עובדת סוציאלית בוועדה בריאטרית נותנת תחושה רעה

07/10/19 12:57
2 תגובות
אני בוועדה בריאטרית והתחלתי מעובדת סוציאלית והיא החליטה שיש לי אכילה רגשית .
האם זה אבוד? הוכחתי לה שאני מודעת לניתוח וההשלכות והסיכונים .
אבל היא אמרה לי באגרסיביות "" את צריכה פסיכיאטר"
יש לך אכילה רגשית ואם אין טיפול פסיכיאטרי אז הניתוח חסר תועלת . זה אבוד? אני מצוברחת כל-כך.. נשאר הרופא ודיאנטית .

2 תגובות

saritorn
16/10/19 17:06
ומדוע שלא תטפלי בפן הריגשי?
ניתוח לא עוזר בבעיות האלה
שרון-לוטן-פסיכולוגית
מומחה כמוני
פסיכולוגית רפואית מומחית. בעלת ניסיון רב בעבודה עם מבוגרים המתמודדים עם השמנה, לפני ואחרי ניתוח בריאטרי, במסגרת טיפול פרטני או קבוצתי. בנוסף מטפלת במבוגרים ובני נוער המתמודדים עם מצבים רפואיים שונים במטרה לקדם את בריאותם הגופנית ורווחתם הנפשית. עובדת במסגרת ציבורית ובקליניקה פרטית.
24/10/19 11:14
שלום ותודה על הפנייה. קודם כל - כל הכבוד על הרצון והכוח לעשות שינוי בחיים. אני מניחה שפנית לוועדה בריאטרית מתוך כוונה לשפר את בריאותך ואיכות חייך. תפקידה של הוועדה הוא להעריך את מידת מוכנותו של אדם ל...
שלום ותודה על הפנייה.
קודם כל - כל הכבוד על הרצון והכוח לעשות שינוי בחיים. אני מניחה שפנית לוועדה בריאטרית מתוך כוונה לשפר את בריאותך ואיכות חייך. תפקידה של הוועדה הוא להעריך את מידת מוכנותו של אדם לתהליך של הניתוח הבריאטרי, ולהפנות לעזרה המתאימה במידת הצורך. זאת על מנת להגדיל את סיכויי ההצלחה של התהליך, הכולל את הירידה במשקל, את השמירה על התוצאות לאורך זמן ואת השיפור בבריאות. צר לי לשמוע שזאת היתה החוויה שלך, וכמובן ששום דבר לא אבוד.
הניתוח הבריאטרי עצמו הוא רק חלק מתוך התהליך, וישנה חשיבות גדולה להכנה נכונה לפני הניתוח כמו גם לליווי אחריו על ידי צוות רב מקצועי הכולל דיאטנית ופסיכולוגית.
אני חושבת שכדאי לך לפנות לאנשי מקצוע שיוכלו ללוות אותך ולעזור לך להגיע מוכנה יותר לניתוח מבחינה פיזית ונפשית. בטיפול פסיכולוגי מקדים תוכלי לעבוד על גורמים שייתכן ותרמו לבעיית ההשמנה ולהתחיל לייצר שינוי באורח החיים שלך.
שיהיה לך בהצלחה!!!
שרון

מנהלי קהילה

שירי נקש
שירי נקש
אני דיאטנית קלינית בעלת קליניקה בפתח תקווה. בוגרת תואר ראשון בתזונה קלינית (B.Sc) בפקולטה לחקלאות, מהאוניברסיטה העברית. בוגרת סטאז' בבית חולים וולפסון ובעלת רישיון עבודה מטעם משרד הבריאות. מלווה, תומכת, מנחה ומטפלת באנשים (גברים, נשים וילדים) אשר רוצים לעשות שינוי בדרך האכילה שלהם, כל אחד ומטרתו - ירידה ,שמירה ועלייה במשקל. תזונה זהו תחום דינמי מאוד ומתעדכן כל הזמן. במסגרת מחויבותי למטופליי, אני מעורה ומתעדכנת בספרות המקצועית העדכנית ביותר ובמחקרים חדשים מהארץ והעולם. בחיי האישיים אני מיישמת את התורה עליה אני ממליצה למטופליי: מנהלת אורח חיים ספורטיבי עם הרגלי אכילה מאוזנים שהפכו לשגרת חיי וחיי משפחתי. הניסיון הרב אותו צברתי במהלך השנים בעולם העיסקי כמנהלת בכירה, תורמים לי רבות בעיסוקי כדיאטנית בהנעת אנשים להשגת מטרותיהם וביכולתם להשיג תוצאות מיטביות. כל אלו הופכים אותי לדיאטנית יותר טובה ולמטפלת מקצועית ומנוסה. יחד עם המטופלים אנחנו יוצאים למסע שבו הם מאמצים הרגלים נכונים ובריאים בקלות רבה ובהנאה גדולה, תוך השגת המטרות האישיות וקבלת תוצאות וחשוב מכך- שמירה עליהן.
יפעת אלנקרי
יפעת אלנקרי
נעים מאוד, שמי יפעת אלנקרי דיאטנית קלינית בעלת תואר בתזונה B.SC מטעם אוניברסיטת אריאל ובעלת תואר B.A במדעי ההתנהגות. נשואה ואמא לארבעה. עובדת נכון להיום כדיאטנית כללית וילדים בקופ"ח לאומית, מקבלת בקליניקה פרטית בגינות שומרון אכילה רגשית והפרעות אכילה על כל גווניהן. בנוסף מתרגלת באוניברסיטת אריאל בחוג למדעי התזונה ודיאטנית בפרוייקט אורח חיים בריא מטעם משרד החינוך.
שרון לוטן פסיכולוגית
שרון לוטן פסיכולוגית
פסיכולוגית רפואית מומחית. בעלת ניסיון רב בעבודה עם מבוגרים המתמודדים עם השמנה, לפני ואחרי ניתוח בריאטרי, במסגרת טיפול פרטני או קבוצתי. בנוסף מטפלת במבוגרים ובני נוער המתמודדים עם מצבים רפואיים שונים במטרה לקדם את בריאותם הגופנית ורווחתם הנפשית. עובדת במסגרת ציבורית ובקליניקה פרטית.
ד״ר הדר מילוא-רז
ד״ר הדר מילוא-רז
מומחית לרפואה פנימית. התמחות בפנימית ו' בשיבא. כעת בהתמחות שניה באנדוקרינולוגיה במכון האנדוקריני בשיבא ורופאה ב״מרכז הישראלי לטיפול בעודף משקל״ בשיבא.

מובילי קהילה

razm121
razm121
עברתי ניתוח מעקף קיבה לפני כשבע שנים .הדרך הניתוחית שלי, הייתה רצופה בעליות רבות ומורדותמהם למדתי רבות על סוגיי  הניתוחים הבריאטרים ועל המעקף בפרט.מזמין אותכם, להצטרף יחד למסע ולדרך אשר אתם עושים בקבוצה לניתוחים בריאטרים.רק יחד נגיע למטרה אשר הצבנו לעצמנו.  
Ruths
Ruths
סובלת מדלקת מפרקים שיגרונית וניוונית, ומחפשת להחליף מידע בנושא
תודתנו לחברת נובו נורדיסק על תרומה בלתי תלויה לסיוע בהקמת הקהילה. יובהר כי אין בתרומה זו כדי להשפיע על הפעילות או התוכן המוצגים בקהילה