כמוניפסוריאזיסהמלצות לחיים עם פסוריאזיס בקרקפת

המלצות לחיים עם פסוריאזיס בקרקפת

29/10/19 21:03
3 תגובות
חדשה כאן... מאובחנת עם פסוריאזיס חריף בקרקפת. לצערי משפיע מאוד על השיער והוא מתדלל. כל סירוק - נשארת כמות נכבדה על המברשת.
חופפת באלפוסיל והוא מייבש ופוגע מאוד במראה השיער. איך להמשיך להיות מטופחת עם שיער שופע ובריא כשיש כזו קרקפת סוערת וחולה??

3 תגובות

Rbin
מוביל קהילה
30/10/19 4:42
שלום,
תנסי להשתמש דייבובט .
זהמלצה מד"ר חגית מץ מלפני יומים:
לעיתים מרקם המשחה יכול לעזור יותר- שווה לנסות.
הילקה
30/10/19 14:02
תודה ... מה זה דייבוס? כרגע מטופלת עם אקסמיול במרקם ג'ל. השאלה היתה יותר כללית... איך ממשיכים לשמור על בריאות שיער עם קרקפת כה חולה
Rbin
מוביל קהילה
30/10/19 15:34
מישכה דייבובט,
מבחינת המרכיבים הפעילים דומה לקסמיול.
קסמיול הוא ג'יל.

מנהלי קהילה

ד
ד"ר זיאד חמאיסי
ד"ר חמאיסי זיאד הינו מומחה לרפואת עור ומין. את לימודי הרפואה סיים באוניברסיטת הטכניון והתמחה במחלקת עור בבית החולים רמב"ם. כיום, ד"ר חמאיסי הינו רופא בכיר ומנהל מרפאת הלייזר במחלקת העור של בית החולים רמב"ם. עוסק במחקר ומרצה בפקולטה לרפואה בטכניון. תחומי עניין: טיפולי לייזר, הידראדיניטיס ספוראטיבא, פטרת העור, טיפולים ביולוגים בפסוריאזיס, ביטויים עוריים במחלות דלקתיים של המעי, מחלות עור ילדים וטיפול בנגעים וסקולרים בילדים חברות בארגונים מקצועיים: איגוד הסתדרות הרופאים האיגוד הישראלי לרפואת עור ומין האיגוד האירופי למחלות עור ומין האקדמיה האמריקאית למחלות עור ומין
ד
ד"ר לב פבלובסקי
תחום מומחיות: עור ומין תפקידים ומינויים: מנהל מרפאות עור, המחלקה לעור ולמין, בית חולים בילינסון, מרכז רפואי רבין לימודים: אוניברסיטת בן גוריון בנגב מקום התמחות: המחלקה לעור ולמין, בית חולים בילינסון, מרכז רפואי רבין השתלמויות: פוטותרפיה ופסוריאזיס בית חולים מאונט סיני ניו יורק חברויות באיגודים וארגונים מקצועיים: האיגוד הישראלי לרפואת עור ומין שטחי התעניינות מיוחדים: פסוריאזיס, פוטותרפיה, טיפולים אימונוביולוגים, סטרס נפשי עיסוק במחקר: פסוריאזיס, טיפולים אימונוביולוגים, פוטותרפיה, מחלות דלקתיות של העור.
יונה מנטקה קציר
יונה מנטקה קציר
יו"ר אגודת הפסוריאזיס הישראלית.

מובילי קהילה