כמונימפרקיםכאבים בכפות ידיםם

כאבים בכפות ידיםם

09/11/19 14:44
2 תגובות
שלום דוקטור
אני בת 56 וסובלת גם משחיקת סחוס בעיקר בברכיים ולאחרונה יש כאבי תופת בכפות הידיים באצבעות. לקחתי אתופן לא עוזר .ממש כואב בעיקר בלילה.
מה הפיתרון?

2 תגובות

רודי
11/11/19 18:04
הי
אני השלמתי סדרה של טיפולים בשיטת mbst בחב מדטק, עקב שחיקת סחוס מתקדמת במפרק הירך
אני לא יודע אם זה יעזור, אבל אני מאד מקווה שכן.
ד--ר-חגית-פלג
מומחה כמוני
רופאה ביחידה הראומטולוגית בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים . מומחית בפנימית וראומטולוגיה. 
14/11/19 19:53
אם מדובר על כאבים בכפות הידיים כדי לעבור הערכה ראומטולוגית אם אכן מדובר באוסטאוארטריטיס ( כמו בברכיים ) או במחלה אחרת . מומלץ לפנות קודם לרופא המשפחה לצורך הפניה לבדיקות דם בהתאם להתרשמותו\ה וצילום כ...
אם מדובר על כאבים בכפות הידיים כדי לעבור הערכה ראומטולוגית אם אכן מדובר באוסטאוארטריטיס ( כמו בברכיים ) או במחלה אחרת . מומלץ לפנות קודם לרופא המשפחה לצורך הפניה לבדיקות דם בהתאם להתרשמותו\ה וצילום כפות ידיים . אם מדובר בכאבים בברכיים ניתן להעזר בפיזיותפרתיה וכן במידת הצורך בהזרקה מקומית של סטרואידים או חומצה היאלורונית .

מנהלי קהילה

פרופ' אורי אלקיים
פרופ' אורי אלקיים
מומחית לראומטולוגיה, מנהלת המכון הראומטולוגי במרכז הרפואי תל-אביב (איכילוב), יו"ר האיגוד הישראלי לראומטולוגיה.
ד
ד"ר חגית פלג
רופאה ביחידה הראומטולוגית בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים . מומחית בפנימית וראומטולוגיה. 
ד
ד"ר עודד קמחי
רופא בכיר במרכז רפואי מאיר ומטפל בחולים ראומטולוגיים בבית החולים ובקהילה. חבר באיגוד הראומטולוגי הישראלי.סיים לימודי רפואה באוניברסיטת בן גוריון ב 1990 , התמחה ברפואה פנימית בבי"ח מאיר.התמחה במכון הראומטולוגי באיכילוב 2001-2004. 

מובילי קהילה

מאיה
מאיה
מאיה דרור מאמנת לחיים בריאים לצד מחלה כרונית התברכתי בשלל אתגרים פיזיים כגון קרוהן ד.פרקים פיברו ושאר ירקות משתפת בחיים שלי כי אם כאן לא יבינו אז איפה?
רם בלס
רם בלס
יו"ר מתנדב בעמותת ענבר למחלות ראומטיות, אוטואימוניות ודלקתיות. מטפל כבר למעלה מ-20 שנה באישתי ומתמודדים יחד עם ראומטיק ארטריטיס (RA).