כמוניקהילת סכיזופרניהעצבים אחרי שינה

עצבים אחרי שינה

22/12/19 12:51
1 תגובות
זה התחיל אצלי ישר אחרי האישפוז השני שהיה טראומתי מאד עבורי, בעיקר עקב האשמת שווא לא הגיונית שגרמה לקשירה מכאנית של 14 שעות וגם בעקבותיה כמובן קשירה כימית של 3 ימים עם חומר שגרם לחשיבה שלי להיות איטית תוך קושי אדיר להוציא משפט מסודר פשוט מהפה.

מאז, אני עשוי להתעורר ממש מעצבים אפילו מתנומה קצרה.
זה כמו רולטת שינה ותלוי גם קצת בתקופה אני מאמין, אבל כעיקרון אני יכול להתעורר פשוט עצבני בעצבים שיכולים אפילו לקחת שעות בלי שכדורי הרגעה עוזרים להם, אולי רק קצת אלכוהול כפי שגילתי לאחרונה. וזה לא שאני בהכרח צועק, רק סובל משחרור של כל דבר שרק יכל לעצבן אותי בעשור האחרון במחשבות.

ורציתי לשאול, יש לעוד מישהו את זה? זה מוכר לכם? אני מבין שזה עקב סיוטים לדעתי, אתם יודעים משהו על הפרעות השינה?
ואגב, אני לוקח רספירדל 3 מ"ג.
תודה לעוזרים
(צל לילה).

1 תגובות

צל-לילה
22/12/19 13:26
כאילו, אתם מבינים, זה בעצם הפורום המרכזי באינטרנט לחולי סכיזופרניה. רק מעט מוכנים בכלל להצטרף לקבוצה, מעטים יותר אומרים פעם בשנה משהו ואז זאת שאלה טכנית על תרופות אנטי-פסיכוטיות ובאופן כללי אני מתאמץ ...
כאילו, אתם מבינים, זה בעצם הפורום המרכזי באינטרנט לחולי סכיזופרניה. רק מעט מוכנים בכלל להצטרף לקבוצה, מעטים יותר אומרים פעם בשנה משהו ואז זאת שאלה טכנית על תרופות אנטי-פסיכוטיות ובאופן כללי אני מתאמץ ומתאמץ אבל רוב הזמן אני מרגיש כמו בבית קברות פה. הכל דומם. זה עצוב לי שזה המצב, אני תוהה מה קרה לכל האנשים, ואיך לעשות את תחיית המתים?

בברכת עורו קומו,
צל לילה

מנהלי הקבוצה