כמונימחלות לבבדיקת הולטר

בדיקת הולטר

07/02/20 13:45
3 תגובות
שלום רב
אני בן 33.בשנה האחרונה אני סובל מאירועים של הרגשה מאוד לא טובה- לחץ בחזה, סחרחורות, חולשה, דקירות בחזה.
עשיתי מספר בדיקות ואשמח להתיחסותך
אקו לב- תקין
ארגומטריה- תקין (דופק שיא 175 בערך)
הולטר 48 (הפענוח מחולק ל-24 ו24 שעות)-
-24 שעות ראשונות
Normal beat total-112750
Droped beats-2-
Maximum heart rate- 180
Minimum heart rate- 60
Mean heart rate- 86
Qrs total- 113504
24 שעות שניות-
Normal beat total-119064-
Droped beats- 5
Maximum heart rate- 118
Minimum heart rate- 59
Mean heart rate- 81
Qrs total- 121821
*יש לציין שביום של הדופק שיא 180 עשיתי אימון גופני מאומץ.
המון תודה
עופר
בדיקת הולטר

3 תגובות

תמר44
10/02/20 11:44
שלום עופר.
מומלץ לחדד את השאלה שלך בכדי שהצוות הרפואי יוכל להתייחס.
בריאות!
עופר1111
14/02/20 14:29
אני מתלונן על הרגשה לא טובה- קושי בנשימות עמוקות לסירוגין, לחץ באזור הסרעפת, הרבה מאוד פיהוקים, לחץ בחזה ובאזור הגב. ההרגשה יכולה להתעצם ולהחלש. האם בנוסף לבדיקות שבצעתי, יש צורך לבדיקות נוספות?...
אני מתלונן על הרגשה לא טובה- קושי בנשימות עמוקות לסירוגין, לחץ באזור הסרעפת, הרבה מאוד פיהוקים, לחץ בחזה ובאזור הגב. ההרגשה יכולה להתעצם ולהחלש.
האם בנוסף לבדיקות שבצעתי, יש צורך לבדיקות נוספות?
ד-ר-אסי-מלויצקי
מומחה כמוני
קרדיולוג בכיר במערך הלב במרכז הרפואי תל-אביב (איכילוב). מומחה ברפואה פנימית ורפואת הלב. בוגר בית הספר לרפואה בבאר-שבע. התמחות ברפואה פנימית וקרדיולוגיה במרכז הרפואי תל-אביב ע"ש סוראסקי. תחומי עיסוק – אי-ספיקת לב, קרדיולוגיה קלינית, הדמיית לב לא פולשנית, רפואה פנימית. מדריך קליני בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל-אביב.
19/02/20 10:24
שלום עופר, בדיקת ההולטר תקינה למעשה, כמו גם האקו-לב והארגומטריה (לפי דבריך). התלונות שלך שכיחות מאוד ובמידה ואין גורמי סיכון משמעותיים למחלת לב או קשר למאמץ , הסיכוי למקור לבבי נמוך מאוד. מציע ל...
שלום עופר,
בדיקת ההולטר תקינה למעשה, כמו גם האקו-לב והארגומטריה (לפי דבריך).
התלונות שלך שכיחות מאוד ובמידה ואין גורמי סיכון משמעותיים למחלת לב או קשר למאמץ , הסיכוי למקור לבבי נמוך מאוד.
מציע לפנות לרופא המשפחה בכדי להשלים הבירור ולסכמו, לעתים התלונות קשורות למערכת הבטן, עייפות מצטברת או לחץ.
כל טוב לך

מנהלי קהילה

פרופ' גדי קרן
פרופ' גדי קרן
מנהל המערך הקרדיולוגי, מרכז רפואי ת"א, פרופ' מן המניין בקרדיולוגיה באוניברסיטת ת"א, מופקד קתדרה לקרדיולוגיה ע"ש חיים שיבא באוניברסיטת ת"א.
ד
ד"ר אסי מלויצקי
קרדיולוג בכיר במערך הלב במרכז הרפואי תל-אביב (איכילוב). מומחה ברפואה פנימית ורפואת הלב. בוגר בית הספר לרפואה בבאר-שבע. התמחות ברפואה פנימית וקרדיולוגיה במרכז הרפואי תל-אביב ע"ש סוראסקי. תחומי עיסוק – אי-ספיקת לב, קרדיולוגיה קלינית, הדמיית לב לא פולשנית, רפואה פנימית. מדריך קליני בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל-אביב.
דייאנה קליין
דייאנה קליין
פסיכולוגית שיקומית מומחית במכון לשיקום חולי לב, בי״ח שיבא, תל השומר.

מובילי קהילה

eitanab
eitanab
הי לכולם, שמי איתן, בן 44, אב לשלושה ילדים מקסימים, מאוד אוהב לרכוב על אופניים אופניים בשטח, טיולים, בילויים ובעיקר אוהב אנשים. בחודש נובמבר 2015 עברתי השתלת לב בארצות הברית , לאחר המתנה בישראל של מעל שנה, כחצי שנה מתוך תקופה זו באשפוז בבית חולים. בגיל 17 אובחנה בליבי קרדיומיופטיה. עד גיל 41 לא תסמיני כלל ואז תוך זמן קצר מאוד (חודשים ספורים) חלה הרעה משמעותית במחלת הלב שהוגדרה אז כאי ספיקה חמורה שהכניסה אותי לרשימת המתנה להשתלת לב. כבר במהלך האשפוז הארוך אפשר לומר שגיליתי את עצמי מחדש ונוכחתי שיש לי כוחות נסתרים שאף פעם לא ידעתי על קיומם. תקופה ארוכה באשפוז בבית חולים היא לא פשוטה ושואבת כוחות פיזיים ובעיקר מנטליים רבים. במהלך תקופת האשפוז נוכחתי שההתמודדות היא שונה לגמרי בין חולה לחולה ולא כולם מצליחים לאזור את הכוחות הדרושים להתמודדות הקשה והארוכה. לחוות על בשרי את החוויות הלא פשוטות לעיכול ומצד שני לצפות מהצד בדרכם הייחודית של חולים אחרים להתמודד הביאה אותי להחלטה להקדיש מזמני ומנסיוני לתמיכה ועזרה לחולי לב.
גיל מלצר
גיל מלצר
בן 55. נשוי. אבא של עומר (8) ומיקה (6). תושב ת"א. בעברי עיתונאי בידיעות אחרונות. מחבר הספר ׳מלחמת יום כיפור-זמן אמת׳ וכן כתבתי מספר ביוגרפיות. נולדתי עם מום מולד (בעיה מסתמית). בגיל 30 עברתי אירוע מוחי ובעקבותיו נותחתי (לב פתוח) להחלפת המסתם הלקוי במסתם מכני (מתכתי). מאז, משך כבר 25 שנים, שנייה אחר שנייה, כל היום וכל הלילה, תקתוק של שעון בוקע מתוך גופי ולא הייתה לי כל ברירה אלא להתרגל אליו, בדיוק כפי שאנו רגילים לשמע את הלמות ליבנו. ב 2015 נותחתי שנית, הפעם לתיקון מפרצת שהתפתחה בעורק הראשי ללב. גם הפעם צץ לו אי שם במהלך הניתוח, אירוע מוחי שהפעם הותיר בי לצערי נכויות ביד וברגל ימין. ב 2019 ייסדתי את עמותת 'אגודת הלב הישראלי' במטרה להעניק תמיכה וסיוע לקהילת חולי הלב בישראל. אני שמח להעמיד את ניסיוני ואת הידע שצברתי במהלך 50 השנים בהן אני חולה לב, לטובת קהילת חולי הלב. מאחל בריאות לכולנו גיל מלצר https://www.israeli-heart.org
ורד שיראזי
ורד שיראזי
חולת לב מילדות, חולת פיברומיאלגיה ומושתלת לב כ4 שנים. מורה בנשמתי ועסוקה בלעשות טוב בעולם.