מענה

25/03/20 9:28
1 תגובות
בוקר טוב,קיבלתי תגובה על הפוסט שלי מהרוקחת מיכל קופמן בילו ועניתי לה....לא רואה את תגובתי כאן ( כתבתי 3 פעמים)כך שגם היא לא תראה אותה

מה עושים?

1 תגובות

רוקחים-קליניים--אוני
26/03/20 20:10

שלום לך,

את צריכה לוודא שנכנסת עם שם המשתמש וסיסמא כפי שבחרת ותחת הנתונים הללו נשאלה השאלה.

אם עדין לא מצליח, אנא פני לצוות המערכת ע"י לחיצה על "צור קשר" שנמצא בתחתית העמ...

שלום לך,

את צריכה לוודא שנכנסת עם שם המשתמש וסיסמא כפי שבחרת ותחת הנתונים הללו נשאלה השאלה.

אם עדין לא מצליח, אנא פני לצוות המערכת ע"י לחיצה על "צור קשר" שנמצא בתחתית העמוד למטה משמאל.

חשוב שתסדירי את הנושא במידה ואת מבקשת להמשיך דיון בשאלה שלך על  מנת לשמור על רצף ענייני ועל מנת שהתשובה לשאלה שלך תהיה מלאה בפורום.

בהצלחה,

 

מיכל קופמן בילו - רוקחת

סטודנטית לתואר שני ברוקחות קלינית- אוניברסיטת בן גוריון בנגב

מנהלי קהילה

סימה לבני
סימה לבני
רוקחת בכירה, מנהלת המרכז לייעוץ תרופתי אישי, מחברת הספר "לעשות סדר בתרופות". לבני עוסקת בהפצה והטמעה של מאגרי מידע תרופתיים בחברת "זיעור". בעברה, ניהלה את בתי המרקחת של בתי החולים "הלל יפה" ו"רמב"ם". סימה שמה לה למטרה לקדם את הרוקחים כיועצים ורוקחים קלינים כמומחים לתרופות, כחלק מהצוות הרפואי. היא נותנת הרצאות ברחבי הארץ לקידום הניהול העצמי של התרופות באמצעות איתור מוקדם של בעיות שנובעות מתרופות, והספר "לעשות סדר בתרופות - בעידן שבו המידע אינסופי" הינו באותו עניין.
ד
ד"ר ורדית קלמרו
נעים מאוד, שמי ד"ר ורדית קלמרו, אני בת 39, נשואה ואמא לחמישה ילדים מקסימים, ואני דוקטור לתרופות. למדתי 10 שנים על תרופות ואני עובדת כמומחית למידע, טיפול וייעוץ תרופתי, רוקחת קלינית, מעל ל-11 שנים. במהלך שנות עבודתי, הן במסגרת בתי חולים, קופות חולים ועמותות חולים, ליוויתי אנשים עם בעיות בטיפול התרופתי בניסיון למצוא פתרון הולם למצבם התרופתי. מה ההכשרה המקצועית שלי? דוקטור ברוקחות קלינית, Pharm.D. של האוניברסיטה העברית בירושלים. מחנכת לסוכרת מטעם משרד הבריאות מאמנת לאורח חיים בריא מטעם אוניברסיטת בן גוריון חברת הנהלה בארגון הרוקחות בישראל חברות באיגוד לרפואת ריאות בישראל מייעצת ומספקת שירותי רוקחות קלינית לעמותות חולים ולמוסדות רפואיים מה האג'נדה שלי? יש לתת את התרופה המתאימה לחולה המתאים! יש לפעול לקידום מקצוע הרוקחות הקלינית בכל מחלקה ובכל מרפאה! מוזמנים לבקר באתר הבית: http://www.drpharma.co.il
ד
ד"ר רותם סולומון
שמי רותם סולומון, בת 28. "חיה ונושמת" רוקחות קלינית! אחד המקצועות הכי חשובים שקיימים! (בכלל לא משוחדת...) במקצועי: רוקחת קלינית, בעלת תואר Pharm.D ובוגרת האוניברסיטה העברית בירושלים. כיום מתמחה ברוקחות קלינית במחלקת טיפול נמרץ בבית חולים שניידר לילדים. שותפה לד"ר לתרופות בחסות ד"ר ורדית קלמרו, רוקחת קלינית. בעסק ד"ר לתרופות ניתן לקבל שירותי ייעוץ פרטיים למטופלים, עמותות חולים ומוסדות רפואים בכל הקשור לריבוי תרופות, אינטראקציות, תופעות לוואי והמלצות לאורחות חיים בריאה. מוזמנים לבקר ולהתרשם באתר הבית: http://www.drpharma.co.il . ניתן להשאיר לנו פניה בכל הקשור בתרופות. אנחנו כבר נעשה לכם סדר:-)