כמוניהשמנהשיטת אברהמסון להורדה במשקל (המנעות מגלוטן ופחמימות) - נסיון אישי

שיטת אברהמסון להורדה במשקל (המנעות מגלוטן ופחמימות) - נסיון אישי

18/05/20 16:58
2 תגובות
פניתי לפני כשנה לטיפול במכון אברהמסון להפחתת התשוקה למתוק.. שלוש פגישות, אחת מהן עם אהוד אברהמסון בישובו.. המטפלים חביבים ומסבירי פנים. מבחינתי, לא היו שום תוצאות לטיפול לצערי.. שום הפחתה בדחף למתוק, ולו במעט. כסף שנזרק (2500 ש״ח) לשוא.. כן, הכל כתוב במסמכים שמחתימים אותך עליהם, שיתכן שהטיפול לא ישפיע עלי.. עדיין, בראש וראשונה אכזבה מאי הצלחת השיטה עבורי, וגם מהעובדה שהמהמר היחיד בשיטה הזו ובסכום לא מבוטל, הוא רק הלקוח. חבל... חומר למחשבה...

2 תגובות

ארז-לביא
21/05/20 20:13
הי, ממש חבל אבל זה לא הסוף מבחינתך, הדרך להצלחה רצופה בכשלונות וההצלחה תגיע בסוף זה בטוח. דבר איתי , אשמח לייעץ ללא עלות , הרבה אנשים שינו ומשנים את החיים שלהם לטובה בכל יום erezlavitlc@gmail.com...
הי, ממש חבל אבל זה לא הסוף מבחינתך, הדרך להצלחה רצופה בכשלונות וההצלחה תגיע בסוף זה בטוח.
דבר איתי , אשמח לייעץ ללא עלות , הרבה אנשים שינו ומשנים את החיים שלהם לטובה בכל יום
erezlavitlc@gmail.com
BMoshe
22/05/20 8:10
:smile: ישנן דרכים רבות, מכיר. רק כתבתי שהשיטה של אברמסון להפחתת הדחף למיני מזונות מתוקים למשל, לא עבדה כלל עבורי ומנגד, החברה נוקטת בדרך קלה בה היא גובה סכומים גבוהים, אינה מספקת את הסחורה והלקוח המש...
:smile: ישנן דרכים רבות, מכיר. רק כתבתי שהשיטה של אברמסון להפחתת הדחף למיני מזונות מתוקים למשל, לא עבדה כלל עבורי ומנגד, החברה נוקטת בדרך קלה בה היא גובה סכומים גבוהים, אינה מספקת את הסחורה והלקוח המשלם הוא זה שנאלץ לספוג את כל הנזק הכספי כי החברה לא לוקחת אחריות על המקרים שבהם שיטתה לא צלחה..

מנהלי קהילה

שירי נקש
שירי נקש
אני דיאטנית קלינית בעלת קליניקה בפתח תקווה. בוגרת תואר ראשון בתזונה קלינית (B.Sc) בפקולטה לחקלאות, מהאוניברסיטה העברית. בוגרת סטאז' בבית חולים וולפסון ובעלת רישיון עבודה מטעם משרד הבריאות. מלווה, תומכת, מנחה ומטפלת באנשים (גברים, נשים וילדים) אשר רוצים לעשות שינוי בדרך האכילה שלהם, כל אחד ומטרתו - ירידה ,שמירה ועלייה במשקל. תזונה זהו תחום דינמי מאוד ומתעדכן כל הזמן. במסגרת מחויבותי למטופליי, אני מעורה ומתעדכנת בספרות המקצועית העדכנית ביותר ובמחקרים חדשים מהארץ והעולם. בחיי האישיים אני מיישמת את התורה עליה אני ממליצה למטופליי: מנהלת אורח חיים ספורטיבי עם הרגלי אכילה מאוזנים שהפכו לשגרת חיי וחיי משפחתי. הניסיון הרב אותו צברתי במהלך השנים בעולם העיסקי כמנהלת בכירה, תורמים לי רבות בעיסוקי כדיאטנית בהנעת אנשים להשגת מטרותיהם וביכולתם להשיג תוצאות מיטביות. כל אלו הופכים אותי לדיאטנית יותר טובה ולמטפלת מקצועית ומנוסה. יחד עם המטופלים אנחנו יוצאים למסע שבו הם מאמצים הרגלים נכונים ובריאים בקלות רבה ובהנאה גדולה, תוך השגת המטרות האישיות וקבלת תוצאות וחשוב מכך- שמירה עליהן.
יפעת אלנקרי
יפעת אלנקרי
נעים מאוד, שמי יפעת אלנקרי דיאטנית קלינית בעלת תואר בתזונה B.SC מטעם אוניברסיטת אריאל ובעלת תואר B.A במדעי ההתנהגות. נשואה ואמא לארבעה. עובדת נכון להיום כדיאטנית כללית וילדים בקופ"ח לאומית, מקבלת בקליניקה פרטית בגינות שומרון אכילה רגשית והפרעות אכילה על כל גווניהן. בנוסף מתרגלת באוניברסיטת אריאל בחוג למדעי התזונה ודיאטנית בפרוייקט אורח חיים בריא מטעם משרד החינוך.
שרון לוטן פסיכולוגית
שרון לוטן פסיכולוגית
פסיכולוגית רפואית מומחית. בעלת ניסיון רב בעבודה עם מבוגרים המתמודדים עם השמנה, לפני ואחרי ניתוח בריאטרי, במסגרת טיפול פרטני או קבוצתי. בנוסף מטפלת במבוגרים ובני נוער המתמודדים עם מצבים רפואיים שונים במטרה לקדם את בריאותם הגופנית ורווחתם הנפשית. עובדת במסגרת ציבורית ובקליניקה פרטית.
ד״ר הדר מילוא-רז
ד״ר הדר מילוא-רז
מומחית לרפואה פנימית. התמחות בפנימית ו' בשיבא. כעת בהתמחות שניה באנדוקרינולוגיה במכון האנדוקריני בשיבא ורופאה ב״מרכז הישראלי לטיפול בעודף משקל״ בשיבא.

מובילי קהילה

razm121
razm121
עברתי ניתוח מעקף קיבה לפני כשבע שנים .הדרך הניתוחית שלי, הייתה רצופה בעליות רבות ומורדותמהם למדתי רבות על סוגיי  הניתוחים הבריאטרים ועל המעקף בפרט.מזמין אותכם, להצטרף יחד למסע ולדרך אשר אתם עושים בקבוצה לניתוחים בריאטרים.רק יחד נגיע למטרה אשר הצבנו לעצמנו.  
Ruths
Ruths
סובלת מדלקת מפרקים שיגרונית וניוונית, ומחפשת להחליף מידע בנושא
תודתנו לחברת נובו נורדיסק על תרומה בלתי תלויה לסיוע בהקמת הקהילה. יובהר כי אין בתרומה זו כדי להשפיע על הפעילות או התוכן המוצגים בקהילה