מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג chrome ו- firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהא+ 100%א-סגירה
כמוניבעיות גדילהמוזמנים למפגש בזום על הקשר בין תזונה וגדילת ילדים - הרצאה ומענה לשאלות 20.4.21

מוזמנים למפגש בזום על הקשר בין תזונה וגדילת ילדים - הרצאה ומענה לשאלות 20.4.21

12/04/21 14:45
0 תגובות

אם לא תאכל לא תגדל?

יום שלישי 20.4.21 - כולם מוזמנים להרצאה ומענה על שאלות בנושא גדילת ילדים ותזונה.
להרשמה חינם למפגש לחצו כאן>>

מה יש באוכל שמשפיע על גדילה? מהם העקרונות לתזונה בריאה לילדים בכלל, ולילדים עם בעיות גדילה בפרט? ומה אנחנו כהורים יכולים לעשות כדי לשפר את הרגלי האכילה של ילדינו?
על כל זאת ועוד תדבר בת אל גולדשטיין, תזונאית המרפאה לאנדוקרינולוגיה במרכז שניידר לרפואת ילדים ומנהלת בקהילת גדילה שלנו בכמוני.לאחר ההרצאה תפתח השיחה לשאלות הקהל.
מוזמנים להשאיר שאלות כאן בתגובות, והן יועברו למענה בזמן ההרצאה.

להרשמה חינם למפגש לחצו כאן>>

 


מוזמנים למפגש בזום על הקשר בין תזונה וגדילת ילדים - הרצאה ומענה לשאלות 20.4.21

0 תגובות

הקלד כתובת לסרטון יוטיוב:

מנהלי קהילה

פרופ' משה פיליפ
פרופ' משה פיליפ
פרופ' משה פיליפבוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, התמחות ברפואת ילדים בסורוקה ותת התמחות באנדוקרינולוגית ילדים באוניברסיטת מרילנד שבבולטימור ארה"ב. פרופ' פיליפ מנהל את המכון לאנדוקרינולוגיה וסוכרת במרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל מאז 1997. בנוסף, משמש פרופ' פיליפ כסגן דקאן למחקר ופיתוח בפקולטה לרפואה על שם סאקלר באוניברסיטת ת"א.
דר שרי קרפל וולסקי
דר שרי קרפל וולסקי
בוגרת הפקולטה לרפואה באוניברסיטת בן גוריון בנגב. מומחית ברפואת ילדים , התמחות ברפואת ילדים בבית חולים לילדים שניידר. מתמחה בהתמחות על באנדוקרינולוגיה וסכרת ילדים בבית חולים שניידר.
בת אל גולדשטיין
בת אל גולדשטיין
שמי בת אל, סיימתי את לימודי התזונה באוניברסיטת אריאל בשנת 2013. עובדת במרפאה לאנדוקרינולוגיה במרכז שניידר לרפואת ילדים ובקליניקה פרטית באורנית. וכן, לומדת תואר שני ועובדת באוניברסיטת חיפה בחוג לתזונה והתנהגות. בעלת ניסיון רב בתהאמת טיפול תזונתי לילדים, בהתאם לצורכיהם והעדפותיהם של הילד ומשפחתו.
רותם דיאמנט
רותם דיאמנט
אחות אחראית מרפאה אנדוקרינית. אחות מוסמכת 25 שנים, בעלת תואר שני בסיעוד מאוניברסיטת חיפה. בוגרת קורס טיפול נמרץ ילדים.
שיר קליר הרפז
שיר קליר הרפז
פסיכולוגית בהתמחות שיקומית במכון אנדוקרינולוגיה וסוכרת, ביה"ח שניידר. בוגרת תואר שני בנוירופסיכולוגיה שיקומית מהמכללה האקדמית תל אביב יפו.
תודתנו לחברת פייזר על תרומה בלתי תלויה לסיוע בהקמת הקהילה. יובהר כי אין בתרומה זו כדי להשפיע על הפעילות או התוכן המוצגים בקהילה.