מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג chrome ו- firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהא+ 100%א-סגירה
כמוניסוכרת סוג-2התוסף D-Mannose

התוסף D-Mannose

04/09/21 14:42
7 תגובות

אני משתמשת בתוסף D-Mannose במקרים של כאב בשלפוחית. מקריאה ממה זה מורכב כתוב שזה סוכר פשוט הנמצא בגוף או כמו שבאחד העלונים נכתב: הדי מאנוז...מאחר שאינו עובר מטבוליזם בגוף הוא אינו משפיע על איזון רמות הסוכר בדם, אינו מפר את איזון חיידקי המעיים ואינו משפיע על רמת החומציות, כך שהוא נחשב כידידותי ובטוח לשימוש". האמנם? האם אכן קיים סוכר טבעי שאינו משפיע על רמות הסוכר בדם ככתוב לעיל? מאחר ואני טרום-סוכרתית, האם אוכל לקחת אז התוסף במשך כמה ימים מבלי לחשוש לעליית הסוכר בדם? תודה.


7 תגובות

ד-ר-נירית-אבירן-ברק
04/09/21 18:31

אין לי מושג, כדאי לברר עם מקור מוסמך

שרית28
04/09/21 20:06

תודה רבה על תשובתך אבל אנני מבינה למי הכוונה מקור מוסמך? מי יותר מוסמך מרופאים שעוסקים בסכרת? אשמח להסבר

שנה טובה

elico1979
04/09/21 21:22

אולי יועץ נטורופתית? נשמע לי כמו תחום ההתמחות של אדם כזה

צפוני
09/09/21 15:56

תנסי את ד"ר   גוגל 

glaubmr
לפני 5 ימים

לי יש סוכרת ובהמלצת האורולוג אני לוקחת קבוע די-מאנוז עם ויטמין C ואין לזה כל השפעה על הסוכרת .

ובסוד אגלה לך שזה גם לא כל כך משפיע על הדלקת הקבועה שיש לי בשלפוחית, שכל סוגי האנטיביוטיקה שלקחתי בכמויות מטורפות, לא הרגיעו אותה. אז אני חיה ככה, עם דלקת קבועה בשלפוחית, ולקיחה יום יומית של די-מאנוז עם ויטמין C, בתקווה שאולי יום אחד זה יעשה משהו...

לשתות הרבה מים זה הדבר היחיד שעוזר נגד הדלקת, אבל גם לריצה מרובה לשירותים... זה גורלנו...

שרית28
לפני 5 ימים

קודם כל תודה רבה על התגובה וממש שמחתי לקרוא שאין לדי-מאנוס השפעה על הטרום-סכרת שלי.

הבעיה אצל נשים שעברו דלקות רבות בדרכי השתן שכעבור X זמן הדופן הפנימי של השלפוחית כל כך מגורה וכבר לא יעיל בתפקוד. בזמנו התפרסם בארה"ב שבמקום או בנוסף לשלפוחית רגיזה יש שלפוחית כואבת וכל פעם שלוקחים אנטיביוטיקה (מיותרת) זה רק מחמיר ולא מרפא את המצב בארץ הרופאים בזמנו לא שמעו על זה. נשים עשו שטיפות ושאר טיפולים שחלקם עזרו לתקופה מוגבלת וחלקם בכלל לא. תרגישי טוב. את מוזמנת לפנות אלי אם יש לך שאלות בענין כאבי השלפוחית.

 

glaubmr
לפני 5 ימים

אין לי כאבים כבר הרבה זמן. לפעמים, כשאינני שותה מספיק, יש קצת צריבה שמיד עוברת. אבל הדלקת לא עוברת ובכל בדיקה הממצא מופיע מחדש. מכיוון שזה לא ממש מפריע לי בחיי היום-יום, אני זורמת עם זה ולא מסכימה להכניס עוד אנטיביוטיקה לגוף. אז נראה שמשתינו אני מסודרת יותר טוב, כי כאבים גרועים ממצב דלקתי שלא מציק. רק סתם מקווה שאולי, אולי, משהו יתקדם אני ממשיכה עם הדי-מנוז וויטמין סי... תודה על הרצון הטוב. 

כמו בכל מצב, כל אדם בנוי באופן שונה וגם מגיב באופן שונה על מאכלים, על תרופות ועל תנאים חיצוניים. אפילו בסוכרת כל אחד מגיב באופן שונה למאכלים ולתרופות. לכן כל כך חשוב המעקב האישי אחר התגובות לכל דבר, אוכל, תרופות, תנאי מחיה, ועוד. 

הקלד כתובת לסרטון יוטיוב: