חוט שדרה

כמוניחוט שדרהחדשותiPhone משתלט על כסא גלגלים

iPhone משתלט על כסא גלגלים

אפליקציה חדשה מאפשרת שליטה על כסא גלגלים (וידאו)

מאת מערכת כמוני
30/09/10
תגובות 0

אפליקציה חדשה לעזרת הנכים בשליטה על כסא גלגלים (צילום: PantherMedia)
אפליקציה חדשה לעזרת הנכים בשליטה על כסא גלגלים (צילום: PantherMedia)

חדש לכל מי שנעזר בכסא גלגלים לניוד: אפליקציה חדשה של חברת iPortal מאפשרת באמצעות מכשיר האייפון המתקדם לתפעל את כיסא הגלגלים, לבדוק את מהירות הנסיעה ולתקשר ביתר קלות עם הסביבה.

 

עבור רבים מאיתנו לבצע שיחת טלפון היא דבר פשוט, אותו אנחנו עושים עשרות פעמים ביום. אנחנו פשוט מקישים את המספר או השם הרצוי על מסך הפלאפון ומדברים. אולם עבור אוכלוסיית הנכים, הנאלצת להתנייד בכיסא גלגלים, מדובר בפעולה שאינה פשוטה כלל. הם נאלצים לגלגל את הכיסא או לאחוז בג'ויסטיק המניע אותו, ותוך כדי שהם עושים זאת לנסות ולאחוז בטלפון. התוצאה עלולה פעמים רבות לסכן אותם או לגרום לקשיים בתפעול הכיסא ולבעיות בנגישות.

 

המתקן החדש שמתחבר לכסא הגלגלים אמור להפוך את כל עניין ניוד, שליטה בכסא גלגלים ושיחת הטלפון לפשוט ונגיש יותר. המתקן כולל מוט, עליו מונח האייפון ואפליקציה ייחודית, שהופכת את מכשיר האייפון למרכז בקרה ושליטה על כיסא הגלגלים. המתקן מודד את מהירות הנסיעה, מאותת על מצב הסוללה בכיסא גלגלים חשמלי, בודק את מנח הכיסא ומאפשר לכוון אותו, תוך שהוא מאפשר למשתמש לגלוש באינטרנט ולשוחח בטלפון הנייד בקלות ונוחות.

 

האפליקציה החדשה תומכת לא רק במכשירי האייפון, אלא גם במכשירי אייפוד-טאצ' והיא משווקת בארצות הברית, אירופה, אוסטרליה וניו זילנד.

 

לאתר החברה שמשווקת את האפליקציה נא ללחוץ כאן

 

 

 .

 

מקור-Ynet

 

עריכה: אנה רייזמן

 

 

 

קישור:
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב: