מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג chrome ו- firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהא+ 100%א-סגירה
כמוניכאבחדשותחדש: ג'ל המכיל אוזון רפואי, המסייע בטיפול בתסמינים נוירופתיים

חדש: ג'ל המכיל אוזון רפואי, המסייע בטיפול בתסמינים נוירופתיים

תסמינים נוירופתיים (ממקור עצבי) - כמו כאב, שריפה, נמלול, גרד וחוסר תחושה - עלולים להעיק ואף לגרום לסבל רב. חברת התרופות רפא משיקה ג'ל חדש המכיל אוזון רפואי, שיסייע להתמודד איתם. כל הפרטים

מאת עופר מאיר
05/09/20
תגובות 0

בשורה לסובלים מתסמינים נוירופתיים: נרבו3 (Nervo3), ג'ל חדש המכיל אוזון רפואי, המיועד למריחה על האיזור הפגוע, כדי לסייע בטיפול בתסמינים המעיקים.

 

תסמינים נוירופתיים הם מכה שלא כתובה בתורה: מדובר במגוון של תחושות וכאבים לא נעימים הנובעים מפגיעה עצבית, כגון תחושת בעירה, שריפה, קור, נמלול, עקצוצים, דקירות, זרם חשמלי, גרד, דגדוג ואף חוסר תחושה. תסמינים אלו עלולים להפוך לכרוניים ופעמים רבות דורשים טיפול.

 

מדוע הם מופיעים? יכולות להיות לכך מגוון של סיבות, בהן, בין היתר: זיהום; דלקת; מחלות נוירולוגיות; בעיות אורטופדיות (כמו פריצת דיסק); הפרעה מטבולית (כמו סוכרת); סרטן; טראומה (חבלה); מחלות אימונולוגיות (של מערכת החיסון); טוקסיות (הרעלה); ואיסכמיה.

 

למעשה, תסמינים נוירופתיים כגון כאב עצבי יכולים להופיע כתוצאה מ"תקלה" במנגנון הולכת הכאב מהגוף אל המוח או בשל נזק גופני או נזק במערכת העצבים.

 

במקור, כאב הוא מנגנון מצוין, שמזהיר אותנו שמשהו לא בסדר. אם ארגיש כאב בכף הרגל – אוכל להקדיש לכך תשומת לב, ולגלות ששברתי אותה, שקיבלתי כוויה או שהיא נחתכה ומדממת.

 

 תקלה במנגנון הכאב

 

בניגוד לכך, המנגנון ה"מקולקל" של תסמינים נוירופתיים, מודיע לי שמשהו קרה – אבל הוא "Fake news". שום דבר לא התקלקל, הכל בסדר ותקין לחלוטין, אין שום איבר לחבוש, לקרר או להרגיע – ולמרות זאת נשמעות קריאות "זאב, זאב" חזקות (או בעברית: חוויה של תחושות בלתי נסבלות).

 

זה יכול להיות מאוד מתסכל: התסמין שחווים הוא אמיתי לגמרי – אבל המקור שלו איננו בעיה גופנית כואבת, אלא בעיה נוירולוגית, תאי עצב שיצאו משליטה ומדווחים כך סתם על "כאב שורף" למשל.

 

פרט למצב של "אזעקות שווא", קיימים גם תסמינים נוירופתיים שנובעים מבעיה גופנית ברורה ממקור ידוע. במקרים כאלו, הדיווח על הכאב הוא "אמיתי": משהו בגוף (כמו גידול, זיהום או בעיה אחרת) מעורר תגובה נורמלית של כאב – אבל הכאב מתמיד ולא מפסיק.

 

לא תמיד אפשר לטפל באופן ישיר בגורם שמייצר את הכאב (לדוגמה: אי אפשר לרפא סוכרת סוג 1) – ואז מתמקדים בטיפול בתסמינים, שלא יפתור את הבעיה – אבל ישכך את הכאבים המציקים ויאפשר איכות חיים.

 

בנוסף, קיים גם מצב שבו הדיווח של מערכת העצבים מבוסס על מצב גופני – אבל התגובה "יוצאת מפרופורציות" והיא מאוד מוגזמת, מעין "רגישות יתר". כדוגמה, אפשר לחשוב על מישהו שדגדוגים קלים, שלרובנו גורמים לחיוך קטן וחביב, יגרמו לו לצחוק בלתי נשלט ולתחושות של כמעט חנק. זהו מקרה של "תגובת יתר" (over-reaction).

 

מה עושים? הטיפול בתסמינים נוירופתיים עשוי להיות מורכב, ומומלץ לשלב בו איש מקצוע בתחום, כמו נוירולוג, ראומטולוג או רופא כאב.

 

ההתמודדות עם התסמינים המעיקים יכולה לכלול שימוש במוצרים טופיקליים (למריחה על העור); תרופות דרך הפה (בהתאם להחלטת הרופא המטפל); ובמקרים מסויימים גם התערבויות פולשניות (כמו ניתוח לחיבור עצב שנחתך).

 

 לסייע להקל על התסמינים הנוירופתיים באמצעות אוזון רפואי

 

יש דרך חדשה להקל על התסמינים: המוצר החדש, נרבו3, שמגיע בצורת ג'ל נוח למריחה, מסייע בהקלה על התסמינים הנוירופתיים. הג'ל החדש מכיל אוזון רפואי – כמו החומר שאנחנו מכירים מ"שכבת האוזון" שבאטמוספירה, זו שמגנה עלינו מפני נזקי קרינת השמש.

 

האוזון הוא חומר שמורכב מאטומים של חמצן – אך בניגוד לחמצן שאנו נושמים, זה שמכיל שני אטומים של חמצן (O2), האוזון מכיל שלושה אטומים כאלו (O3), דבר המסייע לו להחדיר חמצן לסביבה.

 

אבל זה לא רק העושר שלו בחמצן, אלא גם יכולות החיטוי שלו: אוזון נחשב כאחד מחומרי החיטוי החזקים שקיימים ולכן מוצרי אוזון ייעודיים נמצאים בשימוש גם ברפואה וברפואה אסתטית.

 

מוצרי אוזון ברפואה נחקרו ונמצאים בשימוש למעלה ממאה שנה. אוזון נחשב למחטא יעיל נגד מחוללי מחלות, מבלי לפגוע בתאי הגוף ומבלי לייצר חומרי לוואי מזיקים. כאשר אוזון מגיע לאזור הרצוי, הוא עשוי לסייע בריפוי של פצעים קלים ובתסמינים עצביים של מחלות שונות.

 

יחד עם זאת, האוזון הוא גם מולקולה חמקמקה וקשה לייצוב, מה שהיווה עד היום אתגר בייצורו כמוצר למריחה על העור (בלי להיכנס ממש לכימיה, רק נאמר שהקשר בין 3 אטומי החמצן של האוזון הוא לא מאוד יציב – והם נוטים להתפרק במהירות ולייצר שני אטומים, כלומר חמצן O2 + עוד אטום בודד).

 

אוזון רפואי זמין ומוכן לשימוש

 

נרבו-3 הינו ג'ל מיוצב בעזרת חומצת שמן זית, חומצה אלפא ליפואית וויטמין E, בתהליך שמוגן בפטנט. הג'ל מכיל ריכוזים גבוהים של מולקולות חומצות שומן רוויות באוזון, שהופכות את האוזון הרפואי לזמין ומוכן לשימוש.

 

בנוסף לאוזון הרפואי, נרבו3 מכיל גם תמצית קפסיקום (חומר שמופק מפלפל קאיין אדום חריף ונמצא יעיל בתסמינים נוירופתיים) וחומצות אמינו, החיוניות לתפקוד מערכת העצבים.

 

נרבו3 ג'ל מאושר בידי משרד הבריאות כאביזר רפואי (אמ"ר). מומלץ למרוח אותו על האיזור הפגוע 3 פעמים ביום. השפעתו מורגשת לאחר כשבוע עד שבועיים.

 

אפשר לקנות את הג'ל החדש ללא מרשם בקופ"ח מכבי ומאוחדת או ברשתות הפארם ובבתי המרקחת הפרטיים. אם לא רוצים לצאת מהבית, אפשר גם להזמין אותו online.

 

למעבר למידע נוסף ולאפשרויות לרכישה אונליין – כנסו

קישור:
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב: