בלוגים


מאת glaubmr
עוד עליי
ד"ר לחינוך, מרצה בכירה בגמלאות.לומדת ציור, הצגתי בתערוכות: 2 תערוכות יחיד ו-10 תערוכות קבוצתיות. מציירת בסוגי מדיה שונים. יש לי מספר מחלות מטופלות במצב מבוקר: סוכרת, פוליציטמיה נרכשת, סינדרום מעי רגיז, ריפלוקס.
31/12/18 20:05

מאת ליאל4
עוד עליי
היי, עוד שנייה אני בן 25 בדצמבר אני אוהב את החיים למרות העליות והירידות התחביבים שלי זה: לשבת בברים שקטים לרוב, עם חברים לטייל בעיר שלי לשוחח עם אנשי עניין אוהב לדבר על פוליטיקה אני טיפוס שקט אבל אוהב לבלות וגם זה בצורה נעימה ורגועה ... הביטחון שלי קצת נמוך אבל עם זאת זה לא ממש מונע ממני לעשות מה שאני רוצה. זה ממש בקצרה עלי.
06/12/18 7:48

מנהלי קהילה

ד
ד"ר מיכאל ויינריב
1. מנהל שירות לאורולוגית נשים, נוירו-אורולוגיה וכירורגיה שיחזורית של רצפת האגן במחלקה אורולוגית, מרכז רפואי מאיר, כפר סבא 2. מנהל מרפאה פרטית לטיפול בהפרעות במתן השתן ואי שליטה, בית דור רופאים, כפר סבא 3. עורך אתר www.urologyisrael.com 4. יועץ אורולוגי ומנתח בכללית מושלם/פלטינום, מאוחדת עדיף/שיא 5. אורולוג ומנתח בקופת חולים לאומית  
ד
ד"ר יוסף אברבנאל
רופא ראשי – המערך האורולוגי, מרכז רפואי רבין (בי"ח השרון). אורולוג במרפאה לרפואה יועצת של שירותי בריאות כללית בפתח תקוה. אורולוג במכבי שירותי בריאות- סניף רמלה. בוגר הפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר - אוניברסיטת ת"א בשנת 1982 (רשיון לעיסוק ברפואה מס' 17900 ).
רוצים לכתוב בלוג? הצטרפו לקהילת הבלוגרים
"כמוני" מכון גרטנר, בית החולים תל השומר, רמת גן המידע והתכנים באתר "כמוני" נועדו להרחיב את הדעת ולשמש כמידע כללי בלבד. תכנים אלו אינם מהווים חוות דעת או עצה מקצועית, או תחליף להיוועצות ישירה עם איש מקצוע מתאים באשר לטיפול הנדרש