קיצורי קיבה (ניתוחים בריאטריים)

עדכון מפגש

לפני מס\\\' שבועות HANA2, הציעה את ביתה למפגש לקבוצה.
המפגש ייערך ביישוב קציר.
התאריך למפגש הוא 31.7.14, יום חמישי, בביתה בקציר בשעה 20:00
(כתובת מדוייקת תנתן לנרשמים בהודעה פרטית)

אני וחנה נשמח, לאישור הגעה מחדש לאחר קביעת תאריך ושעה.
תודה והמשך יום נעים
רז וחנה

מאת razm121
01/07/14 12:29
857 צפיות

סייר בבנק התמונות

4 תגובות

BENO1952
22/08/13 10:16
שמחה בגוף ונפש,,

איב אנסלר, יוצרת "מונולוגים מהואגינה", משתפת אותנו בדרך בה שיחה עם חברותיה על גיל המעבר הובילה לשיח מעל הבמה על פעילויות מיניות מגוונות, לעריכת מסע תעמולה גלובלי כ...


smileyשמחה בגוף ונפש,,איב אנסלר, יוצרת "מונולוגים מהואגינה", משתפת אותנו בדרך בה שיחה עם חברותיה על גיל המעבר הובילה לשיח מעל הבמה על פעילויות מיניות מגוונות, לעריכת מסע תעמולה גלובלי כדי להביא קץ לאלימות נגד נשים ואף סייעה לה למצוא את אושרהhttp://www.ted.com/talks/eve_ensler_on_happiness_in_body_and_soul.html 


Oopsy-daisy
22/08/13 10:34


תודה רבה על הקישור! הלוואי ואצליח גם אני לייצר מסע אשר יביא מודעות גדולה יותר ורצון עז בקרב הרפואה למצוא מזור משמעותי בקרב כואבות הוגינה וכך ימצאו עוד נשים רבות את אושרן..


BENO1952
22/08/13 12:53


smiley הלוואי,,


varduku
22/08/13 14:11

OPPSY

אני חושבת שהנושא הכאוב הזה אינו מדובר בגלל חשש גדול של שיפוטיות וביקורתיות כמו בכל דבר, אז אחת כמה וכמה כאשר מדובר באיזור כה רגיש. תרתי משמע.

אני "בורכתי" ב...


OPPSYאני חושבת שהנושא הכאוב הזה אינו מדובר בגלל חשש גדול של שיפוטיות וביקורתיות כמו בכל דבר, אז אחת כמה וכמה כאשר מדובר באיזור כה רגיש. תרתי משמע.אני "בורכתי" בבעיות עצביות. אבל אני חושבת שכשיש מישהו שמבין מהו כאב, זה לא משנה מהו האיזור הכואב... פשוט מבינים ומזדהים. אני יכולה להעיד על עצמי שרכשתי כמה חברים כאן שאני בטוחה כי לעולם לא הייתי זוכה להכיר כאן. ואני מברכת על כך כל יום.מפרגנת לך מכל הלב על "הרמת הדגל" ומי ייתן ותצליחי להעלות את הנושא הנ"ל למודעות הציבור. מעבר לכך, אני קוראת חוויות שלך מביקורים אצל רופאים ומבינה שאין חדש תחת השמש.כנראה שבכל תחום הרפואה, ברגע שמגיעים לאיזור באפלה או שאין להם תשובות, הם מנסים להוציא את החולה כמשוגע או כמגזים בכאבו. היסטרי משו. על סף המשך יבוא .... בטיפול פסיכיאטרי.היי חזקה והאמיני בדרך שלך.


קישור:
כינוי:
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב:
קישור:
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב:
razm121
razm121
עברתי ניתוח מעקף קיבה לפני כשבע שנים .הדרך הניתוחית שלי, הייתה רצופה בעליות רבות ומורדותמהם למדתי רבות על סוגיי  הנ...