" /> " />

קיצורי קיבה (ניתוחים בריאטריים)

הצעות לכיבוד בריא ומידע חשוב אודות מזון - מאת עמותת \"עתיד\"

מאת razm121
30/07/14 11:58
693 צפיות
" placeholder="add sub title" />

סייר בבנק התמונות

3 תגובות

varduku
29/08/13 23:36

טוב.

אני בהלם.

אני בשוק.

אני המומה.

אני מרוגשת. מתרגשת.

 

אנחנו לא מכירות. למעט 2-3-4 התכתבויות כאן.

 

...


טוב.אני בהלם.אני בשוק.אני המומה.אני מרוגשת. מתרגשת. אנחנו לא מכירות. למעט 2-3-4 התכתבויות כאן. זה ה-שיר שלי!!!! מלווה אותי כבר תקופה ארוכה !!!! זה השיר השגור שאני מפרסמת בפייס. כבר לא נותנים לי לייק עליו חחחחח . בד"כ אני אומרת קלעת בומבה. כל מילה בסלע ... משהו. סיון - הצלחת להשאיר אותי ללא מילים. ורק על זה - ביג ביג ביג ביג לייק. תודה  רבה לך יקירה !


Oopsy-daisy
30/08/13 15:30

אני מופתעת שזה השיר שלך אבל גם לא מופתעת, כי כל דבר בעולם קורה מסיבה מסוימת.. ואת אחת הראשונות שטרחה להגיב לפוסטים המסכנים שלי ואחת הראשונות שטרחתי לקרוא אתהפוסטים שלה (ותאמיני לי שאין לי סבלנות...


אני מופתעת שזה השיר שלך אבל גם לא מופתעת, כי כל דבר בעולם קורה מסיבה מסוימת.. ואת אחת הראשונות שטרחה להגיב לפוסטים המסכנים שלי ואחת הראשונות שטרחתי לקרוא אתהפוסטים שלה (ותאמיני לי שאין לי סבלנות אבל משהו דיבר אליי) ואני מקווה ששתינו נמצא את הסיבה ואת המבחן בו אלוהים מעמיד אותנו כדי לפתור את בעיותינו. 


varduku
30/08/13 20:10

יקירתי,

לכל אחד ואחת מאיתנו יש את רגעי השבירה, את הימים ההם .... שהס מלהזכיר אותם. כשאני שומעת את השיר הזה .... משהו בביצוע הזה ועם עידן עמדי.... השירה, הכוונה, זעקת התפילה.... משהו מ...


יקירתי,לכל אחד ואחת מאיתנו יש את רגעי השבירה, את הימים ההם .... שהס מלהזכיר אותם. כשאני שומעת את השיר הזה .... משהו בביצוע הזה ועם עידן עמדי.... השירה, הכוונה, זעקת התפילה.... משהו מכוון למקום הזה ... שמרעיד..... מרים את הסכר... או סתם גורם לאיזה סדק של פרץ שיחרור. ברגע שהנפש מזדעקת ומטלטת, והדמעות זורמות..... מגיעה סוג של רגיעה. גם אם זה מהההה בקטנה. עדיין, זה יותר ממה שהיה קודם. (-: כמובן שיש עוד כמה שירים ..... (((-: אז מפרגנת לך על הבול קליעה של הריגוש (-: ועוד דבר אחד קטן, אני לא יודעת אם חשובה לי כל כך הסיבה כרגע.... כי מבחינתי, תהא הסיבה אשר תהא,  אין לכך הצדקה. לא עבורי ולא עבור כל בן אנוש אחר. יחד עם זאת, אני בטוחה שמה שאני חווה או עוברת.... , הניסיונות המאתגרים האלו, המתישים האלו,  מנחים אותי למקומות (מכל הבחינות, פיזי, נפשי, חברתי, משפחתי וכו') שלא הייתי מגיעה אליהם. ועל הכל אני מודה לבורא עולם. (רק שייתן קצת הקלה.... מרגוע... שלווה..... מנוחה..... ) וכן, היו לי ימים שרציתי לעצור את העולם ולרדת. היום פחות. ((-: תודה <3 שבת שלום ומבורכת לך יקירתי. לך, לבונבון הקטן ולאישה שאיתך (-:


קישור:
כינוי:
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב:
קישור:
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב:
razm121
razm121
עברתי ניתוח מעקף קיבה לפני כשבע שנים .הדרך הניתוחית שלי, הייתה רצופה בעליות רבות ומורדותמהם למדתי רבות על סוגיי  הנ...