כמוניהשמנההיי חדשה כאן

היי חדשה כאן

17/01/12 0:09
8 תגובות
 לפני כ12 שנה עברתי ניתוח קיצור כיבה SRVG לאחרונה גיליתי ששמנתי 12 קילו   אני מפחדת לחזור למימדים.

8 תגובות

ד-ר-דינה-ראלט-PhD
17/01/12 8:22
הי חגית, כמו שכתבתי "להשמנה פנים רבות" נסי להרגיש מאיפה את משמינה ומשם יהיה אפשר להמשיך לדבר, במאמר יש כמה הצעות. http://camoni.xnet.co.il/index.php?idr=402&pid=12005 בברכה, דינה...
הי חגית, כמו שכתבתי "להשמנה פנים רבות" נסי להרגיש מאיפה את משמינה ומשם יהיה אפשר להמשיך לדבר, במאמר יש כמה הצעות.

http://camoni.xnet.co.il/index.php?idr=402&pid=12005

בברכה, דינה
ד--ר-פוגלמן-יעקב
18/01/12 0:05

לחדשה שלום וברכה

פרטי קצת יותר מה עובר עליך.....

אפרת_זיו
18/01/12 12:58
אוף אני ככ מבינה אותך :( אבל אם את מודעת ובמעקב אז תמנעי את זה הכח אצלך
אייל55
26/01/12 7:08
מהיכן את בארץ יש אפשרות לניתוח נוסף
אפרת_זיו
26/01/12 13:07
אצלי זה פחמימות וגם היעדר ספורט

והחורף הזה קשההההההההההה
ד--ר-פוגלמן-יעקב
28/01/12 22:02
נסי תרגילים בתוך הבית והחום.אולי פיטבואל.......????

בברכה 

ד"ר יעקב פוגלמן 
ד-ר-גניה-אהרון-חננאל
03/01/19 22:43
שלום, עלייה במשקל לאחר ניתוח קיצור קיבה היא בעיה ידועה. זאת בעיקר לאור העובדה שגם הניתוח אינו קסם ובמידה ולא משנים את אורח החיים לאחר הניתוח העלייה חזרה במשקל זה רק עניין של זמן. קשה מאוד לעשות את זה ...
שלום,
עלייה במשקל לאחר ניתוח קיצור קיבה היא בעיה ידועה. זאת בעיקר לאור העובדה שגם הניתוח אינו קסם ובמידה ולא משנים את אורח החיים לאחר הניתוח העלייה חזרה במשקל זה רק עניין של זמן. קשה מאוד לעשות את זה לבד.
מציעה לך לגשת לאחד ממרכזי הטיפול בהשמנת ייתר הקרוב לביתך ולשמוע על אפשרויות הטיפול המותאמות לך.
בהצלחה
גליה30
04/01/19 7:58
מוזמנת להצטרף לקבוצת קיצורי קיבה כאן בכמוני ( למה המומחים פה, לא ממליצים על תמיכה בבית..?) בטוחה שזה יעזור לך!

מנהלי קהילה

שירי נקש
שירי נקש
אני דיאטנית קלינית בעלת קליניקה בפתח תקווה. בוגרת תואר ראשון בתזונה קלינית (B.Sc) בפקולטה לחקלאות, מהאוניברסיטה העברית. בוגרת סטאז' בבית חולים וולפסון ובעלת רישיון עבודה מטעם משרד הבריאות. מלווה, תומכת, מנחה ומטפלת באנשים (גברים, נשים וילדים) אשר רוצים לעשות שינוי בדרך האכילה שלהם, כל אחד ומטרתו - ירידה ,שמירה ועלייה במשקל. תזונה זהו תחום דינמי מאוד ומתעדכן כל הזמן. במסגרת מחויבותי למטופליי, אני מעורה ומתעדכנת בספרות המקצועית העדכנית ביותר ובמחקרים חדשים מהארץ והעולם. בחיי האישיים אני מיישמת את התורה עליה אני ממליצה למטופליי: מנהלת אורח חיים ספורטיבי עם הרגלי אכילה מאוזנים שהפכו לשגרת חיי וחיי משפחתי. הניסיון הרב אותו צברתי במהלך השנים בעולם העיסקי כמנהלת בכירה, תורמים לי רבות בעיסוקי כדיאטנית בהנעת אנשים להשגת מטרותיהם וביכולתם להשיג תוצאות מיטביות. כל אלו הופכים אותי לדיאטנית יותר טובה ולמטפלת מקצועית ומנוסה. יחד עם המטופלים אנחנו יוצאים למסע שבו הם מאמצים הרגלים נכונים ובריאים בקלות רבה ובהנאה גדולה, תוך השגת המטרות האישיות וקבלת תוצאות וחשוב מכך- שמירה עליהן.
יפעת אלנקרי
יפעת אלנקרי
נעים מאוד, שמי יפעת אלנקרי דיאטנית קלינית בעלת תואר בתזונה B.SC מטעם אוניברסיטת אריאל ובעלת תואר B.A במדעי ההתנהגות. נשואה ואמא לארבעה. עובדת נכון להיום כדיאטנית כללית וילדים בקופ"ח לאומית, מקבלת בקליניקה פרטית בגינות שומרון אכילה רגשית והפרעות אכילה על כל גווניהן. בנוסף מתרגלת באוניברסיטת אריאל בחוג למדעי התזונה ודיאטנית בפרוייקט אורח חיים בריא מטעם משרד החינוך.
שרון לוטן פסיכולוגית
שרון לוטן פסיכולוגית
פסיכולוגית רפואית מומחית. בעלת ניסיון רב בעבודה עם מבוגרים המתמודדים עם השמנה, לפני ואחרי ניתוח בריאטרי, במסגרת טיפול פרטני או קבוצתי. בנוסף מטפלת במבוגרים ובני נוער המתמודדים עם מצבים רפואיים שונים במטרה לקדם את בריאותם הגופנית ורווחתם הנפשית. עובדת במסגרת ציבורית ובקליניקה פרטית.
ד״ר הדר מילוא-רז
ד״ר הדר מילוא-רז
מומחית לרפואה פנימית. התמחות בפנימית ו' בשיבא. כעת בהתמחות שניה באנדוקרינולוגיה במכון האנדוקריני בשיבא ורופאה ב״מרכז הישראלי לטיפול בעודף משקל״ בשיבא.

מובילי קהילה

razm121
razm121
עברתי ניתוח מעקף קיבה לפני כשבע שנים .הדרך הניתוחית שלי, הייתה רצופה בעליות רבות ומורדותמהם למדתי רבות על סוגיי  הניתוחים הבריאטרים ועל המעקף בפרט.מזמין אותכם, להצטרף יחד למסע ולדרך אשר אתם עושים בקבוצה לניתוחים בריאטרים.רק יחד נגיע למטרה אשר הצבנו לעצמנו.  
Ruths
Ruths
סובלת מדלקת מפרקים שיגרונית וניוונית, ומחפשת להחליף מידע בנושא
תודתנו לחברת נובו נורדיסק על תרומה בלתי תלויה לסיוע בהקמת הקהילה. יובהר כי אין בתרומה זו כדי להשפיע על הפעילות או התוכן המוצגים בקהילה