מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג chrome ו- firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהא+ 100%א-סגירה
כמוניבני משפחה מטפליםתרופה כתחליף ללניטין שמכילה ברום

תרופה כתחליף ללניטין שמכילה ברום

25/12/12 19:10
7 תגובות

שלום,

אני בת 62 סובלת מפיברומיאלגיה. ניסיתי תרופות ממשפחת ssri ו nnri והרגשתי הרעה במצב. הומלץ לי על לניטין ונטלתי התרופה במינון נמוך במשך 5 שנים ומצבי היה נהדר. לאחרונה התבשרתי שחב' טבע הפסיקה את קו הייצור של הלניטין. האם ידוע לכם על תחליף המכיל ברום?

7 תגובות

ורד-עזריאלי
25/12/12 22:08

שלום לך:

אני ממליצה שתתייעצי עם הרופא שהמליץ לך על הלניטין או עם רופא אחר שמטפל בך.

אני עובדת סוציאלית ולא בקיאה בנושא של תרופות.

בהצלחה ורפואה שלמה.

...


שלום לך:אני ממליצה שתתייעצי עם הרופא שהמליץ לך על הלניטין או עם רופא אחר שמטפל בך.אני עובדת סוציאלית ולא בקיאה בנושא של תרופות.בהצלחה ורפואה שלמה. 


li1501
26/12/12 18:05


תודה לך ורד. אני בקשר עם רופא אבל שנינו די אובדי עצות כי תרופות אחרות עשו לי תופעות לוואי לא נעימות. התרופה הספציפית הזאת מכילה ברום וזה המרכיב שכנראה עזר לי.


littleartichoke
27/12/12 12:46

האם ניסית cymbalta  או lyrica? גם אני סובלת מהמחלה הארורה הזו וקבלתי מאורטופד וגם ממרפאת כאב מנורולוג שני סילובי תרופות העוזרות מאוד Gabapentin and Elatrol , התרופות שציינתי למעלה עזרו (במי...


האם ניסית cymbalta  או lyrica? גם אני סובלת מהמחלה הארורה הזו וקבלתי מאורטופד וגם ממרפאת כאב מנורולוג שני סילובי תרופות העוזרות מאוד Gabapentin and Elatrol , התרופות שציינתי למעלה עזרו (במיוחד ה Lyrica) אבל הוספתי די הרבה במשקל.  אני לא מאמינה איך אני מתפקדת לאחר הטיפול, הבדל עצום ובנוסף אני הולכת להתעמלות, ממש לא יומן ההבדל.  אני מקווה שעזרתי לך.


li1501
27/12/12 13:14

  littleartihoke  תודה על תגובתך.עכשו כשנגוזה תקוותי למצוא בעולם את התרופה אצטרך לבדוק עם הרופא שלי תחליפים. בעבר ניסיתי ליריקה , סימבלטה ואלטרול. תופעות הלוואי היו קשות. אנסה לבדוק את...


  littleartihoke  תודה על תגובתך.עכשו כשנגוזה תקוותי למצוא בעולם את התרופה אצטרך לבדוק עם הרופא שלי תחליפים. בעבר ניסיתי ליריקה , סימבלטה ואלטרול. תופעות הלוואי היו קשות. אנסה לבדוק את הגאבאפנטין. ושוב תודה והרבה בריאות. גם אני שומרת על סדר יום של פעילות גופנית יום יומית . איני מרימה ידיים. אבל אני בלופ של כאבים- מצב נפשי-כאבים וזה מה שמדאיג אותי.


יפה.ח
31/01/19 17:31
האם מצאת תחליף לליניטין כי גם אני מחפשת בנרות
מה השם הנרדף שכתבת שמצאו לך בברזיל ומחפשים בקנדה
ורד-עזריאלי
27/12/12 21:18


אני מאחלת לך הרבה בריאות  ומקווה שתימצא התרופה המתאימה ושלא יהיו כאבים. 


יפה.ח
31/01/19 20:06
ורד מה השם הנוסף של ליניטין בחול היה כתוב ונמחק אני מעוניינת לבקש ממכר בארהב לחפש התרופה
אבל אם יש לה גם שם נוסף אולי את יודעת אותו

מנהלי קהילה