כמוניבעיות גדילהחדשה כאן ומלאה בחששות

חדשה כאן ומלאה בחששות

16/02/17 20:56
4 תגובות
הבן המתוק שלי תמיד היה קטן, הוא נולד בזמן, בלידה רגילה ובמשקל תקין אבל מאז שאני זוכרת בכל פגישה בטיפת חלב ידעתי שידברו איתנו על המשקל והגובה, עד לפני חצי שנה לא ידעתי בכלל שקיים טיפול לבעיית הגדילה, חייבת לציין שהייתי במעקב אצל הרופא המטפל ולאורך השנים הוא לא מצא לנכון לשלוח אותנו לבדיקות, כשנחשפתי לטיפול ניגשתי אליו שוב והוא ביקש שאחכה ואחזור עוד חצי שנה, ביום ראשון האחרון ניגשנו אליו שוב, הוא שקל ומדד אותו וראה שיש עלייה של 3 קג במשקל וגובהו 99 ס״מ, הבן שלי בן 4 ו 5 חודשים, הוא הכי קטן בגן (אני כותבת את זה והגרון שלי חנוק), אתמול קיבלתי את תוצאות הבדיקות ותוצאות צילום כף היד מראות כי גיל העצמות הוא שנתיים עד שנתייו ו 8 חודשים ובדיקות דם 1-IGF יצא 53, מיד התחלתי לחפש אנדרוקרינולוג ולנסות לתאם תור מהר ככל שניתן, אני לא מצליחה לשאת את המחשבה שייתכן והוא יצטרך לקבל זריקות לתקופה ארוכה כל כך.אשמח לשמוע דעתכם

4 תגובות

eyal5
20/02/17 0:04
היי בתיל,אני משתמש בתוסף תזונה המבוסס על חומצת אמינו שנקראת ארגינין.לחומצה זו מחקרים המאשרים כי היא מסייעת לבעיות גדילה בקרב ילדים.אם מעוניינת בשם המוצר או פרטים את מוזמנת לכתוב לי בפרטי.אייל...
היי בתיל,
אני משתמש בתוסף תזונה המבוסס על חומצת אמינו שנקראת ארגינין.
לחומצה זו מחקרים המאשרים כי היא מסייעת לבעיות גדילה בקרב ילדים.
אם מעוניינת בשם המוצר או פרטים את מוזמנת לכתוב לי בפרטי.
אייל
רות-1206
27/03/17 0:32
היי אייל האם באפשרותך לעזור לי במידע לגביי תוסף התזונה שהמלצת??
תותתות
13/01/18 1:41
הי מעוניינת בפרטים נוספים עבור תוסף זה
eyal5
28/01/18 22:24
שלום לך.
כנסי לאתר שלהם:
http://www.arginoline.co.il/

מנהלי קהילה

פרופ' משה פיליפ
פרופ' משה פיליפ
פרופ' משה פיליפבוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, התמחות ברפואת ילדים בסורוקה ותת התמחות באנדוקרינולוגית ילדים באוניברסיטת מרילנד שבבולטימור ארה"ב. פרופ' פיליפ מנהל את המכון לאנדוקרינולוגיה וסוכרת במרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל מאז 1997. בנוסף, משמש פרופ' פיליפ כסגן דקאן למחקר ופיתוח בפקולטה לרפואה על שם סאקלר באוניברסיטת ת"א.
דר שרי קרפל וולסקי
דר שרי קרפל וולסקי
בוגרת הפקולטה לרפואה באוניברסיטת בן גוריון בנגב. מומחית ברפואת ילדים , התמחות ברפואת ילדים בבית חולים לילדים שניידר. מתמחה בהתמחות על באנדוקרינולוגיה וסכרת ילדים בבית חולים שניידר.
בת אל גולדשטיין
בת אל גולדשטיין
שמי בת אל, סיימתי את לימודי התזונה באוניברסיטת אריאל בשנת 2013. עובדת במרפאה לאנדוקרינולוגיה במרכז שניידר לרפואת ילדים ובקליניקה פרטית באורנית. וכן, לומדת תואר שני ועובדת באוניברסיטת חיפה בחוג לתזונה והתנהגות. בעלת ניסיון רב בתהאמת טיפול תזונתי לילדים, בהתאם לצורכיהם והעדפותיהם של הילד ומשפחתו.
רותם דיאמנט
רותם דיאמנט
אחות אחראית מרפאה אנדוקרינית. אחות מוסמכת 25 שנים, בעלת תואר שני בסיעוד מאוניברסיטת חיפה. בוגרת קורס טיפול נמרץ ילדים.
שיר קליר הרפז
שיר קליר הרפז
פסיכולוגית בהתמחות שיקומית במכון אנדוקרינולוגיה וסוכרת, ביה"ח שניידר. בןגרת תואר שני בנוירופסיכולוגיה שיקומית מהמכללה האקדמית תל אביב יפו.
תודתנו לחברת פייזר על תרומה בלתי תלויה לסיוע בהקמת הקהילה. יובהר כי אין בתרומה זו כדי להשפיע על הפעילות או התוכן המוצגים בקהילה.