מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג chrome ו- firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהא+ 100%א-סגירה

שאלה

22/03/17 11:16
1 תגובות
בני בן 13 משחק כדורגל בקבוצה 3 אימונים בשבוע ומשחק כל שבועים בסוף שבוע. אינו עולה היטב במשקל. גובהו על אחוזון 10.
2 אחיו הגדולים גדלים על אחוזון בין 25 ל50. איזה תוסף הוא צריך?

1 תגובות

ד--ר-אביבית-ברנר
22/03/17 13:44
חווה שלום, לא ציינת לאורך איזה אחוזון משקל גדל בנך, האם היתה ירידה באחזונים? אם לא היתה מגמת ירידה- מומלץ להתיעץ עם דיאטנית כיצד להעשיר את תזונתו בקלוריות , חלבון וברזל כדי לאפשר גדילה מיטבית. אם...
חווה שלום,

לא ציינת לאורך איזה אחוזון משקל גדל בנך, האם היתה ירידה באחזונים?
אם לא היתה מגמת ירידה- מומלץ להתיעץ עם דיאטנית כיצד להעשיר את תזונתו בקלוריות , חלבון וברזל כדי לאפשר גדילה מיטבית.
אם היתה מגמת ירידה מומלץ להתיעץ עם רופא הילדים המטפל.
בהצלחה!

מנהלי קהילה

פרופ' משה פיליפ
פרופ' משה פיליפ
פרופ' משה פיליפבוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, התמחות ברפואת ילדים בסורוקה ותת התמחות באנדוקרינולוגית ילדים באוניברסיטת מרילנד שבבולטימור ארה"ב. פרופ' פיליפ מנהל את המכון לאנדוקרינולוגיה וסוכרת במרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל מאז 1997. בנוסף, משמש פרופ' פיליפ כסגן דקאן למחקר ופיתוח בפקולטה לרפואה על שם סאקלר באוניברסיטת ת"א.
דר שרי קרפל וולסקי
דר שרי קרפל וולסקי
בוגרת הפקולטה לרפואה באוניברסיטת בן גוריון בנגב. מומחית ברפואת ילדים , התמחות ברפואת ילדים בבית חולים לילדים שניידר. מתמחה בהתמחות על באנדוקרינולוגיה וסכרת ילדים בבית חולים שניידר.
בת אל גולדשטיין
בת אל גולדשטיין
שמי בת אל, סיימתי את לימודי התזונה באוניברסיטת אריאל בשנת 2013. עובדת במרפאה לאנדוקרינולוגיה במרכז שניידר לרפואת ילדים ובקליניקה פרטית באורנית. וכן, לומדת תואר שני ועובדת באוניברסיטת חיפה בחוג לתזונה והתנהגות. בעלת ניסיון רב בתהאמת טיפול תזונתי לילדים, בהתאם לצורכיהם והעדפותיהם של הילד ומשפחתו.
רותם דיאמנט
רותם דיאמנט
אחות אחראית מרפאה אנדוקרינית. אחות מוסמכת 25 שנים, בעלת תואר שני בסיעוד מאוניברסיטת חיפה. בוגרת קורס טיפול נמרץ ילדים.
שיר קליר הרפז
שיר קליר הרפז
פסיכולוגית בהתמחות שיקומית במכון אנדוקרינולוגיה וסוכרת, ביה"ח שניידר. בוגרת תואר שני בנוירופסיכולוגיה שיקומית מהמכללה האקדמית תל אביב יפו.
תודתנו לחברת פייזר על תרומה בלתי תלויה לסיוע בהקמת הקהילה. יובהר כי אין בתרומה זו כדי להשפיע על הפעילות או התוכן המוצגים בקהילה.