כמוניבעיות גדילהאירוע הקיץ של קהילת גדילה: גלריית "הגדולים" יוצאת לדרך..

אירוע הקיץ של קהילת גדילה: גלריית "הגדולים" יוצאת לדרך..

09/05/17 14:11
1 תגובות
רשמו לכם ביומנים: ב-9.6 (יום ו') בשעה 13:00 , יתקיים אירוע הקיץ הגדול של קהילת "בעיות גדילה", באולם האירועים "אוויניו" בקריית שדה התעופה. במסגרת האירוע תוצג תערוכה ראשונה מסוגה המורכבת כולה מציורים של ילדים, תחת הנושא: "מה אני רוצה להיות כשאהיה גדול". בחודש הקרוב יוצבו במרפאות הגדילה ברחבי הארץ, וגם כאן באתר "כמוני" , ערכות ציור בהם ילדיכם יוכלו לצייר את הציור שלהם.
הציורים הנבחרים יודפסו על גבי קנבס ויוצגו בתערוכה באירוע. כאשר בעתיד התערוכה תנדוד בין מחלקות הילדים של בתי החולים ברחבי הארץ.
בתוכנית: אירוע מרגש ומעצים בהנחיית כוכב הילדים עודד פז, סרטון הדמיה ייחודי ומרתק המציג את תהליך הגדילה ולסיום הופעה של כוכבת הילדים – אליאנה תדהר.
במקום תוגש ארוחת צהריים
• אנא מהרו להירשם מספר המקומות מוגבל - https://events.myreg.co.il/camoni/Default.aspx
ובטלפון 054-6499242
ציירו את הציור, סרקו אותו ושילחו אלינו למייל עם כל הפרטים –שם פרטי, שם משפחה ומספר טלפון אל הכתובת: info@camoni.co.il.
*האירוע ניתן כשירות לציבור באדיבות חברת "פייזר", כמענק חינוכי בלתי תלוי. לחברה או לנציגיה אין מעורבות בתכני האירוע.

* רוצים להשתתף בתערוכה? להלן קישור לדף הציור:
אירוע הקיץ של קהילת גדילה: גלריית

1 תגובות

עמיחי-זבולוני
09/05/17 14:40
נשמע מדהים - נרשמתי עם הילדודוס :)

מנהלי קהילה

פרופ' משה פיליפ
פרופ' משה פיליפ
פרופ' משה פיליפבוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, התמחות ברפואת ילדים בסורוקה ותת התמחות באנדוקרינולוגית ילדים באוניברסיטת מרילנד שבבולטימור ארה"ב. פרופ' פיליפ מנהל את המכון לאנדוקרינולוגיה וסוכרת במרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל מאז 1997. בנוסף, משמש פרופ' פיליפ כסגן דקאן למחקר ופיתוח בפקולטה לרפואה על שם סאקלר באוניברסיטת ת"א.
דר שרי קרפל וולסקי
דר שרי קרפל וולסקי
בוגרת הפקולטה לרפואה באוניברסיטת בן גוריון בנגב. מומחית ברפואת ילדים , התמחות ברפואת ילדים בבית חולים לילדים שניידר. מתמחה בהתמחות על באנדוקרינולוגיה וסכרת ילדים בבית חולים שניידר.
בת אל גולדשטיין
בת אל גולדשטיין
שמי בת אל, סיימתי את לימודי התזונה באוניברסיטת אריאל בשנת 2013. עובדת במרפאה לאנדוקרינולוגיה במרכז שניידר לרפואת ילדים ובקליניקה פרטית באורנית. וכן, לומדת תואר שני ועובדת באוניברסיטת חיפה בחוג לתזונה והתנהגות. בעלת ניסיון רב בתהאמת טיפול תזונתי לילדים, בהתאם לצורכיהם והעדפותיהם של הילד ומשפחתו.
רותם דיאמנט
רותם דיאמנט
אחות אחראית מרפאה אנדוקרינית. אחות מוסמכת 25 שנים, בעלת תואר שני בסיעוד מאוניברסיטת חיפה. בוגרת קורס טיפול נמרץ ילדים.
שיר קליר הרפז
שיר קליר הרפז
פסיכולוגית בהתמחות שיקומית במכון אנדוקרינולוגיה וסוכרת, ביה"ח שניידר. בןגרת תואר שני בנוירופסיכולוגיה שיקומית מהמכללה האקדמית תל אביב יפו.
תודתנו לחברת פייזר על תרומה בלתי תלויה לסיוע בהקמת הקהילה. יובהר כי אין בתרומה זו כדי להשפיע על הפעילות או התוכן המוצגים בקהילה.