כמוניבעיות גדילהמידע על עט ללא מחט

מידע על עט ללא מחט

30/08/17 15:43
1 תגובות
שלום,
הבן שלי בן שש ואמור להתחיל לקבל הורמון גדילה. אנחנו חדשים בעניין ומנסים לבחור מבין התרופות השונות... מישהו מכיר את התרופה זומקטון ויכול לספר לי עליה? במה היא שונה מהאחרות מבחינת הרכב החומר והאם ההזרקה בה לא כואבת לילד...?

1 תגובות

מאאלון
07/11/19 0:06
בתי בת 12 מטופלת העט ללא מחט, אחיה גדול ממנה בשנתיים מטופל עם מזרק. מאוד מאוד לא ממליץ להשתמש בעט ללא המחט. זה כאב יותר מהאלטרנטיבה עם המחט וחמור מכך החומר לא נחדר בחלק גדול מההזרקות. החומר לא נקלט ו...
בתי בת 12 מטופלת העט ללא מחט, אחיה גדול ממנה בשנתיים מטופל עם מזרק. מאוד מאוד לא ממליץ להשתמש בעט ללא המחט. זה כאב יותר מהאלטרנטיבה עם המחט וחמור מכך החומר לא נחדר בחלק גדול מההזרקות. החומר לא נקלט ומותז החוצה. הזרקה עם מחט דקה פחות כאבת וודאי יותר יעילה.

מנהלי קהילה

פרופ' משה פיליפ
פרופ' משה פיליפ
פרופ' משה פיליפבוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, התמחות ברפואת ילדים בסורוקה ותת התמחות באנדוקרינולוגית ילדים באוניברסיטת מרילנד שבבולטימור ארה"ב. פרופ' פיליפ מנהל את המכון לאנדוקרינולוגיה וסוכרת במרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל מאז 1997. בנוסף, משמש פרופ' פיליפ כסגן דקאן למחקר ופיתוח בפקולטה לרפואה על שם סאקלר באוניברסיטת ת"א.
דר שרי קרפל וולסקי
דר שרי קרפל וולסקי
בוגרת הפקולטה לרפואה באוניברסיטת בן גוריון בנגב. מומחית ברפואת ילדים , התמחות ברפואת ילדים בבית חולים לילדים שניידר. מתמחה בהתמחות על באנדוקרינולוגיה וסכרת ילדים בבית חולים שניידר.
מורן שמש-עירון
מורן שמש-עירון
פסיכולוגית שיקומית מומחית ופסיכולוגית מחקרית-ניסויית. מטפלת בילדים, מתבגרים ומבוגרים.בעלת ניסיון רב בטיפול בילדים עם מחלות כרוניות בכלל וילדים נמוכי קומה בפרט.משלבת טיפול דינמי עם טיפול קוגניטיבי-התנהגותי תוך שימוש בהיפנוזה וביופידבק. עובדת במכון לאנדוקרינולוגיה וסוכרת במרכז שניידר לרפואת ילדים משנת 2007. שותפה פעילה כחוקרת במחקרים מגוונים המתקיימים במכון. מרצה לסטטיסטיקה ושימושי מחשב באוניברסיטת בר-אילן. דוקטורנטית לפסיכולוגיה באוניברסיטת בר-אילן.
בת אל גולדשטיין
בת אל גולדשטיין
שמי בת אל, סיימתי את לימודי התזונה באוניברסיטת אריאל בשנת 2013. עובדת במרפאה לאנדוקרינולוגיה במרכז שניידר לרפואת ילדים ובקליניקה פרטית באורנית. וכן, לומדת תואר שני ועובדת באוניברסיטת חיפה בחוג לתזונה והתנהגות. בעלת ניסיון רב בתהאמת טיפול תזונתי לילדים, בהתאם לצורכיהם והעדפותיהם של הילד ומשפחתו.
רותם דיאמנט
רותם דיאמנט
אחות אחראית מרפאה אנדוקרינית. אחות מוסמכת 25 שנים, בעלת תואר שני בסיעוד מאוניברסיטת חיפה. בוגרת קורס טיפול נמרץ ילדים.
תודתנו לחברת פייזר על תרומה בלתי תלויה לסיוע בהקמת הקהילה. יובהר כי אין בתרומה זו כדי להשפיע על הפעילות או התוכן המוצגים בקהילה.