כמוניגמילה מעישוןיש לך טיפ מנצח שיעזור לשרוד את תקופת החגים בעת הגמילה? כתבו כאן >>

יש לך טיפ מנצח שיעזור לשרוד את תקופת החגים בעת הגמילה? כתבו כאן >>

19/09/17 9:19
6 תגובות
כתבו לנו את הטיפ המנצח כאן!
יש לך טיפ מנצח שיעזור לשרוד את תקופת החגים בעת הגמילה? כתבו כאן >>

6 תגובות

מוג-ו
מוביל קהילה
מאובחן עם טרשת נפוצה אבל הוחלט ביני לביני לא לתת לזה להשפיע עלי. התחלתי לרוץ, הפסקתי לעשן (דבר שמתגלה כאתגר לא קטן) ובוחר בחיים. 
22/09/17 10:06
את הגמילה שלי התחלתי בידיעה שאין לי ולא תהיה לי "סביבה סטרילית". אשתי מעשנת, חבריי מעשנים ובני משפחתי מעשנים. רק בעבודה תודה לאל לא מעשנים (מי שכן חייב לצאת החוצה מסניין ולהתרחק למקום העישון, אסור לע...
את הגמילה שלי התחלתי בידיעה שאין לי ולא תהיה לי "סביבה סטרילית".
אשתי מעשנת, חבריי מעשנים ובני משפחתי מעשנים. רק בעבודה תודה לאל לא מעשנים (מי שכן חייב לצאת החוצה מסניין ולהתרחק למקום העישון, אסור לעשן ליד הכניסה לבניין).
בקרבת מכרי ואהובי - אני מוקף עשן.
הדרך שלי להתמודד עם חשק לסיגריה זה שאני אומר לעצמי "אתה רוצה לחזור להיות מעשן?". התשובה היא לא והחשק מודחק הצידה.
ככל שעובר הזמן אני למד שהחשק הוא רגעי והוא עובר מהר.
מערכת-כמוני
23/09/17 21:08
תודה על השיתוף! נותן מוטיבציה להמשך הדרך!
מתעניינת2
01/10/17 21:39
ואו מוג'ו אני מקנאה בך, אני ממש סובלת כל סיגריה ולא מצליחה להגמל, איזה כיף לך, כל הכבוד אתה חזק, והרווחת ביושר בריאות חדשה, גמר חתימה טובה לך.
מוג-ו
מוביל קהילה
מאובחן עם טרשת נפוצה אבל הוחלט ביני לביני לא לתת לזה להשפיע עלי. התחלתי לרוץ, הפסקתי לעשן (דבר שמתגלה כאתגר לא קטן) ובוחר בחיים. 
11/10/17 10:50
תודה ושנה טובה ונקייה. מתעניינת2 - זה הזמן להחליט ולעשות מעשה. אין זמן יותר טוב מלהגמל מאשר עכשיו. תמיד יהיו תירוצים אז עזבי הכל ופשוט לכי על זה. תעזרי בסדנה, באלן קאר בקהילה פה או בכל מה שעוזר לך. ז...
תודה ושנה טובה ונקייה.
מתעניינת2 - זה הזמן להחליט ולעשות מעשה. אין זמן יותר טוב מלהגמל מאשר עכשיו. תמיד יהיו תירוצים אז עזבי הכל ופשוט לכי על זה. תעזרי בסדנה, באלן קאר בקהילה פה או בכל מה שעוזר לך. זה לא כ"כ קשה, זה רק בראש שלנו!
בהצלחה!
לייזוש.
11/10/17 12:39
הולכת הרבה לים עולה במדרגות ונזכרת איך אני מתנשמת בשנים האחרונות בגלל העישון אומרת לעצמי משפטים תומכים כמו: תעניקי לעצמך חופשה בחו"ל אם תחזיקי מעמד חודש תוכלי לרוץ תוכלי לרקוד יותר
תמר44
14/10/17 16:25
מאחלת לך הליכות ארוכות בטיולים ובחופשות ללא קושי! תודה על השיתוף!

מנהלי קהילה

ד
ד"ר יעל בר-זאב
רופאה, מומחית בבריאות הציבור, עם מיקוד בתחום קידום בריאות ורפואה מונעת.  אני יועצת לגמילה מעישון, ויו"ר החברה הרפואית למניעה ולגמילה מעישון בהסתדרות הרפואית בישראל. במרץ 2019 סיימתי דוקטורט מאוניברסיטת ניו-קאסל באוסטרליה שהתמקד בשיפור הטיפול לגמילה מעישון שניתן לנשים הרות אבוריגיניות מעשנות. עם חזרתי לארץ השתלבתי כחוקרת ומרצה בכירה בבית הספר לבריאות הציבור, הפקולטה לרפואה באוניברסיטה העברית
נילי בראון
נילי בראון
מטפלת בהתמכרויות ומנחת קבוצות מוסמכת לגמילה מעישון, מדריכה במיומנויות הראיון המוטיבציוני ומלמדת בקורס התמכרויות באוניברסיטת בן-גוריון בנגב. חברת צוות בפרויקט מחקר "הורים לקטנטנים ומעשנים" בביה"ס לבריאות הציבור באוניברסיטת תל אביב שמטרתו לעזור להורים מעשנים להגן על ילדיהם מעישון פסיבי. בעלת תואר ראשון בלימודי התמכרות (BSc Addiction Studies) מאוניברסיטת לידס באנגליה.  חברת צוות בפרויקט גמילה מעישון "שאיפה חדשה": www.sheifahadasha.co.il - גמילה מעישון בת 4 ימים בבית מלון וליווי טלפוני חודש לאחר הגמילה.

מובילי קהילה

מוג'ו
מוג'ו
מאובחן עם טרשת נפוצה אבל הוחלט ביני לביני לא לתת לזה להשפיע עלי. התחלתי לרוץ, הפסקתי לעשן (דבר שמתגלה כאתגר לא קטן) ובוחר בחיים. 
Yael Ya
Yael Ya
שלום, שמי יעל, ואחד הדברים שאני הכי גאה בהם בחיי הוא שהפסקתי לעשן לפני 8 שנים עישנתי קופסה וחצי ליום, עישנתי הרבה מעבר למה שבכלל רציתי ואפשר בהחלט לומר שהעישון השתלט לי על החיים- על הארנק, על מע' העצבים, על האישיות, ולמרבה הצער גם הרס בגופי מספר חלקות טובות לאחר מהפך בכל צורת החשיבה שלי- יום אחד הצלחתי לנתק את השלשלאות ולצאת לחופשי - וואוו- זה התגלה לי כדבר הכי טוב שאי פעם עשיתי עבור עצמי, ואני עדיין נהנית מהתגמולים הרבים של היותי לא מעשנת וחייבת לזה תחושת שפע, בריאות ושגשוג אז כן, יש כזה דבר להפסיק לעשן בהצלחה, מוזמנים להצטרף אליי. זה תענוג אמיתי :-)