כמוניהשמנהעדנה בן סימון

עדנה בן סימון

17/06/18 11:37
4 תגובות
שקשה לי לעשות דיאטה הייתי בקבוצה ירדתי ועליתי במשקל הייתי מס פעמיים מועמדת לניתוח קיצור כיבה הניתוח הראשון לא הספקתי חליתי בסרטן השד תודה לאל יצאתי מיזה ניתוח שני הייתי צריכה לעבור חליתי בשפעת החזירים הייתי מאושפזת בבית חולים גם ניצלתי
קשה לי עם זה שאני שמנה אבל עם כל זה קשה לי לעשות דיאטה

יש לי בעיה בראש

4 תגובות

Ruths
מוביל קהילה
סובלת מדלקת מפרקים שיגרונית וניוונית, ומחפשת להחליף מידע בנושא
18/06/18 12:59
היי עדנה, באמת חוסר מזל, אבל כמו שאומרים "כל עכבה לטובה". תתאוששי מהמחלות, תבריאי ואז תוכלי להחליט אם להמשיך בתהליך של ניתוח שרוול, או לוותר ולקבל את עצמך כמו שאת. ההחלטה צריכה להגיע אך ורק ממך. ...
היי עדנה, באמת חוסר מזל, אבל כמו שאומרים "כל עכבה לטובה".
תתאוששי מהמחלות, תבריאי ואז תוכלי להחליט אם להמשיך בתהליך של ניתוח שרוול, או לוותר ולקבל את עצמך כמו שאת.
ההחלטה צריכה להגיע אך ורק ממך.
מאחלת לך בריאות והצלחה בכל אשר תחליטי.
Silan
23/06/18 21:22
מזמינה אותך להצטרף לקבוצת ניתוחים בריאטריים כאן בכמוני ולשאוב כוח ומידע מהחברים שם. כולם שם משפחה אחת ודואגים זה לזו
כדאי לנסות..
בהצלחה
Silan
23/06/18 21:23
לא יודעת איך לפרסם קישור, סליחה
תמר44
24/06/18 11:43
מצורף קישור לקבוצת ניתוחים בריאטריים:

מנהלי קהילה

שירי נקש
שירי נקש
אני דיאטנית קלינית בעלת קליניקה בפתח תקווה. בוגרת תואר ראשון בתזונה קלינית (B.Sc) בפקולטה לחקלאות, מהאוניברסיטה העברית. בוגרת סטאז' בבית חולים וולפסון ובעלת רישיון עבודה מטעם משרד הבריאות. מלווה, תומכת, מנחה ומטפלת באנשים (גברים, נשים וילדים) אשר רוצים לעשות שינוי בדרך האכילה שלהם, כל אחד ומטרתו - ירידה ,שמירה ועלייה במשקל. תזונה זהו תחום דינמי מאוד ומתעדכן כל הזמן. במסגרת מחויבותי למטופליי, אני מעורה ומתעדכנת בספרות המקצועית העדכנית ביותר ובמחקרים חדשים מהארץ והעולם. בחיי האישיים אני מיישמת את התורה עליה אני ממליצה למטופליי: מנהלת אורח חיים ספורטיבי עם הרגלי אכילה מאוזנים שהפכו לשגרת חיי וחיי משפחתי. הניסיון הרב אותו צברתי במהלך השנים בעולם העיסקי כמנהלת בכירה, תורמים לי רבות בעיסוקי כדיאטנית בהנעת אנשים להשגת מטרותיהם וביכולתם להשיג תוצאות מיטביות. כל אלו הופכים אותי לדיאטנית יותר טובה ולמטפלת מקצועית ומנוסה. יחד עם המטופלים אנחנו יוצאים למסע שבו הם מאמצים הרגלים נכונים ובריאים בקלות רבה ובהנאה גדולה, תוך השגת המטרות האישיות וקבלת תוצאות וחשוב מכך- שמירה עליהן.
יפעת אלנקרי
יפעת אלנקרי
נעים מאוד, שמי יפעת אלנקרי דיאטנית קלינית בעלת תואר בתזונה B.SC מטעם אוניברסיטת אריאל ובעלת תואר B.A במדעי ההתנהגות. נשואה ואמא לארבעה. עובדת נכון להיום כדיאטנית כללית וילדים בקופ"ח לאומית, מקבלת בקליניקה פרטית בגינות שומרון אכילה רגשית והפרעות אכילה על כל גווניהן. בנוסף מתרגלת באוניברסיטת אריאל בחוג למדעי התזונה ודיאטנית בפרוייקט אורח חיים בריא מטעם משרד החינוך.
שרון לוטן פסיכולוגית
שרון לוטן פסיכולוגית
פסיכולוגית רפואית מומחית. בעלת ניסיון רב בעבודה עם מבוגרים המתמודדים עם השמנה, לפני ואחרי ניתוח בריאטרי, במסגרת טיפול פרטני או קבוצתי. בנוסף מטפלת במבוגרים ובני נוער המתמודדים עם מצבים רפואיים שונים במטרה לקדם את בריאותם הגופנית ורווחתם הנפשית. עובדת במסגרת ציבורית ובקליניקה פרטית.
ד״ר הדר מילוא-רז
ד״ר הדר מילוא-רז
מומחית לרפואה פנימית. התמחות בפנימית ו' בשיבא. כעת בהתמחות שניה באנדוקרינולוגיה במכון האנדוקריני בשיבא ורופאה ב״מרכז הישראלי לטיפול בעודף משקל״ בשיבא.

מובילי קהילה

razm121
razm121
עברתי ניתוח מעקף קיבה לפני כשבע שנים .הדרך הניתוחית שלי, הייתה רצופה בעליות רבות ומורדותמהם למדתי רבות על סוגיי  הניתוחים הבריאטרים ועל המעקף בפרט.מזמין אותכם, להצטרף יחד למסע ולדרך אשר אתם עושים בקבוצה לניתוחים בריאטרים.רק יחד נגיע למטרה אשר הצבנו לעצמנו.  
Ruths
Ruths
סובלת מדלקת מפרקים שיגרונית וניוונית, ומחפשת להחליף מידע בנושא
תודתנו לחברת נובו נורדיסק על תרומה בלתי תלויה לסיוע בהקמת הקהילה. יובהר כי אין בתרומה זו כדי להשפיע על הפעילות או התוכן המוצגים בקהילה