כמוניבעיות גדילההורמון גדילה בילדים

הורמון גדילה בילדים

AnonymouseAnonymouse
04/08/18 21:31
1 תגובות
מכיר מישהו שנראה לא טוב בעקבות טיפול ההורמון גדילה
אבל לא השלים את הטיפול
מפחד שבני גם יפסיק
מה דעתכם?

1 תגובות

רותם-דיאמנט
מומחה כמוני
אחות אחראית מרפאה אנדוקרינית. אחות מוסמכת 25 שנים, בעלת תואר שני בסיעוד מאוניברסיטת חיפה. בוגרת קורס טיפול נמרץ ילדים.
21/08/18 18:48
נתן שלום, אין מספיק נתונים בשאלתך. חשוב לציין כי ילד המטופל בהורמון גדילה ונמצא במעקב מסודר של אנדוקרינולוג עובר אחת לארבע עד שישה חודשים בדיקה גופנית וזו מאפשרת מעקב רציף אחר גובה, מבנה השלד או כל ...
נתן שלום,
אין מספיק נתונים בשאלתך.
חשוב לציין כי ילד המטופל בהורמון גדילה ונמצא במעקב מסודר של אנדוקרינולוג עובר אחת לארבע עד שישה חודשים בדיקה גופנית וזו מאפשרת מעקב רציף אחר גובה, מבנה השלד או כל בעיה אחרת קיימת.
לגבי נושא המשכיות הטיפול של ילדך, חשוב לעודד ולתמוך בילד. הטיפול הממושך בהורמון גדילה עשוי להיות לא קל לעתים. במידת הצורך ניתן לבקש מהרופא המטפל הפניה לצוות פסיכולוגי של המרפאה.

מנהלי קהילה

פרופ' משה פיליפ
פרופ' משה פיליפ
פרופ' משה פיליפבוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, התמחות ברפואת ילדים בסורוקה ותת התמחות באנדוקרינולוגית ילדים באוניברסיטת מרילנד שבבולטימור ארה"ב. פרופ' פיליפ מנהל את המכון לאנדוקרינולוגיה וסוכרת במרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל מאז 1997. בנוסף, משמש פרופ' פיליפ כסגן דקאן למחקר ופיתוח בפקולטה לרפואה על שם סאקלר באוניברסיטת ת"א.
דר שרי קרפל וולסקי
דר שרי קרפל וולסקי
בוגרת הפקולטה לרפואה באוניברסיטת בן גוריון בנגב. מומחית ברפואת ילדים , התמחות ברפואת ילדים בבית חולים לילדים שניידר. מתמחה בהתמחות על באנדוקרינולוגיה וסכרת ילדים בבית חולים שניידר.
בת אל גולדשטיין
בת אל גולדשטיין
שמי בת אל, סיימתי את לימודי התזונה באוניברסיטת אריאל בשנת 2013. עובדת במרפאה לאנדוקרינולוגיה במרכז שניידר לרפואת ילדים ובקליניקה פרטית באורנית. וכן, לומדת תואר שני ועובדת באוניברסיטת חיפה בחוג לתזונה והתנהגות. בעלת ניסיון רב בתהאמת טיפול תזונתי לילדים, בהתאם לצורכיהם והעדפותיהם של הילד ומשפחתו.
רותם דיאמנט
רותם דיאמנט
אחות אחראית מרפאה אנדוקרינית. אחות מוסמכת 25 שנים, בעלת תואר שני בסיעוד מאוניברסיטת חיפה. בוגרת קורס טיפול נמרץ ילדים.
שיר קליר הרפז
שיר קליר הרפז
פסיכולוגית בהתמחות שיקומית במכון אנדוקרינולוגיה וסוכרת, ביה"ח שניידר. בןגרת תואר שני בנוירופסיכולוגיה שיקומית מהמכללה האקדמית תל אביב יפו.
תודתנו לחברת פייזר על תרומה בלתי תלויה לסיוע בהקמת הקהילה. יובהר כי אין בתרומה זו כדי להשפיע על הפעילות או התוכן המוצגים בקהילה.