כמוניהשמנהתרופות לירידה במשקל

תרופות לירידה במשקל

27/12/18 23:06
5 תגובות
אשמח לקבל המלצות יל תרופות לירידה במשקל. האם עש תוםעןת לוואי? אמין? מחזיקים מעמד במשקל?
כל נה שאתם יודעים.

5 תגובות

ד-ר-דינה-ראלט-PhD
28/12/18 8:29
בוקר טוב, אני יכולה להמליץ על מה שעזר לי דרמטית להרזיה והבראה מהסוכרת - הצום החלקי . אוכלים רק במשך שליש מהיממה (8 שעות ביום) זה מדהים כמה זה יעיל וכייפי לתת לגוף לטפל בחולייו במשך 16 שעות ביממה.
משה-גיל-סרור
02/01/19 13:34
אמליץ לך על 2 אפשרויות.הקלה יותר היא ניתוח נצרת או גרפית קיבה.יש להתיעץ עם רופא בריאטרי מומחה.השניה דיאטנית ספורט ומשמעת עצמית..השתמשתי ב2 השיטות ניתוח שבעזרתו ירדתי 50 קילו.ומשמעת עצמית הפסקתי לעשן.ל...
אמליץ לך על 2 אפשרויות.הקלה יותר היא ניתוח נצרת או גרפית קיבה.יש להתיעץ עם רופא בריאטרי מומחה.השניה דיאטנית ספורט ומשמעת עצמית..השתמשתי ב2 השיטות ניתוח שבעזרתו ירדתי 50 קילו.ומשמעת עצמית הפסקתי לעשן.לעשן הפסקתי לפני 13 שנים.והניתוח לפני שנתיים.וגם פה נדרשת משמעת עצמית אין תרופות פלא להריסה. ובנתיים צנזר באוכל. בהצלחה.
ד-ר-גניה-אהרון-חננאל
03/01/19 22:53
שלום רב, נכון להיום מאושרות בישראל 4 תרופות להרזייה- סקסנדה, בלויק, רזין וקסניקל. לכל תרופה פרופיל תופעות לוואי שונה לחלוטין ויש צורך להתאים את התרופה למטופל על ידי הרופא המטפל. ...
שלום רב,

נכון להיום מאושרות בישראל 4 תרופות להרזייה- סקסנדה, בלויק, רזין וקסניקל.
לכל תרופה פרופיל תופעות לוואי שונה לחלוטין ויש צורך להתאים את התרופה למטופל על ידי הרופא המטפל.
סיאופידית
04/01/19 1:37
למי מגיע לקבל את התרופה?
יפעת-אלנקרי
מומחה כמוני
נעים מאוד, שמי יפעת אלנקרי דיאטנית קלינית בעלת תואר בתזונה B.SC מטעם אוניברסיטת אריאל ובעלת תואר B.A במדעי ההתנהגות. נשואה ואמא לארבעה. עובדת נכון להיום כדיאטנית כללית וילדים בקופ"ח לאומית, מקבלת בקליניקה פרטית בגינות שומרון אכילה רגשית והפרעות אכילה על כל גווניהן. בנוסף מתרגלת באוניברסיטת אריאל בחוג למדעי התזונה ודיאטנית בפרוייקט אורח חיים בריא מטעם משרד החינוך.
04/01/19 9:36
היי, כמו שכתבה ד"ר גניה עלייך להתייעץ עם הרופא בנוגע לטיפול תרופתי להרזיה. יש קריטריונים שבהם צריך לעמוד ע"מ להיות זכאית להם ובכל מקרה מדובר בתרופות מאוד יקרות. בכל מקרה טיפול תרופתי בלי טיפול תזונתי ...
היי, כמו שכתבה ד"ר גניה עלייך להתייעץ עם הרופא בנוגע לטיפול תרופתי להרזיה. יש קריטריונים שבהם צריך לעמוד ע"מ להיות זכאית להם ובכל מקרה מדובר בתרופות מאוד יקרות. בכל מקרה טיפול תרופתי בלי טיפול תזונתי אינו יעיל לטווח הארוך וחבל לשלם הרבה כסף ולהעלות את הכל חזרה, לכן אני ממליצה להשקיע וללכת לטיפול של דיאטנית בקהילה/ באופן פרטי ע"מ לעשות תהליך מיטיב שיהיה יעיל גם לטווח הארוך.
בהצלחה ובריאות!
יפעת אלנקרי, דיאטנית קלינית.

מנהלי קהילה

שירי נקש
שירי נקש
אני דיאטנית קלינית בעלת קליניקה בפתח תקווה. בוגרת תואר ראשון בתזונה קלינית (B.Sc) בפקולטה לחקלאות, מהאוניברסיטה העברית. בוגרת סטאז' בבית חולים וולפסון ובעלת רישיון עבודה מטעם משרד הבריאות. מלווה, תומכת, מנחה ומטפלת באנשים (גברים, נשים וילדים) אשר רוצים לעשות שינוי בדרך האכילה שלהם, כל אחד ומטרתו - ירידה ,שמירה ועלייה במשקל. תזונה זהו תחום דינמי מאוד ומתעדכן כל הזמן. במסגרת מחויבותי למטופליי, אני מעורה ומתעדכנת בספרות המקצועית העדכנית ביותר ובמחקרים חדשים מהארץ והעולם. בחיי האישיים אני מיישמת את התורה עליה אני ממליצה למטופליי: מנהלת אורח חיים ספורטיבי עם הרגלי אכילה מאוזנים שהפכו לשגרת חיי וחיי משפחתי. הניסיון הרב אותו צברתי במהלך השנים בעולם העיסקי כמנהלת בכירה, תורמים לי רבות בעיסוקי כדיאטנית בהנעת אנשים להשגת מטרותיהם וביכולתם להשיג תוצאות מיטביות. כל אלו הופכים אותי לדיאטנית יותר טובה ולמטפלת מקצועית ומנוסה. יחד עם המטופלים אנחנו יוצאים למסע שבו הם מאמצים הרגלים נכונים ובריאים בקלות רבה ובהנאה גדולה, תוך השגת המטרות האישיות וקבלת תוצאות וחשוב מכך- שמירה עליהן.
יפעת אלנקרי
יפעת אלנקרי
נעים מאוד, שמי יפעת אלנקרי דיאטנית קלינית בעלת תואר בתזונה B.SC מטעם אוניברסיטת אריאל ובעלת תואר B.A במדעי ההתנהגות. נשואה ואמא לארבעה. עובדת נכון להיום כדיאטנית כללית וילדים בקופ"ח לאומית, מקבלת בקליניקה פרטית בגינות שומרון אכילה רגשית והפרעות אכילה על כל גווניהן. בנוסף מתרגלת באוניברסיטת אריאל בחוג למדעי התזונה ודיאטנית בפרוייקט אורח חיים בריא מטעם משרד החינוך.
שרון לוטן פסיכולוגית
שרון לוטן פסיכולוגית
פסיכולוגית רפואית מומחית. בעלת ניסיון רב בעבודה עם מבוגרים המתמודדים עם השמנה, לפני ואחרי ניתוח בריאטרי, במסגרת טיפול פרטני או קבוצתי. בנוסף מטפלת במבוגרים ובני נוער המתמודדים עם מצבים רפואיים שונים במטרה לקדם את בריאותם הגופנית ורווחתם הנפשית. עובדת במסגרת ציבורית ובקליניקה פרטית.
ד״ר הדר מילוא-רז
ד״ר הדר מילוא-רז
מומחית לרפואה פנימית. התמחות בפנימית ו' בשיבא. כעת בהתמחות שניה באנדוקרינולוגיה במכון האנדוקריני בשיבא ורופאה ב״מרכז הישראלי לטיפול בעודף משקל״ בשיבא.

מובילי קהילה

razm121
razm121
עברתי ניתוח מעקף קיבה לפני כשבע שנים .הדרך הניתוחית שלי, הייתה רצופה בעליות רבות ומורדותמהם למדתי רבות על סוגיי  הניתוחים הבריאטרים ועל המעקף בפרט.מזמין אותכם, להצטרף יחד למסע ולדרך אשר אתם עושים בקבוצה לניתוחים בריאטרים.רק יחד נגיע למטרה אשר הצבנו לעצמנו.  
Ruths
Ruths
סובלת מדלקת מפרקים שיגרונית וניוונית, ומחפשת להחליף מידע בנושא
תודתנו לחברת נובו נורדיסק על תרומה בלתי תלויה לסיוע בהקמת הקהילה. יובהר כי אין בתרומה זו כדי להשפיע על הפעילות או התוכן המוצגים בקהילה