כמוניבעיות גדילההורמון גדילה כן או לא?

הורמון גדילה כן או לא?

29/05/19 14:29
2 תגובות
ילד בן 14 עם גיל עצמות של בן 13, גבה בחצי שנה האחרונה 1 ס"מ.
150 ס"מ, 45 ק"ג, עושה ספורט באופן קבוע, בריא, עם משקל לידה תקין וללא מחלות בעבר.
אנדוקרינולוג רשם לו הורמון גדילה - האם יש סיבה לא לקחת?

2 תגובות

RubyTuesday
30/05/19 12:42
ממליצה כ״כ על הורמון הגדילה ומייד - אין שום סיבה לא לקחת! 1 ס״מ בשנה זה כלום! בטח כשהוא מתחיל גיל התבגרות. אין לכם הרבה זמן בכלל! הבן שלי לוקח כבר 8 חודשים וצמח בצורה מדהימה. הוא הרבה יותר צעיר, אבל...
ממליצה כ״כ על הורמון הגדילה ומייד - אין שום סיבה לא לקחת!
1 ס״מ בשנה זה כלום! בטח כשהוא מתחיל גיל התבגרות. אין לכם הרבה זמן בכלל!
הבן שלי לוקח כבר 8 חודשים וצמח בצורה מדהימה. הוא הרבה יותר צעיר, אבל יכולה לומר לך שמתרגלים לזה, לא כואב מדי, לא מגביל מדי. והתוצאות מדברות בשם עצמן
בהצלחה!
דר-שרי-קרפל-וולסקי
מומחה כמוני
בוגרת הפקולטה לרפואה באוניברסיטת בן גוריון בנגב. מומחית ברפואת ילדים , התמחות ברפואת ילדים בבית חולים לילדים שניידר. מתמחה בהתמחות על באנדוקרינולוגיה וסכרת ילדים בבית חולים שניידר.
05/06/19 19:23
שלום, לא ציינת הרבה פרטים חשובים , מה שלב ההתבגרות המינית שלו , האם עבר בירור מסודר? למשל נלקחו בידקות כלליות כמו בידקה לצליאק, האם עברו על דפוס הגדילה שלו ?כלומר תמיד גדל על אחזון נמוך או ששבר אחוזני...
שלום, לא ציינת הרבה פרטים חשובים , מה שלב ההתבגרות המינית שלו , האם עבר בירור מסודר? למשל נלקחו בידקות כלליות כמו בידקה לצליאק, האם עברו על דפוס הגדילה שלו ?כלומר תמיד גדל על אחזון נמוך או ששבר אחוזנים לאחרונה?
בלי פרטים אלו קשה לענות...

מנהלי קהילה

פרופ' משה פיליפ
פרופ' משה פיליפ
פרופ' משה פיליפבוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, התמחות ברפואת ילדים בסורוקה ותת התמחות באנדוקרינולוגית ילדים באוניברסיטת מרילנד שבבולטימור ארה"ב. פרופ' פיליפ מנהל את המכון לאנדוקרינולוגיה וסוכרת במרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל מאז 1997. בנוסף, משמש פרופ' פיליפ כסגן דקאן למחקר ופיתוח בפקולטה לרפואה על שם סאקלר באוניברסיטת ת"א.
דר שרי קרפל וולסקי
דר שרי קרפל וולסקי
בוגרת הפקולטה לרפואה באוניברסיטת בן גוריון בנגב. מומחית ברפואת ילדים , התמחות ברפואת ילדים בבית חולים לילדים שניידר. מתמחה בהתמחות על באנדוקרינולוגיה וסכרת ילדים בבית חולים שניידר.
בת אל גולדשטיין
בת אל גולדשטיין
שמי בת אל, סיימתי את לימודי התזונה באוניברסיטת אריאל בשנת 2013. עובדת במרפאה לאנדוקרינולוגיה במרכז שניידר לרפואת ילדים ובקליניקה פרטית באורנית. וכן, לומדת תואר שני ועובדת באוניברסיטת חיפה בחוג לתזונה והתנהגות. בעלת ניסיון רב בתהאמת טיפול תזונתי לילדים, בהתאם לצורכיהם והעדפותיהם של הילד ומשפחתו.
רותם דיאמנט
רותם דיאמנט
אחות אחראית מרפאה אנדוקרינית. אחות מוסמכת 25 שנים, בעלת תואר שני בסיעוד מאוניברסיטת חיפה. בוגרת קורס טיפול נמרץ ילדים.
שיר קליר הרפז
שיר קליר הרפז
פסיכולוגית בהתמחות שיקומית במכון אנדוקרינולוגיה וסוכרת, ביה"ח שניידר. בןגרת תואר שני בנוירופסיכולוגיה שיקומית מהמכללה האקדמית תל אביב יפו.
תודתנו לחברת פייזר על תרומה בלתי תלויה לסיוע בהקמת הקהילה. יובהר כי אין בתרומה זו כדי להשפיע על הפעילות או התוכן המוצגים בקהילה.