כמוניטרשת נפוצהנוירולוג מומלץ באיזור חדרה?

נוירולוג מומלץ באיזור חדרה?

01/07/19 17:39
4 תגובות
הי, יש לי הפנייה לנוירולוג ואשמח לשמוע המלצות על נוירולוגים בתחום באזור חדרה

4 תגובות

ערן-ברקוביץ
מומחה כמוני
פסיכולוג רפואי מומחה ובעל קליניקה פרטית .
01/07/19 17:48
רוב הפסיכולוגים הבכירים במרפאות לטרשת נפוצה ברחבי הארץ עובדים גם עם קופות חולים מסויימות או שניתן להגיע אליהם באופן פרטי. הייתי ממליץ להרחיב את החיפוש עד תל-אביב וחיפה, כי לרוב אין צורך בחזרה לנוירולו...
רוב הפסיכולוגים הבכירים במרפאות לטרשת נפוצה ברחבי הארץ עובדים גם עם קופות חולים מסויימות או שניתן להגיע אליהם באופן פרטי. הייתי ממליץ להרחיב את החיפוש עד תל-אביב וחיפה, כי לרוב אין צורך בחזרה לנוירולוג בטווח קצר ותכוף והמרחקים בישראל אינם גדולים. כך שתוכלי לבחור מתוך מגוון ותמצאי את הנוירולוג המתאים לך ביותר.
אני מצרף את רשימת המרכזים לטרשת נפוצה ברחבי הארץ, ניתן להינכס לאתרי האינטרנט של המרפאות ולראות את הצוות הבכיר שכנראה ניתן להגיע אליו גם דרך קופת החולים או באופן פרטי. וכמובן, אם יש חשד או צורך בבירור הקשור לטרשת נפוצה, ניתן לממש את ההפנייה במרפאות עצמן:
עינת-מילר
מוביל קהילה
01/07/19 18:13
אני כבר כמה שנים המעכב בבית חולים כרמל אצל פרו מילר במרפאה, עובד שם גם דר גולן ושניהם מקצועיים ונחמדים
אורלי56
01/07/19 18:15
תודה
אורליל
08/07/19 12:41
אני כל השנים בברזילי, אשקלון, דר מילוא. פעם בחצי שנה זה לא נורא

מנהלי קהילה

ערן ברקוביץ
ערן ברקוביץ
פסיכולוג רפואי מומחה ובעל קליניקה פרטית .
פרופ'-איתן-אוריאל
פרופ'-איתן-אוריאל
מומחה בנוירולוגיה, בעל תואר שני במחלות כלי דם של המוח. מנהל המחלקה הנוירולוגית מרכז רפואי בלינסון. מזכיר האיגוד הנוירולוגי בישראל.
ד
ד"ר יובל כרמון
רופא בכיר במחלקה הנוירולוגית ביה"ח מאיר.מנהל מרפאת טרשת נפוצה.
ד
ד"ר אסתר גנלין
רופאה בכירה במכון הנוירולוגי בביה"ח שניידר ומנהלת המרפאה הנוירואימונולוגית בו. בוגרת רפואה בטכניון בהצטיינות. בעלת תואר שני באימונולוגיה בהצטיינות יתרה (אוניברסיטת תל אביב) ותואר דוקטור בביוכימיה (הטכניון). משלבת מחקר קליני ובסיסי בתחום טרשת נפוצה בילדים. חברה בקבוצת המחקר הבין לאומית לטרשת נפוצה בילדים- International Pediatric Multiple Sclerosis Study Group (IPMSSG)

מובילי קהילה

פזית
פזית
הייתי בריאה ורופאת שיניים. כיום , חולה בטרשת נפוצה ואומנית קרמיקה, מציירת ומטפלת באמצעות אומנות. קודם כל אמא לשני ילדים נפלאים וחברה עם כמה אנשים חמים וחכמים. יש מתנה ביכולת ליצור ... זה מאפשר נתינה הלאה וידיעה שגם מי שלא מכיר אותי אישית יוכל לקבל משהו ממני שישמח ויגרום לו הנאה. זו הסיבה שאני כותבת פה. לעזור ולהשיא עצה וגם לקבל ידע ממי ששותפים לדרך הטרשים של טרשת נפוצה בדרך זו או אחרת. 
לביא שיפמן
לביא שיפמן
לביא שיפמן הוא ממיסדי חברת MS ישראל בע"מ (חל"צ) ומכהן בה, בהתנדבות, כדירקטור. חברת MS ישראל יוזמת ומנהלת מגוון רחב של פעילויות לחולים בטרשת נפוצה, תוך שהיא מעלה את המודעות הציבורית למחלה, להשלכותיה ותופעות הלוואי שלה. בהשכלתו, הוא מוסמך של הטכניון בחיפה בהנדסת מחשבים, עם התמקדות בתחום רשתות תקשורת ונתונים וכמו כן בוגר, בהצטיינות, של התוכנית לניהול עסקי בכיר של האוניברסיטה העברית בירושלים. בשנת 1990, לאחר שירות קבע בממר"מ, לביא היה ממקימי הסניף הישראלי של חברת מיקרוסופט בישראל (עובד מס. 2) והמנהל הטכני הראשון שלה. בהמשך כיהן גם כסמנכ"ל השיווק והמכירות של מיקרוסופט ישראל ללקוחות גדולים במשק הישראלי. בנוסף לפעילות ההתנדבותית ב-MS ישראל לביא מכהן מזה כ-4 שנים כחבר ועד בעמותת איגוד האינטרנט הישראלי. כמו כן, לביא הוא המקים, הבעלים והעורך הראשי של האתר www.netcheif.com - המספק ידע נרחב ביותר על תחום האינטרנט והתקשורת, תוך התמקדות בסביבה הביתית. לביא נשוי לאורלי שאובחנה כחולת טרשת נפוצה לפני כ-20 שנה, הוא מתגורר בבת-ים ואב לבן ולבת.
תודתנו לחברת מרק סרונו על תרומה בלתי תלויה לסיוע בהקמת הקהילה. יובהר כי אין בתרומה זו כדי להשפיע על הפעילות או התוכן המוצגים בקהילה.