כמונינשימהwww.forumcpap.co.il

www.forumcpap.co.il

15/08/19 13:31
3 תגובות
אני משתמש 30 שנה במכשירי סיפאפ, כל פעם שרכשתי אחד חדש את הישן תרמתי ליד שרה, את האחרון עמדתי למסור ליד שרה אלא שבא אלי סוחר במכשירי סיפאפ ואמר לי שהוא רוצה לתת אותו לנצרכים, תוך כדי זה שהוא השמיץ את יד שרה, נתתי לו תוך מחשבה שהוא עושה מצווה, אלה שאחרי זמן קצר ראיתי שהוא פרסם אותו למכירה. מאז אני מכה על חטא שהייתי תמים.
ובכל זאת מצאתי גם אנשים הגונים בפורום CPAP חדש www.forumcpap.co.il שכולו מבוסס על התנדבות ומשתמשי סיפאפ ותיקים וחדשים שעוזרים אחד לשני. www.forumcpap.co.il הזהרו מפורומים של סוחרים אשר משמש אותם פלטפורמה מסחרית ולא מצהירים על כך ובזה מנצלים משתמשים חדשים תמימים.

3 תגובות

רותי-12
17/08/19 14:02
מסכימה בהחלט!
דודו120
26/08/19 18:14
גם את ממליצה על www.forumcpap.co.il ?
רותי-12
26/08/19 20:19
ממליצה בחום, כדאי בהחלט לכל משתמשי סיפאפ או ביפאפ ובכלל הסובלים מדיום נשימה בשינה

מנהלי קהילה

ד
ד"ר גרשון פינק
מנהל יחידת הריאות במרכז הרפואי קפלן.
דר-ניסים-אריש
דר-ניסים-אריש
בוגר הפקולטה לרפואה האוניברסיטה העיברית, ירושלים. מומחה ברפואה פנימית ובמחלות ריאה . רופא בכיר ביחידה למחלות ריאה במרכז הרפואי שערי צדק.
אורנה יריב
אורנה יריב
www.PhysioClick.co.il פיזיותרפיסטית משנת 1989. בעלים, מנכל״ית ויזמית של פיזיוקליק- PhysioClick :פלטפורמת שרותי פיזיותרפיה ישראלית המכילה מאות פיזיותרפטרפיסטים. הפלטפורמה משתמשת בתוכנה ייחודית שפיתחנו בה המטופל רק כותב ממה הוא סובל במילים שלו, והתוכנה מתאימה לו את המטפל המתמחה בדיוק בבעיה שלו. באתר מאמרים, סרטוני תרגילים לאימון הדרכות ועוד. באתר אפשר לבחור בין טיפול בקליניקה, ביקור בית או יעוצי פיזיותרפיה און ליין . www.PhysioClick.co.il מרצה בכנסים וקורסים בארץ ובחו״ל למדתי באוניבסיטת תל-אביב ובית חולים "אסף הרופא".  מאז עוסקת בעיקר בחולי ריאות בגילאים השונים. בעבר 10 שנים במכון פיזיותרפיה ב"מכבי" בתחום האורטופדי, ובבית חולים ״ לניאדו״ בשיקום ריאות ובמחלקת ילדים בתחום הנשמתי. כל 30 שנות עבודתי עשיתי אלפי ביקורי בית למטופלים שסבלו מבעיות מכל הסוגים: בעיות אורטופדיות, נשימתיות, תפקודיות ועוד. שנים רבות טיפלתי בחולי CF כולל ליווי לחו"ל להשתלת ריאות. השיתתפתי בקורסי ריאות וכנסים רבים בארץ ובבלגיה. חברה באירגון ERS האירופאי למחלות ריאה. מוזמנים: https://physioclick.co