כמוניהשמנהמיני מעקף כניתוח חוזר לאחר שרוול

מיני מעקף כניתוח חוזר לאחר שרוול

17/08/19 16:51
7 תגובות
היי, משרוולת כבר 10 שנים. לפני 3 שנים חלה עליה במשקל וכמעט העלאתי את הכל בחזרה. חשוב לי לציין שבמשך 7 שנים שמרתי טוב מאד על המשקל שהגעתי אליו אך לצערי הדברים השתבשו ומאז איני מצליחה לרדת במשקל. בחמישי האחרון קיבלתי אישור לניתוח מיני מעקף.
אשמח לשמוע מאנשים שעברו את הניתוח לאחר שרוול? ירידה במשקל? סיבוכים? איכות חיים וכו'
אני קוראת המון אבל עדיין אשמח לשמוע ממנוסים.
תודה

7 תגובות

Ruths
מוביל קהילה
סובלת מדלקת מפרקים שיגרונית וניוונית, ומחפשת להחליף מידע בנושא
18/08/19 8:27
שלום נור לפני 4 שנים עברתי ניתוח מעקף, לא מיני, לאחר שעברתי 20 שנה קודם לכן ניתוח שרוול. סיבוכים יכולים לקרות בכל ניתוח ואין אפשרות לדעת מראש, אם ואילו סיבוכים יקרו. (על סיבוכים אפשריים דברי עם הרופ...
שלום נור
לפני 4 שנים עברתי ניתוח מעקף, לא מיני, לאחר שעברתי 20 שנה קודם לכן ניתוח שרוול.
סיבוכים יכולים לקרות בכל ניתוח ואין אפשרות לדעת מראש, אם ואילו סיבוכים יקרו. (על סיבוכים אפשריים דברי עם הרופא המנתח).
ירדתי 52 ק"ג וללא ספק איכות החיים שלי השתפרה לאין ערוך, יחד עם זאת, הניתוח אינו מטה קסמים אלא קביים לעבור את תקופת הירידה הראשונה, לאחר מכן יש תמיד ולאכול נכון ובריא.
המנות שאני אוכלת מאוד קטנות, לדוגמה, הלכתי לאכול חומוס במסעדה, אכלתי שליש כמות ללא פיתה או תוספת אחרת, וזה השביע אותי.
אני אישית מאוד נהנית מזה שאני יושבת במסעדה, מסתכלת על כל הקניבלים ואוכלת במשורה, אם את חושבת שתסבלי מזה ותרגישי אומללה, הניתוח אינו בשבילך.
בכל מקרה, לפני הניתוח תפגשי עם בעלי מקצוע שיוכלו להבהיר לך את המצב לאחריו
נור6
18/08/19 17:30
תודה רבה! לסבול מלראות אחרים אוכלים אני מוכנה לסבול מזה ולא לסבול מהשמנת יתר ואיכות חיים פגועה וביטחון עצמי ירוד. עם זה אתמודד. קבעתי מחר פגישה עם המנתח מקווה שאצליח לקבל את כל התשובות. תודה רבה ...
תודה רבה! לסבול מלראות אחרים אוכלים אני מוכנה לסבול מזה ולא לסבול מהשמנת יתר ואיכות חיים פגועה וביטחון עצמי ירוד. עם זה אתמודד. קבעתי מחר פגישה עם המנתח מקווה שאצליח לקבל את כל התשובות.
תודה רבה
ד״ר-הדר-מילוא-רז
מומחה כמוני
מומחית לרפואה פנימית. התמחות בפנימית ו' בשיבא. כעת בהתמחות שניה באנדוקרינולוגיה במכון האנדוקריני בשיבא ורופאה ב״מרכז הישראלי לטיפול בעודף משקל״ בשיבא.
19/08/19 20:30
נור שלום, רגע לפני שאת בוחרת לעבור ניתוח נוסף אני מציעה לבדוק באופן יסודי מדוע הפסקת לרדת במשקל. אנחנו לומדים עוד ועוד על השינויים שעובר הגוף לאחר ההפחתה במשקל, ולעיתים לאחר יעוץ עם רופאות ותזונאיות...
נור שלום,
רגע לפני שאת בוחרת לעבור ניתוח נוסף אני מציעה לבדוק באופן יסודי מדוע הפסקת לרדת במשקל. אנחנו לומדים עוד ועוד על השינויים שעובר הגוף לאחר ההפחתה במשקל, ולעיתים לאחר יעוץ עם רופאות ותזונאיות שמתמחות בנושא זה, ניתן לאפיין את הבעיה ואם קיימת לנסות לטפל בה. אני מסכימה לחלוטין עם רות שהבסיס הוא אורחות חיים ובלעדיו ניתוח עשוי להיות פתרון זמני או חלקי וחבל.
נור6
19/08/19 20:36
תודה ד"ר לאחר שנפגשתי היום עם הרופא, הבנתי שהניתוח נכשל. הכוונה התברר שהקיבה שלי התרחבה, ופיתחתי תיאבון ורעב למתוק ופחמימות (משהו שלא היה לי לפני הניתוח אפילו) שמרתי 7 שנים טוב מאד על תזונה וספורט ולא...
תודה ד"ר לאחר שנפגשתי היום עם הרופא, הבנתי שהניתוח נכשל. הכוונה התברר שהקיבה שלי התרחבה, ופיתחתי תיאבון ורעב למתוק ופחמימות (משהו שלא היה לי לפני הניתוח אפילו) שמרתי 7 שנים טוב מאד על תזונה וספורט ולא עליתי. בשלושת השנים האחרונות השתבש אצלי משהו, פתאום איבדתי שליטה. נסיתי אין ספור דיאטות וספורט וכלום לא עזר. ולכן, אני צריכה את הבוסט הראשוני לירידה בכדי להמשיך ולשמור על אורח חיים בריא במשקל נורמאלי.
תודה
Ruths
מוביל קהילה
סובלת מדלקת מפרקים שיגרונית וניוונית, ומחפשת להחליף מידע בנושא
22/08/19 8:18
נור בוקר טוב, אם החלטת על ניתוח נוסף שיהיה בהצלחה. לאחר הניתוח חקקתי לעצמי חוקים אחדים, ביניהם מניעה מכל מה שמכיל בצק עלים, מפיצות ומאכילת לחם ופיתות במסעדות. אני מתרכזת בסלטים או בחומוס. מקווה להמ...
נור בוקר טוב, אם החלטת על ניתוח נוסף שיהיה בהצלחה.
לאחר הניתוח חקקתי לעצמי חוקים אחדים, ביניהם מניעה מכל מה שמכיל בצק עלים, מפיצות ומאכילת לחם ופיתות במסעדות. אני מתרכזת בסלטים או בחומוס. מקווה להמשיך כך
נור6
22/08/19 8:22
בוקר טוב יקירה, אני עובדת על זה כבר עכשיו. מנסה להפחית את המיתוקים והפחמימות ולהימנע מהם לאורך כל חיי כמה שאפשר. התהליך לא פשוט ודורש עבודה גם מבחינה מנטלית. אני מאמינה שאצליח. אם הבאתי את עצמי לנית...
בוקר טוב יקירה,
אני עובדת על זה כבר עכשיו. מנסה להפחית את המיתוקים והפחמימות ולהימנע מהם לאורך כל חיי כמה שאפשר. התהליך לא פשוט ודורש עבודה גם מבחינה מנטלית. אני מאמינה שאצליח. אם הבאתי את עצמי לניתוח שני אז המשחק נגמר.
מאחלת גם לך הצלחה וכל הכבוד.
תודה
Ruths
מוביל קהילה
סובלת מדלקת מפרקים שיגרונית וניוונית, ומחפשת להחליף מידע בנושא
22/08/19 16:34
נור שלום, מאחלת לך הצלחה. לפני הניתוח לא הצלחתי להפחית ממתקים למרות שהבטחתי לעצמי עשרות פעמים להפסיק. כנראה שהייתי צריכה להיות בתחתית, משם לא היה לי יותר לאן לרדת, אלא רק לעלות, ובאמת הניתוח נתן ל...
נור שלום,
מאחלת לך הצלחה.
לפני הניתוח לא הצלחתי להפחית ממתקים למרות שהבטחתי לעצמי עשרות פעמים להפסיק.
כנראה שהייתי צריכה להיות בתחתית, משם לא היה לי יותר לאן לרדת, אלא רק לעלות, ובאמת הניתוח נתן לי את הדחיפה לעלות למעלה. היום שום ממתק או פחממה אינם חשובים יותר מהרגשתי הטובה.
מתי יש סיכוי שתעברי את הניתוח ? והיכן ?
שוב בהצלחה

מנהלי קהילה

שירי נקש
שירי נקש
אני דיאטנית קלינית בעלת קליניקה בפתח תקווה. בוגרת תואר ראשון בתזונה קלינית (B.Sc) בפקולטה לחקלאות, מהאוניברסיטה העברית. בוגרת סטאז' בבית חולים וולפסון ובעלת רישיון עבודה מטעם משרד הבריאות. מלווה, תומכת, מנחה ומטפלת באנשים (גברים, נשים וילדים) אשר רוצים לעשות שינוי בדרך האכילה שלהם, כל אחד ומטרתו - ירידה ,שמירה ועלייה במשקל. תזונה זהו תחום דינמי מאוד ומתעדכן כל הזמן. במסגרת מחויבותי למטופליי, אני מעורה ומתעדכנת בספרות המקצועית העדכנית ביותר ובמחקרים חדשים מהארץ והעולם. בחיי האישיים אני מיישמת את התורה עליה אני ממליצה למטופליי: מנהלת אורח חיים ספורטיבי עם הרגלי אכילה מאוזנים שהפכו לשגרת חיי וחיי משפחתי. הניסיון הרב אותו צברתי במהלך השנים בעולם העיסקי כמנהלת בכירה, תורמים לי רבות בעיסוקי כדיאטנית בהנעת אנשים להשגת מטרותיהם וביכולתם להשיג תוצאות מיטביות. כל אלו הופכים אותי לדיאטנית יותר טובה ולמטפלת מקצועית ומנוסה. יחד עם המטופלים אנחנו יוצאים למסע שבו הם מאמצים הרגלים נכונים ובריאים בקלות רבה ובהנאה גדולה, תוך השגת המטרות האישיות וקבלת תוצאות וחשוב מכך- שמירה עליהן.
יפעת אלנקרי
יפעת אלנקרי
נעים מאוד, שמי יפעת אלנקרי דיאטנית קלינית בעלת תואר בתזונה B.SC מטעם אוניברסיטת אריאל ובעלת תואר B.A במדעי ההתנהגות. נשואה ואמא לארבעה. עובדת נכון להיום כדיאטנית כללית וילדים בקופ"ח לאומית, מקבלת בקליניקה פרטית בגינות שומרון אכילה רגשית והפרעות אכילה על כל גווניהן. בנוסף מתרגלת באוניברסיטת אריאל בחוג למדעי התזונה ודיאטנית בפרוייקט אורח חיים בריא מטעם משרד החינוך.
שרון לוטן פסיכולוגית
שרון לוטן פסיכולוגית
פסיכולוגית רפואית מומחית. בעלת ניסיון רב בעבודה עם מבוגרים המתמודדים עם השמנה, לפני ואחרי ניתוח בריאטרי, במסגרת טיפול פרטני או קבוצתי. בנוסף מטפלת במבוגרים ובני נוער המתמודדים עם מצבים רפואיים שונים במטרה לקדם את בריאותם הגופנית ורווחתם הנפשית. עובדת במסגרת ציבורית ובקליניקה פרטית.
ד״ר הדר מילוא-רז
ד״ר הדר מילוא-רז
מומחית לרפואה פנימית. התמחות בפנימית ו' בשיבא. כעת בהתמחות שניה באנדוקרינולוגיה במכון האנדוקריני בשיבא ורופאה ב״מרכז הישראלי לטיפול בעודף משקל״ בשיבא.

מובילי קהילה

razm121
razm121
עברתי ניתוח מעקף קיבה לפני כשבע שנים .הדרך הניתוחית שלי, הייתה רצופה בעליות רבות ומורדותמהם למדתי רבות על סוגיי  הניתוחים הבריאטרים ועל המעקף בפרט.מזמין אותכם, להצטרף יחד למסע ולדרך אשר אתם עושים בקבוצה לניתוחים בריאטרים.רק יחד נגיע למטרה אשר הצבנו לעצמנו.  
Ruths
Ruths
סובלת מדלקת מפרקים שיגרונית וניוונית, ומחפשת להחליף מידע בנושא
תודתנו לחברת נובו נורדיסק על תרומה בלתי תלויה לסיוע בהקמת הקהילה. יובהר כי אין בתרומה זו כדי להשפיע על הפעילות או התוכן המוצגים בקהילה