לחץ דם

24/10/19 17:03
4 תגובות
שלום
בן 60
גובה 168 משקל 62
5 פעמים בשבוע 50 דקות הליכון
כמעט לא נוגע במלח, תזונה פירות ירקות ולחם, מידי פעם עוף
לחץ דם 150\80, ניטור 24 שעות לא מראה תוצאות כי אני נלחץ כשכל פעם השרוול מתנפח, האם זה גבוהה ומחייב כדורים
תודה מראש

4 תגובות

יהודה44
24/10/19 17:48
תיקון גובה 158, ההורים שלי טופלו בלחץ דם בגיל 80
Ubi
24/10/19 18:32
הייתי ממליץ לך לבצע בדיקת הולטר לחץ דם 24 שעות על פניו נראה שיש לך לחץ דם גבוה
שמעון28
28/10/19 11:59
ממש לא בטוח שיש לך לחץ דם גבוהה. כנראה שאתה נלחץ מהבדיקה. תופעת החלוק הלבן. גם הולטר ל 24 שעות עלול להלחיץ אותך ולתת מדידות לא מייצגות. אז מה לעשות? תבדוק בעצמך לחץ דם בבית כשאתה רגוע. תנהל יומן וספר ...
ממש לא בטוח שיש לך לחץ דם גבוהה. כנראה שאתה נלחץ מהבדיקה. תופעת החלוק הלבן. גם הולטר ל 24 שעות עלול להלחיץ אותך ולתת מדידות לא מייצגות. אז מה לעשות? תבדוק בעצמך לחץ דם בבית כשאתה רגוע. תנהל יומן וספר לרופא מה התוצאות. אגב זה מה אני עושה.
פרופ--אהוד-גרוסמן
מומחה כמוני
בוגר בית הספר לרפואה בתל-אביב. מנהל מחלקה פנימית ד' והיחידה ליתר לחץ דם במרכז הרפואי ע"ש שיבא. פרופ' מן המנין ומופקד על קתדרה ליתר לחץ דם באוניברסיטת תל אביב. דיקאן בית ספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב.
29/10/19 13:46
אם הניטור לחץ דם גבוה , יש להניח שיש לך יתר לחץ דם וצריך לטפל בזה. למעו הסר ספק אתה יכול לבצע מוניטור פעם נוספת וכן לבצע הערכה עקיפה כמו בדיקת אקו ובדיקת שתן SPOT למיקרואלבומין.

מנהלי קהילה

פרופ' אהוד גרוסמן
פרופ' אהוד גרוסמן
בוגר בית הספר לרפואה בתל-אביב. מנהל מחלקה פנימית ד' והיחידה ליתר לחץ דם במרכז הרפואי ע"ש שיבא. פרופ' מן המנין ומופקד על קתדרה ליתר לחץ דם באוניברסיטת תל אביב. דיקאן בית ספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב.
פרופ עדי לייבה
פרופ עדי לייבה
מנהל המכון החדש לנפרולוגיה ויתר לחץ דם ויחידת הדיאליזה בבית החולים האוניברסיטאי אסותא אשדוד ומרכז לחץ הדם ברחובות. מנהל יחידת הדיאליזה "אפק" ו"בית הדר" באשדוד. מומחה ברפואה פנימית , בנפרולוגיה וביתר לחץ דם, פרופסור חבר באוניברסיטת בן גוריון ופרופ. משנה באוניברסיטת הארוורד,ארה"ב. משמש משנת 2016 כנשיא החברה הישראלית ליתר לחץ דם. המרכז ללחץ הדם שנפתח לאחרונה ברחובות ( אלי הורביץ 27, רחובות, בצמוד לקרית המדע) מאפשר יעוץ יל" ד, הולטר לחץ דם ל 24 שעות וכמו כן מיכשור חדשני למדידת לחץ דם באבי העורקים וקביעת קשיות העורקים). כמו כן, לראשונה בארץ, מדידת מדדים המודינמיים ומטבוליים במרפאה בשיטת bioimpedance. מומחה בפנימית, הן מתל השומר, והן מבית חולים Mount Auburn בקיימברידג', מסצ'וסטס. משמש גם כפנימאי מבקר בבית החולים הנ"ל ונושא מינוי אקדמי פעיל ( Assistant Professor) גם באוניבסיטת הרוורד. פרופ. לייבה הינו סגן אלוף של חיל הרפואה במיל., יועץ קצין רפואה ראשי למחלות כליה ויתר לחץ דם,יועץ והעורך הראשי של עיתון "הרפואה הצבאית". בקרו באתר של פרופ' עדי לייבה למידע נוסף www.profleiba.com