ובלילה

08/11/19 18:46
7 תגובות
ובלילה מתחת לשמיכה
כשזה רק אני עם עצמי והמחשבות
שאין עוד אף אחד שרוצה לדבר איתי או לקשקש.. לרכל או סתם לצחוק יחד
אני שוכבת לבד במיטה ולפעמים נותנת למחשבות לרוץ.
מעבירה את היום מתחילתו ועד סופו
.להסתכל על החוזקות שלי.. ומבטיחה לעצמי
שגם אם אני התבאסתי או מתבאסת וגם אם טעיתי או נפלתי או סלם בזבזתי כסף
מחר.. יום חדש.

7 תגובות

מישהי18
09/11/19 7:35
מהמם. אלופה. הלוואי עלי
יומן-החלמה-שלי
09/11/19 19:33
מאמינה בך!!
יומן-החלמה-שלי
09/11/19 19:33
מהממת אחת!
אביה190
09/11/19 18:16
כל פעם מחדש אני נפעמת מהדרך המדהימה שעשית. מהממת
כל-כך-לא-אני
12/11/19 2:03
גם אני
יומן מסע שלי
יומן-החלמה-שלי
12/11/19 22:01
❤❤❤
Anonymouse
Anonymouse
22/11/19 0:53
כל הכבוד זה הדרך אבל אתן לך עצה זה נכון מחר יום חדש אבל הואי ננסה לראות איך הוא לא יחזור על עצמו... ולמה לחכות למחר שאפשר גם עכשיו??????? אני פה בפרטי

מנהלי קהילה

ד
ד"ר איתן גור
מנהל המרכז להפרעות אכילה ומשקל במרכז הרפואי ע"ש חיים שיבא, תל השומר.
דנה אברמוביץ
דנה אברמוביץ
דיאטנית קלינית, מטפלת בהפרעות אכילה בילדים ובמבוגרים ובירידה במשקל בגישת ה non diet. תמצאו אותי במרפאה להפרעות אכילה לילדים ונוער במרכז הרפואי שיבא (תל השומר), במרפאה להפרעות אכילה מבוגרים בנתניה ובקליניקה הפרטית באבן יהודה ובתל אביב (החל מאוקטובר 2018). http://www.eatinjoy.com/
ד
ד"ר נועה גור-אריה
עו"ס קלינית, פסיכותרפיסטית, ד"ר בעבודה סוציאלית P.h.D, מטפלת בהפרעות אכילה בנשים ובנערות, ומומחית בפסיכולוגיה של האישה. ראש צוות ומדריכה קלינית במרפאה לבריאות הנפש ברשלצ, בעלת קליניקה פרטית באשדוד. 
ד״ר מיכל בן מאיר
ד״ר מיכל בן מאיר
פסיכולוגית קלינית, עובדת בקליניקה פרטית באזור פרדס חנה-כרכור.  את לימודיי עשיתי בניו יורק, ארה"ב וכשחזרתי ארצה לפני 10 שנים השתלבתי בעבודה במרפאה להפרעות אכילה ברמב"ם, שם עבדתי במשך שבע שנים.  התמחיתי בהפרעות אכילה דרך כתיבת עבודת הדוקטורט בנושא תקשורת ריגשית באנורקסיה נרבוזה וכמו כן דרך ניסיון קליני עשיר עם נערות ונשים המתמודדות עם הפרעות אכילה.  אני מאמינה שאחד הגורמים החשובים בהתמודדות עם הפרעת אכילה ובתהליך ההחלמה הינו בקשת עזרה ותמיכה, וכיום, כאשר האינטרנט מציע קהילות שונות לתמיכה ניתן לבחור להיעזר וללמוד שאת לא לבד במערכה.  אשמח להציע מנסיוני ולשלוח יד ואוזן קשבת (ווירטואלית) למי שזקוקה. *(הנכתב לעיל הינו בלשון נקבה אך מיועד גם לנערים וגברים כאחד).    
דנה צינמן ליטרט
דנה צינמן ליטרט
פסיכולוגית קלינית. למדתי באוניברסיטת תל אביב, אני מטפלת בילדים, נוער ומבוגרים. אני עובדת כבר הרבה שנים במערך להפרעות אכילה לילדים ונוער בתל השומר, תחילה כמדריכה במחלקה להפרעות אכילה, בהמשך פסיכולוגית באשפוז יום, עשיתי את ההתמחות האשפוזית במחלקה וגם את התזה כתבתי בנושא הפרעות אכילה והפחד מהחיים. בשבע השנים האחרונות אני פסיכולוגית במרפאה להפרעות אכילה (הייתי שותפה בהקמתה). בנוסף, יש לי קליניקה פרטית ברמת השרון שם אני מטפלת גם בבוגרות המתמודדות עם הפרעות אכילה.