מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג chrome ו- firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהא+ 100%א-סגירה
כמוניבעיות גדילההורמון הגדילה

הורמון הגדילה

29/07/20 19:03
1 תגובות
בתי היא בת 13.6 שני בגובה 147 סמ
מה עליי לעשות כדי לעזור לה בגובה
יש טיפול רפואי עבור הורמון הגדילה

1 תגובות

שיר-קליר-הרפז
מומחה כמוני
פסיכולוגית בהתמחות שיקומית במכון אנדוקרינולוגיה וסוכרת, ביה"ח שניידר. בןגרת תואר שני בנוירופסיכולוגיה שיקומית מהמכללה האקדמית תל אביב יפו.
02/08/20 11:24
סמיה שלום, מעבר לשאלת הגובה הסופי בפועל, יש חלק נוסף שאני מציעה להתייחס אליו והוא נוגע להשפעת הגובה על הדימוי העצמי ודימוי הגוף. לעיתים הגובה מייצר תחושה של שונות ואחרות ביחס לחברות בנות אותו הגיל. ...
סמיה שלום,
מעבר לשאלת הגובה הסופי בפועל, יש חלק נוסף שאני מציעה להתייחס אליו והוא נוגע להשפעת הגובה על הדימוי העצמי ודימוי הגוף.
לעיתים הגובה מייצר תחושה של שונות ואחרות ביחס לחברות בנות אותו הגיל. במקרים אחרים, יכול להיות קשה להורים עם הגובה של הילד/ה כי הם חושבים שזה אומר משהו עליו/ עליה או על היכולות שלו/שלה.
במכון אנדוקרינולוגיים בבתי החולים יש צוות פסיכולוגי מנוסה במצבים אלו, מומלץ להיוועץ עימם.
כל טוב.

מנהלי קהילה

פרופ' משה פיליפ
פרופ' משה פיליפ
פרופ' משה פיליפבוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, התמחות ברפואת ילדים בסורוקה ותת התמחות באנדוקרינולוגית ילדים באוניברסיטת מרילנד שבבולטימור ארה"ב. פרופ' פיליפ מנהל את המכון לאנדוקרינולוגיה וסוכרת במרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל מאז 1997. בנוסף, משמש פרופ' פיליפ כסגן דקאן למחקר ופיתוח בפקולטה לרפואה על שם סאקלר באוניברסיטת ת"א.
דר שרי קרפל וולסקי
דר שרי קרפל וולסקי
בוגרת הפקולטה לרפואה באוניברסיטת בן גוריון בנגב. מומחית ברפואת ילדים , התמחות ברפואת ילדים בבית חולים לילדים שניידר. מתמחה בהתמחות על באנדוקרינולוגיה וסכרת ילדים בבית חולים שניידר.
בת אל גולדשטיין
בת אל גולדשטיין
שמי בת אל, סיימתי את לימודי התזונה באוניברסיטת אריאל בשנת 2013. עובדת במרפאה לאנדוקרינולוגיה במרכז שניידר לרפואת ילדים ובקליניקה פרטית באורנית. וכן, לומדת תואר שני ועובדת באוניברסיטת חיפה בחוג לתזונה והתנהגות. בעלת ניסיון רב בתהאמת טיפול תזונתי לילדים, בהתאם לצורכיהם והעדפותיהם של הילד ומשפחתו.
רותם דיאמנט
רותם דיאמנט
אחות אחראית מרפאה אנדוקרינית. אחות מוסמכת 25 שנים, בעלת תואר שני בסיעוד מאוניברסיטת חיפה. בוגרת קורס טיפול נמרץ ילדים.
שיר קליר הרפז
שיר קליר הרפז
פסיכולוגית בהתמחות שיקומית במכון אנדוקרינולוגיה וסוכרת, ביה"ח שניידר. בןגרת תואר שני בנוירופסיכולוגיה שיקומית מהמכללה האקדמית תל אביב יפו.
תודתנו לחברת פייזר על תרומה בלתי תלויה לסיוע בהקמת הקהילה. יובהר כי אין בתרומה זו כדי להשפיע על הפעילות או התוכן המוצגים בקהילה.