מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג chrome ו- firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהא+ 100%א-סגירה
כמוניקשב וריכוזקשר בין אטנט למחזור חודשי

קשר בין אטנט למחזור חודשי

17/02/21 18:15
2 תגובות
אני לוקחת אטנט (/אדרל) תקופה די ארוכה, כמעט כל יום. בחצי השנה האחרונה בערך התחילה לי נשירת שיער די קיצונית שלא עוצרת ועיכובים ארוכים במחזור (כרגע כבר שלושה חודשים מאז המחזור האחרון). האם זה יכול להיות קשור לאטנט?
מה מומלץ לעשות?
תודה

2 תגובות

shaulsh
19/02/21 14:17
הניסיון שלי הוא שתופעה של נשירת שיער מעידה על בעיות הורמונליות. הבעיות ההורמונליות נובעות מקיומו של מזהם (כגון חיידק או פטרייה כגון קנדידה), והשאר זה כדור שלג. הבעיות הללו אינן מזוהות ואינן מטופלות ב...
הניסיון שלי הוא שתופעה של נשירת שיער מעידה על בעיות הורמונליות. הבעיות ההורמונליות נובעות מקיומו של מזהם (כגון חיידק או פטרייה כגון קנדידה), והשאר זה כדור שלג.
הבעיות הללו אינן מזוהות ואינן מטופלות במערכת הרפואית הממסדית, כך שאם את שומרת אמונים לרופא קופת חולים - לדעתי לא תמצאי פתרון.
מה כן?
קודם כל בדיקות" כדוגמת https://www.lab-it.co.il/?gclid=Cj0KCQiA4L2BBhCvARIsAO0SBdYKtypMkFoBFoj8X2GzYZK_SynKYlrRijlcvLI-uNmFS6g68XHKx8EaAleZEALw_wcBאחרי כן טיפול ע"י נתורופט מקצועי, ואינני רוצה לעשות כאן פרסומת.
דר--טמיר-אפשטיין
מומחה כמוני
פסיכיאטר, מנהל מרפאת פוקוס. המרפאה להפרעות קשב במבוגרים, המרכז הרפואי ע\\\"ש שיבא, תל השומר.
22/02/21 12:53
ייתכנו סיבות רבות לתופעות שהזכרת. הייתי מציע לך לפנות לרופא המשפחה לבירור סיבות אחרות לכך ובמקביל לקבוע פגישה עם רופא מטפל בנושא טיפול להפרעת קשב לשקול הפסקה על מנת לבדוק השפעה. מדובר בתופעות נדירות ו...
ייתכנו סיבות רבות לתופעות שהזכרת. הייתי מציע לך לפנות לרופא המשפחה לבירור סיבות אחרות לכך ובמקביל לקבוע פגישה עם רופא מטפל בנושא טיפול להפרעת קשב לשקול הפסקה על מנת לבדוק השפעה. מדובר בתופעות נדירות ומודה שלא נתקלתי בהן אישית.

מנהלי קהילה

דר' טמיר אפשטיין
דר' טמיר אפשטיין
פסיכיאטר, מנהל מרפאת פוקוס. המרפאה להפרעות קשב במבוגרים, המרכז הרפואי ע\\\"ש שיבא, תל השומר.
ד
ד"ר גבריאל שחר
שמי ד"ר גבי שחר  הוסמכתי לרפואה באיטליה בשנת 1984 והתמחתי בישראל ברפואת ילדים . עבדתי במספר בתי חולים . כיום אני עובד כרופא ילדים בקופת חולים מכבי ומקדיש את מירב מירצי לאבחון וטיפול בהפרעות קשב . שילוב בין שני התחומים מאפשר ראיה מערכתית הן בתחום הרפואי והן בתחום הקשיים התפקודיים במשפחה בבית ספר ומחוץ לו . מרפאת הקשב שלי נמצאת בתל אביב  אשמח לעמוד לרשות הפונים דרך הרשת - כמוני או במרפאתי בצהלה בתל אביב  לקביעת תור 0549119798
ד
ד"ר נעמי וורמברנד
שמי נעמי. מזה תריסר שנים אני עוסקת בסיוע לנוער ומבוגרים בעלי לקויות למידה והפרעות קשב. כדי להכשיר את עצמי למשימה זו,  למדתי חינוך ופסיכולוגיה בתואר ראשון, ויעוץ חינוכי וחינוך מיוחד בתאר שני ושלישי. כמו כן, אני מאבחנת דידקטית, מאמנת אישית להפרעות קשב, מנחת קבוצות. במשך שנים הייתי מרצה בחינוך מיוחד ופסיכולוגיה באוניברסיטת חיפה, מכללת בית ברל ומכללת סמינר הקיבוצים. מעבר להיבט האקדמי, אני עוסקת ביזום והקמה של מסגרות מגוונות שפועלות לטובת האוכלוסיה של בעלי לקויות למידה והפרעות קשב. כך הקמתי, לפני כ- 12 שנה, את מרכז מהו"ת (מרכז התעצמות ותובנה)  במכללת סמינר הקיבוצים עבור הסטודנטים עם הלקויות. מאז הוקמו 26 מרכזי מהו"ת ברחבי הארץ עבור תלמידים בעלי לקויות למידה והפרעות קשב במערכת החינוך העל יסודי. המרכזים מנוהלים כרשת ושייכים מבחינה מקצועית למרכז "דרך מהות" של מכללת סמינר הקיבוצים, שאותו אני מנהלת. לפני כשנה הוקם מרכז מהו"ת בכלא מעשיהו עבור אסירים עם לקויות למידה והפרעות קשב. אנו מטפלים גם במובטלים כרוניים  על רקע לקותם, כדי להחזירם לעולם התעסוקה, בשיתוף עם עמותת בעצמי. בנוסף, אנו מנהלים מערך השתלמויות מסועף בחדרי מורים ובקרב מטפלים והורים.   
יפעת אלנקרי
יפעת אלנקרי
נעים מאוד, שמי יפעת אלנקרי דיאטנית קלינית בעלת תואר בתזונה B.SC מטעם אוניברסיטת אריאל ובעלת תואר B.A במדעי ההתנהגות. נשואה ואמא לארבעה. עובדת נכון להיום כדיאטנית כללית וילדים בקופ"ח לאומית, מקבלת בקליניקה פרטית בגינות שומרון אכילה רגשית והפרעות אכילה על כל גווניהן. בנוסף מתרגלת באוניברסיטת אריאל בחוג למדעי התזונה ודיאטנית בפרוייקט אורח חיים בריא מטעם משרד החינוך.