מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג chrome ו- firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהא+ 100%א-סגירה

מתחילים להפסיק לעשן יחד

נופל וקם

יום 21

26/06/19 8:24
1328 צפיות
נופל וקם

מה קורה אם מעדתם?

 

זה נכון שחשוב מאוד מאוד לא לקחת אפילו שאכטה אחת. כי כל שאכטה מעוררת את ההתמכרות בחזרה במוח. הילחמו בזה הכי חזק שלכם. כדי לעזור - הכנו לכם מדריך על איך לא לחזור לעשן לאחר גמילה מעישון.

אבל אם בכל זאת מעדתם?

אל תפסיקו את הניסיון!!! זה לא אומר שנכשלתם. זה רק אומר שאנחנו צריכים לכוון מחדש את התהליך. תחשבו על זה כמו נסיעת מבחן שהגלגל קצת חורק ורק צריך לשמן את הצירים.

בואו נחשוב רגע ונסדר מחשבות: מה גרם לכם לקחת את השאכטה? מה היתה הסיטואציה? איזה מחשבות עברו לכם בראש לפני שהחלטתם לעשן אותה? האם הסיגריה באמת עשתה את מה שחשבתם שהיא תעשה?

ועכשיו – מה אפשר יהיה לעשות בפעם הבאה אחרת? מחר יכול לעזור לכם היום/מחר/מחרתיים באותה הסיטואציה?

כתבו לנו כאן ונייעץ כמיטב יכולתנו

1 תגובות

Yael-Ya
26/06/19 11:31
אם כמעשנים היינו צריכים סיגריות 30 פעם ביום [במקרה שלי] אז זה לא נורא אם כלא מעשנים חווים צורך כזה אחת למספר ימים. זה הגיוני וטבעי זה כבר שיפור מאוד מאוד גדול בהשוואה לאיך שהיה לנו כמעשנים, וזה רק הול...
אם כמעשנים היינו צריכים סיגריות 30 פעם ביום [במקרה שלי] אז זה לא נורא אם כלא מעשנים חווים צורך כזה אחת למספר ימים. זה הגיוני וטבעי זה כבר שיפור מאוד מאוד גדול בהשוואה לאיך שהיה לנו כמעשנים, וזה רק הולך ומשתפר. וגם אם יש קושי נקודתי - זה לא שכל הזמן קשה נכון? הרוב עובר בצורה טובה, אז אל תתנו לכמה רגעים כאלו לייאש אתכם!
קישור:
כינוי:
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב: