כמוניהשמנהכמה זה עולה לנו?

כמה זה עולה לנו?

07/02/18 7:16
7 תגובות
בוקר טוב חברים
איך מתחילים במשימת הרזייה?

7 תגובות

ד-ר-גניה-אהרון-חננאל
07/02/18 10:40
הי, הייתי קוראת לזה ״תהליך ההרזיה״ כיוון שזה אכן תהליך ולא זבנג וגמרנו. היום אנחנו יודעים שטיפול בהשמנת ייתר שמכיל בתוכו גם ירידה במשקל אבל גם ואולי בעיקר שמירה על יעד המשקל שהושג דורש צוות רב מקצועי ...
הי, הייתי קוראת לזה ״תהליך ההרזיה״ כיוון שזה אכן תהליך ולא זבנג וגמרנו. היום אנחנו יודעים שטיפול בהשמנת ייתר שמכיל בתוכו גם ירידה במשקל אבל גם ואולי בעיקר שמירה על יעד המשקל שהושג דורש צוות רב מקצועי וטיפול מותאם אישית לכל מטופל. הצוות הרב מקצועי מכיל ליווי רופא, דיאטנית קלינית, הרבה פעמים פסיכולוג או קואצ׳ר ועוד ועוד. אינני יודעת עליך דבר אבל באופן כללי אני מציעה למטופלי להצטרף למרכזים אשר מטפלים בהשמנה ובליווי רופא כמובן. יש מספר כאלה בארץ תלוי באיזור המגורים שלך.
הרעיון הוא לשנות את אורח החיים ממש וזה דבר שקשה מאוד לעשות לבד.
אפרת45
07/02/18 18:30
מתעלמים מכל הטוב " שמוכרים בכל פינה וחוזרים לאכול בסיסי לא מעובד. סוכר ופינוקים רק מעט ובבוקר. גם קמח לבן רק מעט ובבוקר. ומגבירים פעילות מתונה .הליכה . מדרגות קצת התעמלות. יותר מים ותה לשתות. וירדתי ש...
מתעלמים מכל הטוב " שמוכרים בכל פינה וחוזרים לאכול בסיסי לא מעובד. סוכר ופינוקים רק מעט ובבוקר. גם קמח לבן רק מעט ובבוקר. ומגבירים פעילות מתונה .הליכה . מדרגות קצת התעמלות. יותר מים ותה לשתות. וירדתי שמונה בינתיים. בשלושה חודשים.
לונגלי
07/02/18 22:33
אני ירדתי 12 קג. רק בגלל שהפסקתי לשתות מתוק ולאכול רק שרעב ולפעמים רק תפוח ל ארוחת ערב או שתיים:shades:
Mik-mik
07/02/18 21:06
8 קילו ב3 חודשים ואווו כל הכבוד.
צריך רצון של ברזל ,כי תמיד יש סביבי פיתויים
אפרת45
08/02/18 9:53
רצון לחיות .הפיתויים הורגים. לסוכר יש צורת יהלום .הוא משחית לנו את כלי הדם. ידוע כמה היהלום חזק
לונגלי
08/02/18 9:55
יפה
ד-ר-דינה-ראלט-PhD
08/02/18 17:44
להשמנה פנים רבות...

מנהלי קהילה

שירי נקש
שירי נקש
אני דיאטנית קלינית בעלת קליניקה בפתח תקווה. בוגרת תואר ראשון בתזונה קלינית (B.Sc) בפקולטה לחקלאות, מהאוניברסיטה העברית. בוגרת סטאז' בבית חולים וולפסון ובעלת רישיון עבודה מטעם משרד הבריאות. מלווה, תומכת, מנחה ומטפלת באנשים (גברים, נשים וילדים) אשר רוצים לעשות שינוי בדרך האכילה שלהם, כל אחד ומטרתו - ירידה ,שמירה ועלייה במשקל. תזונה זהו תחום דינמי מאוד ומתעדכן כל הזמן. במסגרת מחויבותי למטופליי, אני מעורה ומתעדכנת בספרות המקצועית העדכנית ביותר ובמחקרים חדשים מהארץ והעולם. בחיי האישיים אני מיישמת את התורה עליה אני ממליצה למטופליי: מנהלת אורח חיים ספורטיבי עם הרגלי אכילה מאוזנים שהפכו לשגרת חיי וחיי משפחתי. הניסיון הרב אותו צברתי במהלך השנים בעולם העיסקי כמנהלת בכירה, תורמים לי רבות בעיסוקי כדיאטנית בהנעת אנשים להשגת מטרותיהם וביכולתם להשיג תוצאות מיטביות. כל אלו הופכים אותי לדיאטנית יותר טובה ולמטפלת מקצועית ומנוסה. יחד עם המטופלים אנחנו יוצאים למסע שבו הם מאמצים הרגלים נכונים ובריאים בקלות רבה ובהנאה גדולה, תוך השגת המטרות האישיות וקבלת תוצאות וחשוב מכך- שמירה עליהן.
יפעת אלנקרי
יפעת אלנקרי
נעים מאוד, שמי יפעת אלנקרי דיאטנית קלינית בעלת תואר בתזונה B.SC מטעם אוניברסיטת אריאל ובעלת תואר B.A במדעי ההתנהגות. נשואה ואמא לארבעה. עובדת נכון להיום כדיאטנית כללית וילדים בקופ"ח לאומית, מקבלת בקליניקה פרטית בגינות שומרון אכילה רגשית והפרעות אכילה על כל גווניהן. בנוסף מתרגלת באוניברסיטת אריאל בחוג למדעי התזונה ודיאטנית בפרוייקט אורח חיים בריא מטעם משרד החינוך.
שרון לוטן פסיכולוגית
שרון לוטן פסיכולוגית
פסיכולוגית רפואית מומחית. בעלת ניסיון רב בעבודה עם מבוגרים המתמודדים עם השמנה, לפני ואחרי ניתוח בריאטרי, במסגרת טיפול פרטני או קבוצתי. בנוסף מטפלת במבוגרים ובני נוער המתמודדים עם מצבים רפואיים שונים במטרה לקדם את בריאותם הגופנית ורווחתם הנפשית. עובדת במסגרת ציבורית ובקליניקה פרטית.
ד״ר הדר מילוא-רז
ד״ר הדר מילוא-רז
מומחית לרפואה פנימית. התמחות בפנימית ו' בשיבא. כעת בהתמחות שניה באנדוקרינולוגיה במכון האנדוקריני בשיבא ורופאה ב״מרכז הישראלי לטיפול בעודף משקל״ בשיבא.

מובילי קהילה

razm121
razm121
עברתי ניתוח מעקף קיבה לפני כשבע שנים .הדרך הניתוחית שלי, הייתה רצופה בעליות רבות ומורדותמהם למדתי רבות על סוגיי  הניתוחים הבריאטרים ועל המעקף בפרט.מזמין אותכם, להצטרף יחד למסע ולדרך אשר אתם עושים בקבוצה לניתוחים בריאטרים.רק יחד נגיע למטרה אשר הצבנו לעצמנו.  
Ruths
Ruths
סובלת מדלקת מפרקים שיגרונית וניוונית, ומחפשת להחליף מידע בנושא
תודתנו לחברת נובו נורדיסק על תרומה בלתי תלויה לסיוע בהקמת הקהילה. יובהר כי אין בתרומה זו כדי להשפיע על הפעילות או התוכן המוצגים בקהילה