מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג chrome ו- firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהא+ 100%א-סגירה
כמוניבעיות גדילהעוד שאלה... יש משמעות לאי-טיפול כלפי עוד דברים מלבד הגובה?

עוד שאלה... יש משמעות לאי-טיפול כלפי עוד דברים מלבד הגובה?

17/11/18 22:53
1 תגובות
אשמח לדעת, האם ואילו השפעות שליליות יכולות להיות לחוסר בהורמון גדילה, מלבד הגובה? אם ילד שיש לו חוסר חלקי בהורמון לא יטופל, האם מלבד זה שהוא יגדל כנראה להיות מבוגר נמוך, צפויות אילו שהן בעיות בריאותיות בהתבגרות ולאורך החיים כתוצאה מהחוסר בהורמון? תודה רבה!

1 תגובות

דר-שרי-קרפל-וולסקי
מומחה כמוני
בוגרת הפקולטה לרפואה באוניברסיטת בן גוריון בנגב. מומחית ברפואת ילדים , התמחות ברפואת ילדים בבית חולים לילדים שניידר. מתמחה בהתמחות על באנדוקרינולוגיה וסכרת ילדים בבית חולים שניידר.
11/12/18 9:30
הורמון גדילה הינו חלק מההורמנים הפעילים בגופנו, ויש לו תפקידים שונים מלבד גדילה כמו השפעה על המשק הסוכר- הוא אחד ההורמונים שעולים במצבי היפוגלקמיה ( סוכר נמוך),משפיע על איזון של משק השומנים בגוף וכו'....
הורמון גדילה הינו חלק מההורמנים הפעילים בגופנו, ויש לו תפקידים שונים מלבד גדילה כמו השפעה על המשק הסוכר- הוא אחד ההורמונים שעולים במצבי היפוגלקמיה ( סוכר נמוך),משפיע על איזון של משק השומנים בגוף וכו'.
תלוי כמובן במה גודל החסר .
ממליצה לפנות לאנדו ילדים מטפל לקבל את מלוא ההסברים הרלוונטים למקרה שלכם

מנהלי קהילה

פרופ' משה פיליפ
פרופ' משה פיליפ
פרופ' משה פיליפבוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, התמחות ברפואת ילדים בסורוקה ותת התמחות באנדוקרינולוגית ילדים באוניברסיטת מרילנד שבבולטימור ארה"ב. פרופ' פיליפ מנהל את המכון לאנדוקרינולוגיה וסוכרת במרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל מאז 1997. בנוסף, משמש פרופ' פיליפ כסגן דקאן למחקר ופיתוח בפקולטה לרפואה על שם סאקלר באוניברסיטת ת"א.
דר שרי קרפל וולסקי
דר שרי קרפל וולסקי
בוגרת הפקולטה לרפואה באוניברסיטת בן גוריון בנגב. מומחית ברפואת ילדים , התמחות ברפואת ילדים בבית חולים לילדים שניידר. מתמחה בהתמחות על באנדוקרינולוגיה וסכרת ילדים בבית חולים שניידר.
בת אל גולדשטיין
בת אל גולדשטיין
שמי בת אל, סיימתי את לימודי התזונה באוניברסיטת אריאל בשנת 2013. עובדת במרפאה לאנדוקרינולוגיה במרכז שניידר לרפואת ילדים ובקליניקה פרטית באורנית. וכן, לומדת תואר שני ועובדת באוניברסיטת חיפה בחוג לתזונה והתנהגות. בעלת ניסיון רב בתהאמת טיפול תזונתי לילדים, בהתאם לצורכיהם והעדפותיהם של הילד ומשפחתו.
רותם דיאמנט
רותם דיאמנט
אחות אחראית מרפאה אנדוקרינית. אחות מוסמכת 25 שנים, בעלת תואר שני בסיעוד מאוניברסיטת חיפה. בוגרת קורס טיפול נמרץ ילדים.
שיר קליר הרפז
שיר קליר הרפז
פסיכולוגית בהתמחות שיקומית במכון אנדוקרינולוגיה וסוכרת, ביה"ח שניידר. בןגרת תואר שני בנוירופסיכולוגיה שיקומית מהמכללה האקדמית תל אביב יפו.
תודתנו לחברת פייזר על תרומה בלתי תלויה לסיוע בהקמת הקהילה. יובהר כי אין בתרומה זו כדי להשפיע על הפעילות או התוכן המוצגים בקהילה.