כמוניטרשת נפוצהחוות דעת והמלצות

חוות דעת והמלצות

19/05/19 11:37
9 תגובות
משהו מכיר את ד''ר מרק הלמן מבלינסון?
אשמח להמלצות, לטוב ולרע!
לצערי, בעבר המליצו לי על פרופסור אריאל מילר מכרמל בחיפה, שילמנו פרטי והוא אכזב מאוד!!!!

9 תגובות

עינת-מילר
מוביל קהילה
19/05/19 14:12
שחקנית יקרה רופא זה כל כך אישי שאין מנוס מלנסות בעצמך.
בהצלחה
שחקנית.2
19/05/19 16:05
ובכל זאת אני מעוניינת לשמוע מנסיונם של אחרים
לגיטימי!
עינת-מילר
מוביל קהילה
19/05/19 16:35
הכל לגיטימי אבל אל תבני אל זה
אני למשל הייתי ממליצה לך על פרו מילר אם היית שואלת כי לי יש קשר מצויין איתו
שחקנית.2
19/05/19 19:00
הוא- קרא לנו לאשפוז!! אחרי שהייתי אצלו שר''פ ונשלחתי ל֫ עשרות בדיקות!! לא היה לו הכבוד לרדת אלי!!! ואחרי השבוע שוחררנו ביתה במפח נפש!! נכנסנו דרך מיון כי הקופ''ח עשתה בעיות! הוא ידע על אפשרות מעבר ...
הוא- קרא לנו לאשפוז!! אחרי שהייתי אצלו שר''פ ונשלחתי ל֫
עשרות בדיקות!!
לא היה לו הכבוד לרדת אלי!!! ואחרי השבוע שוחררנו ביתה במפח נפש!!
נכנסנו דרך מיון כי הקופ''ח עשתה בעיות! הוא ידע על אפשרות מעבר זה ועל כך שהגענו מירושלים לחיפה ובכל זאת אכזב!
קראתי על כך שזה לא פעם ראשונה שלו!
בעיני, זה לא מכבד ואף גובל בחוצפה!!!
אבל שוב, זה תלוי אדם!
לכן כ''כ חשוב לי דעתם של אחרים לטוב ולמוטב...
א-אנונומית
19/05/19 22:48
גם אצלי פרופ מילר התנהג מקסים כשבאתי בפרטי ופחות כשבאתי דרך הקופה. לא אוהבת כזו התנהגות... לא חזרתי אליו על מרק הלמן שמעתי דברים טובים, שהוא מאוד אנושי אבל לא הייתי אצלו עדיין, אז זה עניין גם של כימי...
גם אצלי פרופ מילר התנהג מקסים כשבאתי בפרטי ופחות כשבאתי דרך הקופה. לא אוהבת כזו התנהגות... לא חזרתי אליו
על מרק הלמן שמעתי דברים טובים, שהוא מאוד אנושי אבל לא הייתי אצלו עדיין, אז זה עניין גם של כימיה
שוש41
20/05/19 11:25
היי מצטרפת לבקשה לחוו"ד על ד"ר הלמן, אני מטופלת במרפאת טרשת נפוצה של ביה"ח בלינסון ובחודש הבא הרופא שלי ד"ר לוטן יוצא לשנת השתלמות בארה"ב ולכן אצטרך לעבור לרופא אחר במרפאה - נכון שהבדיקה של אחת לשלושה...
היי מצטרפת לבקשה לחוו"ד על ד"ר הלמן, אני מטופלת במרפאת טרשת נפוצה של ביה"ח בלינסון ובחודש הבא הרופא שלי ד"ר לוטן יוצא לשנת השתלמות בארה"ב ולכן אצטרך לעבור לרופא אחר במרפאה - נכון שהבדיקה של אחת לשלושה - חמישה חודשים אינה אישית יותר מדיי אבל עדין צריך להכיר את הרופא קצת.
mafalda17
25/05/19 15:36
גם אני אצל ד"ר לוטן, בחודש הבא כנראה יודיעו מי יחליף אותו. ד"ר הלמן לא יכול לקבל יותר מטופלים חדשים
אביב17
20/05/19 17:42
ד"ר רופא בחסד עליון משהו מיוחד אין דברים כאלה רופא טוב מאוד מדבר אליך בגובה העינים ממליץ מאוד מאוד
mafalda17
25/05/19 15:34
אחד הרופאים האנושיים שיש ! אבל הוא לא מקבל יותר מטופלים חדשים

מנהלי קהילה

ערן ברקוביץ
ערן ברקוביץ
פסיכולוג רפואי מומחה ובעל קליניקה פרטית .
פרופ'-איתן-אוריאל
פרופ'-איתן-אוריאל
מומחה בנוירולוגיה, בעל תואר שני במחלות כלי דם של המוח. מנהל המחלקה הנוירולוגית מרכז רפואי בלינסון. מזכיר האיגוד הנוירולוגי בישראל.
ד
ד"ר יובל כרמון
רופא בכיר במחלקה הנוירולוגית ביה"ח מאיר.מנהל מרפאת טרשת נפוצה.
ד
ד"ר אסתר גנלין
רופאה בכירה במכון הנוירולוגי בביה"ח שניידר ומנהלת המרפאה הנוירואימונולוגית בו. בוגרת רפואה בטכניון בהצטיינות. בעלת תואר שני באימונולוגיה בהצטיינות יתרה (אוניברסיטת תל אביב) ותואר דוקטור בביוכימיה (הטכניון). משלבת מחקר קליני ובסיסי בתחום טרשת נפוצה בילדים. חברה בקבוצת המחקר הבין לאומית לטרשת נפוצה בילדים- International Pediatric Multiple Sclerosis Study Group (IPMSSG)

מובילי קהילה

פזית
פזית
הייתי בריאה ורופאת שיניים. כיום , חולה בטרשת נפוצה ואומנית קרמיקה, מציירת ומטפלת באמצעות אומנות. קודם כל אמא לשני ילדים נפלאים וחברה עם כמה אנשים חמים וחכמים. יש מתנה ביכולת ליצור ... זה מאפשר נתינה הלאה וידיעה שגם מי שלא מכיר אותי אישית יוכל לקבל משהו ממני שישמח ויגרום לו הנאה. זו הסיבה שאני כותבת פה. לעזור ולהשיא עצה וגם לקבל ידע ממי ששותפים לדרך הטרשים של טרשת נפוצה בדרך זו או אחרת. 
לביא שיפמן
לביא שיפמן
לביא שיפמן הוא ממיסדי חברת MS ישראל בע"מ (חל"צ) ומכהן בה, בהתנדבות, כדירקטור. חברת MS ישראל יוזמת ומנהלת מגוון רחב של פעילויות לחולים בטרשת נפוצה, תוך שהיא מעלה את המודעות הציבורית למחלה, להשלכותיה ותופעות הלוואי שלה. בהשכלתו, הוא מוסמך של הטכניון בחיפה בהנדסת מחשבים, עם התמקדות בתחום רשתות תקשורת ונתונים וכמו כן בוגר, בהצטיינות, של התוכנית לניהול עסקי בכיר של האוניברסיטה העברית בירושלים. בשנת 1990, לאחר שירות קבע בממר"מ, לביא היה ממקימי הסניף הישראלי של חברת מיקרוסופט בישראל (עובד מס. 2) והמנהל הטכני הראשון שלה. בהמשך כיהן גם כסמנכ"ל השיווק והמכירות של מיקרוסופט ישראל ללקוחות גדולים במשק הישראלי. בנוסף לפעילות ההתנדבותית ב-MS ישראל לביא מכהן מזה כ-4 שנים כחבר ועד בעמותת איגוד האינטרנט הישראלי. כמו כן, לביא הוא המקים, הבעלים והעורך הראשי של האתר www.netcheif.com - המספק ידע נרחב ביותר על תחום האינטרנט והתקשורת, תוך התמקדות בסביבה הביתית. לביא נשוי לאורלי שאובחנה כחולת טרשת נפוצה לפני כ-20 שנה, הוא מתגורר בבת-ים ואב לבן ולבת.
תודתנו לחברת מרק סרונו על תרומה בלתי תלויה לסיוע בהקמת הקהילה. יובהר כי אין בתרומה זו כדי להשפיע על הפעילות או התוכן המוצגים בקהילה.