מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג chrome ו- firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהא+ 100%א-סגירה
כמוניגמילה מעישוןשמעתם על הפרוייקט החדש שלנו - מתחילים להפסיק?

שמעתם על הפרוייקט החדש שלנו - מתחילים להפסיק?

29/05/19 12:15
0 תגובות

אני מניחה שכולכם ראיתם את הבלוג על הפרויקט החדש שלנו. אבל למי שלא אז הנה הפרטים: "כמוני" מציגים: פרויקט "מתחילים להפסיק" – תמיכה וליווי דיגיטליים בהפסקת עישון. מצטרפים לפרויקט ומקבלים מדי יום הודעה המתאימה לכל שלב בתהליך. הודעה חדשה תגיע אליכם בכל יום במשך כחודש מיום התחלת התהליך בשבוע הבא.המידע מגיע ישירות אליכם, תוכלו לקרוא אותו בזמן שמתאים לכם, במקום המתאים לכם, מכל מקום בארץ ובעולם. תהנו מתמיכה קבוצתית ומקצועית, באנונימיות מלאה (לבחירתכם כמובן) ואולי תוכלו גם לתת עצות משלכם ולסייע לאחרים.

איך מצטרפים? לוחצים על כפתור "עקוב אחרי הבלוג" https://www.camoni.co.il/411802/542979. לחיצה זו תצרף אתכם לפרויקט והחל משבוע הבא, תקבלו בכל יום הודעה למייל עם קישור, שיוביל אתכם להוראות המתאימות לאותו יום. נרשמתם כבר? זה הזמן לספר לנו קצת על עצמכם ומה הסיבות שמובילות אותכם כעת לחשוב על הפסקת העישון.

0 תגובות

קישור:
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב:

מנהלי קהילה

ד
ד"ר יעל בר-זאב
רופאה, מומחית בבריאות הציבור, עם מיקוד בתחום קידום בריאות ורפואה מונעת.  אני יועצת לגמילה מעישון, ויו"ר החברה הרפואית למניעה ולגמילה מעישון בהסתדרות הרפואית בישראל. במרץ 2019 סיימתי דוקטורט מאוניברסיטת ניו-קאסל באוסטרליה שהתמקד בשיפור הטיפול לגמילה מעישון שניתן לנשים הרות אבוריגיניות מעשנות. עם חזרתי לארץ השתלבתי כחוקרת ומרצה בכירה בבית הספר לבריאות הציבור, הפקולטה לרפואה באוניברסיטה העברית
נילי בראון
נילי בראון
מטפלת בהתמכרויות, יועצת ומנחת קבוצות מוסמכת לגמילה מעישון, מדריכה במיומנויות הראיון המוטיבציוני. עובדת במוקד הלאומי הטלפוני לגמילה מעישון של משרד הבריאות. בעלת תואר ראשון בלימודי התמכרות (BSc Addiction Studies) מאוניברסיטת לידס באנגליה. 

מובילי קהילה

מוג'ו
מוג'ו
מאובחן עם טרשת נפוצה אבל הוחלט ביני לביני לא לתת לזה להשפיע עלי. התחלתי לרוץ, הפסקתי לעשן (דבר שמתגלה כאתגר לא קטן) ובוחר בחיים. 
Yael Ya
Yael Ya
שלום, שמי יעל, ואחד הדברים שאני הכי גאה בהם בחיי הוא שהפסקתי לעשן לפני 8 שנים עישנתי קופסה וחצי ליום, עישנתי הרבה מעבר למה שבכלל רציתי ואפשר בהחלט לומר שהעישון השתלט לי על החיים- על הארנק, על מע' העצבים, על האישיות, ולמרבה הצער גם הרס בגופי מספר חלקות טובות לאחר מהפך בכל צורת החשיבה שלי- יום אחד הצלחתי לנתק את השלשלאות ולצאת לחופשי - וואוו- זה התגלה לי כדבר הכי טוב שאי פעם עשיתי עבור עצמי, ואני עדיין נהנית מהתגמולים הרבים של היותי לא מעשנת וחייבת לזה תחושת שפע, בריאות ושגשוג אז כן, יש כזה דבר להפסיק לעשן בהצלחה, מוזמנים להצטרף אליי. זה תענוג אמיתי :-)