מבקשת אוזן קשבת

29/06/19 20:20
2 תגובות
פעם מזמן כתבתי בפורום הקודם. המון זמן שלא. נורא קשה לי לכתוב גם עכשיו. מתמודדת עם הרבה, גם פיזי גם נפשי. ההתמודדות מתישה וזה מצטבר ומתיש עוד יותר. מרגישה לבד מאוד, מבודדת חברתית. אמנם מוכרת עם נכות בביטוח לאומי ומקבלת סל שיקום וליווי של גורמי טיפול, אבל עדיין מבודדת חברתית ומרגישה לבד מאוד. החיים נעצרו לי והכל מצטמצם ומתנקז לכדי הקשיים בלבד, הכאב והעצבות. אין לי רגע הפוגה מזה, מאוד הייתי רוצה הפוגה מכל זה. להרגיש גם דברים אחרים, פחות לחץ וכבדות בחזה (נפשית), ושיכולה לקחת נשימה עמוקה ולהרגיש רווחה. כבר שנתיים בהפסקה מהחיים כמו שהכרתי אותם קודם, עושה המון מאמצים לטפל בעצמי, לעשות תהליכים. אבל זה קשה לי ומעייף ומרגישה היום במיוחד את הקושי להתמודד. מרגישה גם כאבים פיזיים וגם קושי נפשי, לא יוצאת מהמיטה, לא מחליפה מילה עם אף אחד, בבידוד עם עצמי. יש כזה שקט בבית (לבד) ששומעת יותר מדי חזק את המחשבות שלי, את הקשיים, את הלחצים. מרגישה בבור כבר תקופה, ורוצה רק לצאת מהבור הזה, ומרגישה שמנסה בכל הכוח ונאחזת בציפורניים (טיפולים, שיחות, תרופות) אבל למרות המאמצים נשארת בבור, אולי בכל פעם קצת פחות עמוק, אבל עדיין לא מספיק בשביל שייכנס אור, וחשוך לי מאוד בבור הזה.

2 תגובות

רז-מתנדב-ער-ן
מתנדב ער"ן
29/06/19 20:34
היי יקרה,

אני מרגיש את הקושי והכאב במלים שאת כותבת. אני מקשיב לך.

:heart:
רינה--מתנדבת-ער-ן
מנהל קהילת ער"ן
29/06/19 20:40
שלום לך יקירה אני דווקא זוכרת אותך מהפורום הקודם ושמחה שהחלטת לחזור אלינו לפורום הנוכחי. עצוב לי לקרוא שאת מרגישה כל כך רע ומבודדת. אם את מתארת את עצמך כנמצאת בתוך בור חשוך ועמוק, את בהחלט מעבירה לי ...
שלום לך יקירה
אני דווקא זוכרת אותך מהפורום הקודם ושמחה שהחלטת לחזור אלינו לפורום הנוכחי. עצוב לי לקרוא שאת מרגישה כל כך רע ומבודדת. אם את מתארת את עצמך כנמצאת בתוך בור חשוך ועמוק, את בהחלט מעבירה לי את תחושת הקושי שלך לצאת מהמקום בו את מרגישה שאת נמצאת בו עכשיו.
יחד עם זאת אני כן מוצאת כמה נקודות מ אור במילים שלך- המאמצים השונים שאת עושה כדי לצאת מהבור- טיפולים ותרופות- טוב שאת לא מוותרת גם אם כרגע את לא רואה שינוי. וגם אזרת כוחות וכתבת פה אף על פי שקשה לך הכתיבה, גם המעשה הזה ראוי להערכה.
נכון שכל המאמצים שאת עושה הם מעייפים וקשים אבל טוב שאת לא מוותרת, אסור לך לוותר. תמיד יש תקווה שהמצב ישתפר ותמצאי עוד דרך להקל על עצמך ולסבול פחות.
בינתיים תנסי כל יום למצוא משהו אפילו קטן שמשמח אותך ועושה לך טוב, שיחה עם מישהו, האזנה למוסיקה שאת אוהבת, צפיה בסרט.... את יודעת מה מרגיע אותך וטוב לך, קחי מה שאת יכולה. ותמשיכי לכתוב פה ולהיות איתנו, אני בטוחה שתקבלי תמיכה ועידוד.
אל תהיי לבד , אנחנו אמנם וירטואליים אבל נמצאים פה בשבילך.
תרגישי טוב
רינה

מנהלי קהילה

יאיר - ער'ן
יאיר - ער'ן
הכאב הוא בלתי נמנע אך הסבל זה עניין של בחירה And in the end, the love you TAKE, is equal to the love you MAKE
מיכל ל. - ער
מיכל ל. - ער"ן
מנהלת שירות האינטרנט בער"ן נשואה+2

מובילי קהילה

תקווה - מתנדבת ער
תקווה - מתנדבת ער"ן
אני פנסיונרית, נשואה, יש לי 3 ילדים בוגרים ו-5 נכדים. למדתי באוניברסיטה מתמטיקה ומדעי המחשב. לפני הפרישה עבדתי בפיתוח תוכנה ובהמשך בתמיכה במוצרים שהחברה שלנו ייצרה.
מורן- מתנדבת ער
מורן- מתנדבת ער"ן
היי :) אני מורן, מתנדבת בער"ן מזה כשלוש שנים.
שרה-מתנדבת ערן
שרה-מתנדבת ערן
מתנדבת בער"ן כשנה אם 4 ילדים וסבתא ל5 נכדים, אחות מיילדת
גפן - מתנדבת ער
גפן - מתנדבת ער"ן
מחר יום חדש
גילה 22 מתנדבת ערן
גילה 22 מתנדבת ערן
אלמנה בת 70 2 ילדים 6 נכדים מלמדת מחשבים גיל שלישי שרה במקהלה שוחה כל השנה
ד
ד"ר שירי דניאלס
מנהלת מקצועית ארצית בעמותת ער"ן מרצה באוניברסיטת תל אביב מומחית לייעוץ קצר מועד מחברת הספרים "עוצמת ההקשבה - כיצד לסייע לסובבים אותך בזמן מצוקה רגשית ומשבר" ו "כאב אנלוגי בעידן דיגיטלי - התמודדות חיובית עם פרידה וגירושים", בהוצאת מטר
דינה - ער
דינה - ער"ן
מתנדבת בקו הטלפוני של ער"ן