כמונידיכאון וחרדהגמילה מרסיטל

גמילה מרסיטל

08/11/19 23:34
6 תגובות
שלום לכולם,
אני בתהליך גמילה מרסיטל לאחר שנה של שימוש בתרופה.
מצד אחד אני מרגישה פחות כמו "זומבי"מב שגרם לי לרצות להפסיק את השימוש. מצד שני אני מרגישה אי נחת תמידי,כאבי ראש מאוד חזקים,עייפות, חולשה.
מרגיש לי שהמוח שלי רץ על 200 קמ"ש(בייחוד בלילות)מה שלא מאפשר לי לישון כמו שצריך.יש לי תחושות חרדה קשות,כאילו עוד רגע אני הולכת לאבד את דעתי.אני מאוד מתקשה לנהל אורך חיים רגיל ורוב הזמן במיטה.מישהו כאן יודע האם הגיוני שכל התחשות הללו הנן כתוצאה מהפסקת התרופה?מתי כל זה ייגמר?התעייפתי מאוד מכל התחושות האלה.
אשמח לשמוע מעוד אנשים שמרגישים כמוני.
תודה!!

6 תגובות

נתי23
09/11/19 14:17
אז למה הפסקת? מת על זה שאנשים מפסיקים בתרופות שמצילות להם את החיים ובוכים שהחרדה חוזרת.
bar87
09/11/19 14:53
הפסקתי בגלל שלא הרגשתי שהתרופה מצילה לי את החיים.בדיוק ההיפך.הרגשתי נורא באותה המידה ואפילו יותר.זה כאילו התרופה רק שיתקה אותי לתקופה.אבל לא באמת עזרה לי.הייתי שנה עם התרופה והרגשתי כהת חושים.מנסה להפ...
הפסקתי בגלל שלא הרגשתי שהתרופה מצילה לי את החיים.בדיוק ההיפך.הרגשתי נורא באותה המידה ואפילו יותר.זה כאילו התרופה רק שיתקה אותי לתקופה.אבל לא באמת עזרה לי.הייתי שנה עם התרופה והרגשתי כהת חושים.מנסה להפסיק ולייצב את עצמי מחדש.
מה.נשמע
09/11/19 20:56
בר שיהיה לך בהצלחה מחזיקה לך אצבעות.
מה.נשמע
09/11/19 14:54
התרופות הפסיכיאטריות לא מי יודע מה. יש להם הרבה תופעות לוואי נוראיות עדיף להסתדר בלי התרופות האלה.
bar87
09/11/19 15:07
חבל שלא טורחים לתת לנו את כל המידע,לפני שנותנים לנו בכזו קלות מרשם ושולחים אותנו לדרכנו.
מה.נשמע
09/11/19 14:57
בר תני לזמן לעשות את שלו. הזמן מרפא הכל.

מנהלי קהילה

אורית זאבי יוגב
אורית זאבי יוגב
מ.א בפסיכולוגיה קלינית – רפואית מן האוניברסיטה העברית בירושלים ותואר מ.א קליני בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת חיפה. rnזוכת פרס האוניברסיטה ע\\\"ש קלנר על הישגים יוצאי דופן בטיפול במשפחות רב בעיתיות.rnעבדתי הרבה עם הריונות בסיכון ובמחלקות פסיכיאטריות סגורות. בשנים האחרונות בעקבות עבודה במרפאה אנדוקרינולוגית עוסקת רבות בהשמנה קיצונית של מבוגרים, נוער וילדים ואף כתבתי על כך ספר, \\\"רדו ממני\\\", שמשפיע על אופן ראיית הנושא והטיפול בו.
ד
ד"ר אילן וולקוב
* פסיכיאטר מתמחה במערך הפסיכיאטרי של מרכז רפואי תל אביב (איכילוב). * רופא אחראי ב"צעד קדימה" - אשפוז יום פסיכיאטרי במסגרת מרכז ד"ר טל לתמיכה רגשית ונפשית. * תחומי מחקר מרכזיים - התמכרויות (בפרט קנביס ותרופות מרשם), תקשורת בין אישית במפגש רופא - מטופל. * בעלי חברת "small talk - תקשורת בין אישית", מרצה ומעביר סדנאות למוסדות בריאות, פרמה, וגופים פרטיים.
רועי חזן
רועי חזן
פסיכולוג רפואי מומחה. מטפל בקליניקה בתל אביב. www.roihazan.co.il