כמוניגמילה מעישוןאנא השתתפו - סקר לגבי הרגלי עישון ובריאות אחרים בזמן הקורונה

אנא השתתפו - סקר לגבי הרגלי עישון ובריאות אחרים בזמן הקורונה

06/04/20 18:44
0 תגובות
נודה מאוד על ההשתתפות שלכם - סקר הרגלי עישון בזמן תקופת הקורונה!

https://forms.gle/PBoAWchsYzzRSJ4a9

אנו עורכים סקר על שינויים בהרגלי עישון והרגלי בריאות אחרים בקרב מעשנים ומעשנים לשעבר במהלך תקופת מגיפת הקורונה. מדובר בסקר אנונימי שממולא דרך שאלון אלקטרוני. אין לנו, החוקרים, גישה לנתונים אישיים כל שהם של המשתתפים. הנך חופשי/ה לבחור שלא לענות על כל השאלות בשאלון ולהפסיק בכל עת את המענה על שאלון. משך זמן מילוי השאלון הינו כ- 20 דקות.

מענה על השאלון מהווה הסכמה מדעת מצידך להשתתפות בסקר.

בכל שאלה או בעיה הקשורה למילוי שאלון זה ניתן לייצור קשר עם החוקרת הראשית, דר' יעל בר-זאב, במייל Yael.Bar-Zeev@mail.huji.ac.il

נודה לך על שיתוף הפעולה,

דר' יעל בר זאב, רופאה מומחית בבריאות הציבור, מרצה בכירה, בית הספר לבריאות הציבור, האוניברסיטה העברית – הדסה

https://forms.gle/PBoAWchsYzzRSJ4a9

0 תגובות

קישור:
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב:

מנהלי קהילה

ד
ד"ר יעל בר-זאב
רופאה, מומחית בבריאות הציבור, עם מיקוד בתחום קידום בריאות ורפואה מונעת.  אני יועצת לגמילה מעישון, ויו"ר החברה הרפואית למניעה ולגמילה מעישון בהסתדרות הרפואית בישראל. במרץ 2019 סיימתי דוקטורט מאוניברסיטת ניו-קאסל באוסטרליה שהתמקד בשיפור הטיפול לגמילה מעישון שניתן לנשים הרות אבוריגיניות מעשנות. עם חזרתי לארץ השתלבתי כחוקרת ומרצה בכירה בבית הספר לבריאות הציבור, הפקולטה לרפואה באוניברסיטה העברית
נילי בראון
נילי בראון
מטפלת בהתמכרויות, יועצת ומנחת קבוצות מוסמכת לגמילה מעישון, מדריכה במיומנויות הראיון המוטיבציוני. עובדת במוקד הלאומי הטלפוני לגמילה מעישון של משרד הבריאות. בעלת תואר ראשון בלימודי התמכרות (BSc Addiction Studies) מאוניברסיטת לידס באנגליה. 

מובילי קהילה

מוג'ו
מוג'ו
מאובחן עם טרשת נפוצה אבל הוחלט ביני לביני לא לתת לזה להשפיע עלי. התחלתי לרוץ, הפסקתי לעשן (דבר שמתגלה כאתגר לא קטן) ובוחר בחיים. 
Yael Ya
Yael Ya
שלום, שמי יעל, ואחד הדברים שאני הכי גאה בהם בחיי הוא שהפסקתי לעשן לפני 8 שנים עישנתי קופסה וחצי ליום, עישנתי הרבה מעבר למה שבכלל רציתי ואפשר בהחלט לומר שהעישון השתלט לי על החיים- על הארנק, על מע' העצבים, על האישיות, ולמרבה הצער גם הרס בגופי מספר חלקות טובות לאחר מהפך בכל צורת החשיבה שלי- יום אחד הצלחתי לנתק את השלשלאות ולצאת לחופשי - וואוו- זה התגלה לי כדבר הכי טוב שאי פעם עשיתי עבור עצמי, ואני עדיין נהנית מהתגמולים הרבים של היותי לא מעשנת וחייבת לזה תחושת שפע, בריאות ושגשוג אז כן, יש כזה דבר להפסיק לעשן בהצלחה, מוזמנים להצטרף אליי. זה תענוג אמיתי :-)