מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג chrome ו- firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהא+ 100%א-סגירה
כמונידיכאון וחרדהלוסטרל וחוסר חשק מיני

לוסטרל וחוסר חשק מיני

12/09/19 9:56
2 תגובות
היי, אני בת 35 ולוקחת לוסטרל מזה 3 שנים עקב דכדוך, לחץ ומחשבות טורדניות. כרגע אני מרגישה מצויין, אלא שמזה כחצי שנה אין לי חשק מיני כמעט בכלל! הפסיכיאטרית אמרה שלא יעזור לעבור לתרופה אחרת וכדאי לנסות להפחית במינון. אני לא רוצה להוריד עד שאני מרגישה טוב. האם יש פתרון שעוזר גם לנשים (לא רק בזיקפה)?

2 תגובות

ג-ק5
12/09/19 11:45
זו תופעת לוואי מוכרת, ה'פתרון' שרמזת עליו לא מייצר חשק מיני אצל גברים,הוא רק מסייע למנוע פדיחות מהסוג השלישי.
קוביי
19/09/19 10:29
ברגע שתחושי מחוזרת ונחשקת יישוב אלייך החשק המיני , והצורך יתעורר
הקלד כתובת לסרטון יוטיוב:

מנהלי קהילה

ד
ד"ר אילן וולקוב
פסיכיאטר מומחה מטפל מוסמך בהתמכרויות ותחלואה כפולה, במרכז ד״ר טל - הקליניקה לתמיכה רגשית ונפשית, תל אביב. תחומי מחקר מרכזיים - התמכרויות (בפרט קנביס ותרופות מרשם), תקשורת בין אישית במפגש רופא - מטופל. בעלי חברת "small talk - תקשורת בין אישית", מרצה ומעביר סדנאות למוסדות בריאות, פרמה, וגופים פרטיים.
רועי חזן
רועי חזן
פסיכולוג רפואי מומחה. מטפל בקליניקה בתל אביב. www.roihazan.co.il
אורית זאבי יוגב
אורית זאבי יוגב
מ.א בפסיכולוגיה קלינית – רפואית מן האוניברסיטה העברית בירושלים ותואר מ.א קליני בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת חיפה. rnזוכת פרס האוניברסיטה ע\\\"ש קלנר על הישגים יוצאי דופן בטיפול במשפחות רב בעיתיות.rnעבדתי הרבה עם הריונות בסיכון ובמחלקות פסיכיאטריות סגורות. בשנים האחרונות בעקבות עבודה במרפאה אנדוקרינולוגית עוסקת רבות בהשמנה קיצונית של מבוגרים, נוער וילדים ואף כתבתי על כך ספר, \\\"רדו ממני\\\", שמשפיע על אופן ראיית הנושא והטיפול בו.