מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג chrome ו- firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהא+ 100%א-סגירה
כמוניניוון מקולרי גילי (AMD)היום ב-13:00 (11.10) מוזמנים למפגש מיוחד בזום: הכל על ניוון מקולרי גילי

היום ב-13:00 (11.10) מוזמנים למפגש מיוחד בזום: הכל על ניוון מקולרי גילי

10/10/21 12:51
1 תגובות

יום שני, 11.10.21, בשעה 13:00

קישור ישיר למפגש כאן>>

ניוון מקולרי גילי מהווה את הסיבה הנפוצה ביותר לאובדן חמור של הראייה בקרב מבוגרים מגיל 50 ומעלה. מהם תסמיני המחלה שפוגעת ברשתית העין? כיצד מאבחנים? האם אפשר למנוע אותה? ומהם הטיפולים המקובלים?

צוות מערך העיניים במרכז הרפואי "הדסה", המנהל את הקהילה בכמוני, יתארח במפגש זום מיוחד על כל מה שחשוב לדעת על ניוון מקולרי גילי ועל מה שניתן וצריך לעשות כדי למנוע התדרדרות.


**שימו לב: ההחלטה אם להכנס עם מצלמה או בלעדיה / עם כינוי או בשמכם - בידכם היום ב-13:00 (11.10) מוזמנים למפגש מיוחד בזום: הכל על ניוון מקולרי גילי

1 תגובות

מערכת-כמוני
17/10/21 2:29

מפגש הזום שהתקיים ב-11.10 עלה לאוויר. ניתן לצפות בו גם כאן וכמובן להמשיך ולהתייעץ עם מנהלי הקהילה שלנו כאן, באמצעות פתיחת "שיחה חדשה" (הכפתור הירוק). נשתמע :)

הקלד כתובת לסרטון יוטיוב:

מנהלי קהילה

פרופ' איתי חוברס
פרופ' איתי חוברס
פרופ' איתי חוברס מנהל את מערך העיניים במרכז הרפואי הדסה, מומחה למחלות הרשתית והזגוגית ומטפל וחוקר ניוון מקולרי גילי (AMD) מזה שנים רבות. פרופ' חוברס השלים את לימודי הרפואה בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית, ובצע התמחות ברפואת עיניים במרכז הרפואי הדסה. הוא בצע השתלמות על בטיפול במחלות רשתית ובמחקר במחלות ניוון גילי (AMD) בבית החולים ג'והנס הופקינס שבארה"ב. פרופ' חוברס כיהן כיו"ר האגודה לחקר העין והראיה וכיו"ר חוג רופאי הרשתית של איגוד רופאי העיניים. הוא פרסם מחקרים רבים בספרות המקצועית על ניוון מקולרי גילי (AMD). פרופ' חוברס מוביל קבוצת מחקר שמתמקדת בהבנת המחלה ומציאת טיפולים חדשים ל AMD, קבוצת המחקר מתמקדת בגנטיקה של המחלה ובמעורבות תאי דלקת בפתוגנזה של AMD. פרופ' חוברס גם מוביל ומעורב במחקרים קליניים לפיתוח טיפולים חדשים ל AMD.
ד
ד"ר אור שמואלי
רופא במחלקת עיניים הדסה. מאמין ברפואה מתקדמת עם שיח בגובה העיניים.
ירדנה בנזרף
ירדנה בנזרף
עובדת סוציאלית ורכזת מכון מיכאלסון
דבורה מירסקי
דבורה מירסקי
אופטומטריסטית במכון מיכאלסון לשיקום הראיה

מובילי קהילה

נדין הולנדר
נדין הולנדר
מנהלת עמותת לראות לחקר בריאות העין ומניעת עיוורון מ-2008 בעלת תואר שני במחקר חינוכי מאוניברסיטת תל אביב
תודתנו לחברת באייר על תרומה בלתי תלויה לסיוע בהקמת הקהילה. יובהר כי אין בתרומה זו כדי להשפיע על הפעילות או התוכן המוצגים בקהילה.